2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar bu bebek niye ağlar sürekli ve emmek istemez of ya
Hoşgeldin canımm 10 günü aştık sanırım aynıyz dün 7 saat emmedi düşün artık. Dün babam bir beşik kurdu eski usul kardeşmden kalmış elde battaniye ile sallama hissi veriyor galiba yaptırıp sallıyorum hem aglamıyor hem daha kolay uyuyor çok aglayınca da elektirıklı süpürge açıyorum mübarek bir ses var makına da çocuk susup kalıyor :)

Onların ikiside aynı içerğe sahip canım biri diğerinin muadili. Birini alsan yeterli bence ama tabi sen bilirsin yinede.
Canım bir yerde okudum sitede dönüşümlü kullanınca çok işe yarıyormuş. Ya bu arada bu çocuk 3.30 gibi uyandı hala ayakta ne olur biri bana sadece atak dönemi çiğdem sabır desin

Benimki tamamen azaldı bugün iki damla varmış onları alacağım bestlak ve galactago
Bazı teknikler var artması için yapmıyordum artık tekrar yapıcam

Hoşgeldin canımm 10 günü aştık sanırım aynıyz dün 7 saat emmedi düşün artık. Dün babam bir beşik kurdu eski usul kardeşmden kalmış elde battaniye ile sallama hissi veriyor galiba yaptırıp sallıyorum hem aglamıyor hem daha kolay uyuyor çok aglayınca da elektirıklı süpürge açıyorum mübarek bir ses var makına da çocuk susup kalıyor :)
Her yolu deniyoruz artık 😁

Canım bir yerde okudum sitede dönüşümlü kullanınca çok işe yarıyormuş. Ya bu arada bu çocuk 3.30 gibi uyandı hala ayakta ne olur biri bana sadece atak dönemi çiğdem sabır desin
Canım atak veya adına başka bir şey de dönemsel bir şey de . Şu bir gerçek ki dünyaya adapte olmaya çalışan bebeler nörolojik açıdan çok fazla uyarak maruz kalınca korkuyorlar mücadele etmekte zorlanıyorlar ve bundan dolayı hırçınlar. Atak veya değil sadece şunu biliyorum elbet geçecek onlarda bu dünyaya adapte olacaklar.

Canım atak veya adına başka bir şey de dönemsel bir şey de . Şu bir gerçek ki dünyaya adapte olmaya çalışan bebeler nörolojik açıdan çok fazla uyarak maruz kalınca korkuyorlar mücadele etmekte zorlanıyorlar ve bundan dolayı hırçınlar. Atak veya değil sadece şunu biliyorum elbet geçecek onlarda bu dünyaya adapte olacaklar.
Geçene kadar uykusuzluk açlık ve korkudan bana birşey olmazsa 🥺

Gunaydin kızlar vee Zehra malesef hasta tum gece uyumadik hala ayagimda sallıyorum burnu tıkalı şimdide hafif ateş oyyy inşallah kolay atlatırız ablaninda dün ateşi vardi bakalim napicaz
Çok geçmiş olsun canım . Atlatır inşalalh yavrucak doğduğunda beri yazık hastaliklarla alerjilerle uğraşıyor kıyamam ya.

adet ağrılı geçmedi ama çok ağır geçiyor ped yetişmedi lohusa pedi taktım şu çarşaf gibi olandan doğumdan sonraki ilk adet fazla oluyormuş
Ya benim o zaman kesin ağrılı gecer suan bile daha olmadan adet ağrılarım var üşüme de var tum belirtiler var hamileliğin en güzel yani adet olmuyon:)) evet bende duydum çok yoğun oluyormuş ilk adet aman olsun içimiz temizlensin göbek gitsin ins

Ben tam 40 çıktıktan 30 gün sonra regl oldum ağrım olmadı ama ciddi anlamda kanamam oldu 3 4 gün hasta bezi kullanmak zorunda kaldım doğumdam sonra bile bu kadar kanamam olmamıştı hatta doktorum hemen adet olmayabilirsin demişti ama şaşmadı benim yumurtalıklar hiç aynı düzende devam ediyorum
Peki cnm göbeğin indi mi adettren sonra. Her ay olucan mi acaba düzensizlik olabiliyormuş emziriyorken mesela 2 ayda bir olmak gibi

Sezeryan olan Anneler benım gibi kafayı yiyip tekrar hemen hamile kalmak isteyen var mı 😄riskleri varmış en az 2 yıl beklenmeli denıyor ama yasım 34 ben beklemek istemiyorum. Kafam da deli sorular 😁😁
Ilk bebegin mi bu canm ? Bencede düşün cnm valla 1 yil sonra başla arada 2 yaş olsun en ideali ya 2 olacak ya 4 5 bence. Benim 2 oğlum var belki ucu yaparim ama bir profa gitmem gerek riskleri sormam gerek. Bende 1 yil sonra yapip izne çıkıp ikisine bir baksam mi diye düşünmüyor değilim bazen ikisinin birlikte büyümesi mantikli bence ben 7 yil ara verdim inan zor oldu arayı açmasaydım zaten uyaninca ikisine birden uyanırdım zaten yorulcaktim ikisine de yorulurdum sonra ikisi ayni anda büyüdü mu gezmek için de iyi.

X