2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Geçmezler hemde 88 yalında onun bakımı var birde ve çok konuşur çok karışır herşeye. Kızları var birde ya onlarda kalsa yok ama. Ben kendime yemek yapamıyorum. Açlıktan ölür bende yani. Bağırarak konuşur sürekli bebeğin tepesine gider ağlasın ağlamasın sallamaya kalkar. Sabah 5te uyanır. Televizyonu açar bangır bangır. Bir dk susmaz ya ev işi yaparsın gel otur konuşalım der. Yapmazsın başka yemek ister. Saçma tripleri bitmez. Eşime dedim annenin açlıktan ölmesini istemiyorsun gündüzlü haftanın beş günü birini bul iki ay bende rahat edeyim.

Eyvah diyeyim o zaman. Allah yardımcın olsun :KK43:

Ya aslında beşikte yatsın mutlaka modunda değilimde yanımda yatırmaya korkuyorum. Derin uykuda zarar verirsem diye. Ama bi iki kere denedim yanımda da uyumayacaksa uyumuyo huysuz kız:)

Gece dene canım bunu. Gündüz Elif de uyanıyor yatağa yatırınca kolumda bile olsa. Gece emzir yanına koy dene derim. Çocuk yanındayken çok derin uyuyamazsın zaten :KK51: ama yine kendin bilirsin tabi.

H
Eyvah diyeyim o zaman. Allah yardımcın olsun :KK43:

Gece dene canım bunu. Gündüz Elif de uyanıyor yatağa yatırınca kolumda bile olsa. Gece emzir yanına koy dene derim. Çocuk yanındayken çok derin uyuyamazsın zaten :KK51: ama yine kendin bilirsin tabi.
bu sefer onu allah korusun açlıktan ölecek bizim evde. Hani yaşlı dersiniz vs ama iş öyle değil. En küçük oğlu eşim hayat boyu bizde kalmayı düşünüyor 😂😂😂

Allah yardımcınız olsun. Eşinde tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah güzel günler gelir biranönce. Zayıflamanın çaresini bilmiyorum bende hamilelikte bu kadar kilo almamıştım. Bir camışta ben oldum süt olsun diye ha bire yersem olacağı bu
Canım al benden de o kadar bu kilolar nasıl gidecek

Saat 12den beri uyuyo benim oğlan. Gece uyumaz kesin şimdi. Yarın aşılar ve dr kontrolü var. Bakalım.
Benım ki de ağladı ağladı şimdide uyuyor Bi anı bir anını tutmuyor. Bizimde yarın 2aylkk aşı var bakalım nasıl olacak

Saat 12den beri uyuyo benim oğlan. Gece uyumaz kesin şimdi. Yarın aşılar ve dr kontrolü var. Bakalım.
Maşallah canım uyku uykuyu getirir gecenizde güzel geçer eminim. Aralarda kalkıp emip geri mi uyuyo? Bir keresinde asya’da öyle yapmıştı sadece bir kere :))) gecemizde güzel geçmişti .

Maşallah canım uyku uykuyu getirir gecenizde güzel geçer eminim. Aralarda kalkıp emip geri mi uyuyo? Bir keresinde asya’da öyle yapmıştı sadece bir kere :))) gecemizde güzel geçmişti .
Yok canım 2 saatte bir ben emzirdim uyanmadan. Saat 6da kalktı. İnş bizim de güzel geçer.

13buçuk saattir ayakta hay maşallah!!!

Nasıl yani bu kadar saatir:KK57:
Emerken de mi uyumadı hiç?

Kızlar sanırım 78 günlük olduk artık çok farklı sesler çıkarmaya konuşmaya bakinmaya başladı uyumaya da başladı gündüzleri,gazlarıni daha güzel cikariyo artık kendi kendine ayyy inş dahada güzel olur ins hersey

Bizimki de 75 günlük oldu ama ağlaklığı hiç azalmadı:işsiz:
Sohbet muhabbet edersen, keyfi de yerindeyse ne ala, gülücükler sohbetler gırla. Ama keyfi yoksa, canı ağlamak istiyorsa, amuda kalksan faydasız. Kucakta bile ağlıyor ya ben anlamıyorum bu ağlaklık nedir böyle. Gaz derdimiz zaten yok öyle ağlamasına sebep olacak. Nedir derdi valla çözemedim.

Ya kızlar sabahtan beri 10 dakika dalıyo sonra bi yerine vurmuşlar gibi acıyla korkuyla uyanıyo ağlıyo emme şekli mi tuhaf ağzına alıyo çıkarıyor sonra tekrar saldırıyo ağzında gezdiriyo eli hep ağzında kaşımaya çalışıyo diş belirtileri bu bu kadar erken olabilir mi ya 😱 tam gaz bitti derken bu kadar erken mi olacaktı

Ya kızlar sabahtan beri 10 dakika dalıyo sonra bi yerine vurmuşlar gibi acıyla korkuyla uyanıyo ağlıyo emme şekli mi tuhaf ağzına alıyo çıkarıyor sonra tekrar saldırıyo ağzında gezdiriyo eli hep ağzında kaşımaya çalışıyo diş belirtileri bu bu kadar erken olabilir mi ya 😱 tam gaz bitti derken bu kadar erken mi olacaktı
Yok canım diş daha 5.aydadir yalnız bizimkinin de tükürük salyasi artti

X