2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar benim adet agrisi gibi ağrım var adet olucam sanirim adet olan ağrılı mi geçti dikiş yerleriniz ağrıdı mi? Benim adetler ağrılı olur genelde de ondan soruyorum.
Ben 3 hafta önce oldum canım ağrım neredeyse hiç olmadı ama miktar eskiye göre baya fazlaydı. Dikişlerimde ağrımadı.

Kızlar benim adet agrisi gibi ağrım var adet olucam sanirim adet olan ağrılı mi geçti dikiş yerleriniz ağrıdı mi? Benim adetler ağrılı olur genelde de ondan soruyorum.
Ben tam 40 çıktıktan 30 gün sonra regl oldum ağrım olmadı ama ciddi anlamda kanamam oldu 3 4 gün hasta bezi kullanmak zorunda kaldım doğumdam sonra bile bu kadar kanamam olmamıştı hatta doktorum hemen adet olmayabilirsin demişti ama şaşmadı benim yumurtalıklar hiç aynı düzende devam ediyorum

Beterin beteri var bacim.en azndan sen yasli diyosun benimki 47yasinda daha ama gel gor ki anca agzi laf sokmaya yarar butn gun insani sinir eder
Valla bugğn görümcelerim geldiler bebeği görmeye biri bir yemek yapsın geçtim bari çayı kendileri yapsın. Yok.. giderken bari lavaboya koyun bardakları oda yok!!!

adet ağrılı geçmedi ama çok ağır geçiyor ped yetişmedi lohusa pedi taktım şu çarşaf gibi olandan doğumdan sonraki ilk adet fazla oluyormuş

Sezeryan olan Anneler benım gibi kafayı yiyip tekrar hemen hamile kalmak isteyen var mı 😄riskleri varmış en az 2 yıl beklenmeli denıyor ama yasım 34 ben beklemek istemiyorum. Kafam da deli sorular 😁😁
İyi bir doktora 6 ay sonra muayne kl dikiş durumuna baksın 1 yıl aralıkla olabilir diye biliyorum herşey yolundaysa

Sezeryan olan Anneler benım gibi kafayı yiyip tekrar hemen hamile kalmak isteyen var mı 😄riskleri varmış en az 2 yıl beklenmeli denıyor ama yasım 34 ben beklemek istemiyorum. Kafam da deli sorular 😁😁
Benim oğlum 5 aylik iken kizima hamile kalmışım çok üzülmüştüm ama oglum cok küçüktü ikisjnin bakimi zor oldu ama büyüdü ler sezeryan icinse hicbi sıkıntı görmedim çabuk toparlamıştım

İyi bir doktora 6 ay sonra muayne kl dikiş durumuna baksın 1 yıl aralıkla olabilir diye biliyorum herşey yolundaysa
Tamam canım inş Bi sıkıntı çıkmaz

Benim oğlum 5 aylik iken kizima hamile kalmışım çok üzülmüştüm ama oglum cok küçüktü ikisjnin bakimi zor oldu ama büyüdü ler sezeryan icinse hicbi sıkıntı görmedim çabuk toparlamıştım
Gunaydin kızlar vee Zehra malesef hasta tum gece uyumadik hala ayagimda sallıyorum burnu tıkalı şimdide hafif ateş oyyy inşallah kolay atlatırız ablaninda dün ateşi vardi bakalim napicaz
Ne güzel canım sıkıntı olmamış darısı başıma. Gecmış olsun kuzuya. Bebeğime bir şey olunca benım canımdan can gidiyor sanki inş Bi an önce toparlar

Gunaydin kızlar vee Zehra malesef hasta tum gece uyumadik hala ayagimda sallıyorum burnu tıkalı şimdide hafif ateş oyyy inşallah kolay atlatırız ablaninda dün ateşi vardi bakalim napicaz
ay kurbanim cok hassas bir bebisin var senin gercekten.Allah sifa versin carcabuk toparlansin insallah. hasta cocuk/bebek tam bir kabus :KK43: uzulmekten helak oluyor insan

annemi dun kuzene biraktik. bikc gun orda misafir olcak,ona da degisiklik olsun dedik 2aydir bizle,bebeden dolagi pek gezdiremedik de kadini. neyse ben sabahlari bebe artk uyumadiginda ki genelde 6.30-7arasi oluyor,asagi onun yanina indiriyordum. DEMIR teslim toreni basladi diyordum bi de :))) 2cocukla tek ilk gunum. esim 4 gibi anca evde olur,ins ikisinin isteklerine de cok soyletmeden yetisebilirim :)

Bugün ikinci ay aşıları var ve doktor randevusu var. Çok iyi bir doktor buldum alerji uzmanı hemde. Kızlar sormak istediğiniz birşey varsa yazın bende sorayım kadına
Canım 3 4 gun sanırım bizim ki bugun daha ıyı masallah diyeyim. Benım kuzunun bacagında geçmeyen kızarıklık var alerji diye düşünüyorum birde ne zaman süt ürünü yesem o gün hiç durmuyır ağlıyor

X