2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende 1 kere zeytinyagi sürdüm col yağlı oldu saci krem falan varsa bakayim dedim canim

Bende sebamed kullanıyorum canim ama oluşmuş hindistan cevizi yagi aldirdim esime yaptım bugun çoğu gitti ama.daha var yanliz yüzüne de surdum pul pul olmuştu kızardı cilde tavsiye etmem
Hindstn cevizi biraz alerjikdi sanrm yanls bilgi vermeyym kizimda sanki dikkt ediyorduk . Cunku bi sra kizimin poposu pisik icin tavsye ettilerde popoyu kizartti dahacok

Aa ciddi mi dur hemen alayım yapayım
Hindistan cevizi yağı allerjen degildir galiba
Canım ben direk kestim saçlarını elimle üfeledim geçti🙈😂 Büyük oğlanda 4ay mücadele etmiştim .Ama mustelanın konak şampuanı var oda birebir.Bizimkinin saçı dökülüodu 40ından sonra yatırdım dizime traş ettim bi güzel şimdi mis gibi 😂🙈

Canım ben direk kestim saçlarını elimle üfeledim geçti🙈😂 Büyük oğlanda 4ay mücadele etmiştim .Ama mustelanın konak şampuanı var oda birebir.Bizimkinin saçı dökülüodu 40ından sonra yatırdım dizime traş ettim bi güzel şimdi mis gibi 😂🙈
Galiba ben sampuan falan cevabi duymak istiyordum bi bakayim ona da

Sen nerelerdesin hiç görünmüyordun nasılsın bebe nasıl
klasik yogunluk canim,bi de artk az kaldi annemin gitmesine,tadini cikariyorum diyebilirim :) iyidir bebis,ben hastayken sutten etkilenmisti ama ben iyilesince o da iyilesti.29unda kontrol ve asi var onu bekliyorum bi de :KK43: siz nasilsiniz,umut beyle ablasi seni cok yormuyordur insallah :)?

klasik yogunluk canim,bi de artk az kaldi annemin gitmesine,tadini cikariyorum diyebilirim :) iyidir bebis,ben hastayken sutten etkilenmisti ama ben iyilesince o da iyilesti.29unda kontrol ve asi var onu bekliyorum bi de :KK43: siz nasilsiniz,umut beyle ablasi seni cok yormuyordur insallah :)?
Ne güzel çıkarım valla tadını :)
Biz iyiydik biraz düzen kurmuştuk ama dün o düzenin içine etti benim oğlum.
Kız da biraz ateş vardı şükür bugün daha iyi

Bizimki 2 haftalık yoktu daha kaşında ve kafasında çıktığında. Kaşındakiler geçti çok şükür de kafada ara ara tekrar ediyor.
Aaa iki çocukta da görmedim ben kızımda hafıf vardı tek seferde geçti Umut da saçında henüz yok ama kaşlarfa var biraz kaş daki nasıl çıkardn sen canm

Kizlar biz dr dan geliyoruz yavrumdan kan aldılar yüzü çok kötü geceden beri icim parça parça kan sonuçları çıkmadı ama ınek sütü allerjisi dedi dr mama değişti ben diyet yapicam insallah kolay geciririrz bu allerjiyi ve bu allerji cok yaygın mış her gelen allerjiden geldi hastaneye yediğimiz gıdalar kaynaklı dedi dr Allah herkesin bebegine de benimkine de şifa versin ben aslında dayanıklı yimdir ama.bebek olunca dayanamıyorum yavrum agladi ben ağladım

Kizlar biz dr dan geliyoruz yavrumdan kan aldılar yüzü çok kötü geceden beri icim parça parça kan sonuçları çıkmadı ama ınek sütü allerjisi dedi dr mama değişti ben diyet yapicam insallah kolay geciririrz bu allerjiyi ve bu allerji cok yaygın mış her gelen allerjiden geldi hastaneye yediğimiz gıdalar kaynaklı dedi dr Allah herkesin bebegine de benimkine de şifa versin ben aslında dayanıklı yimdir ama.bebek olunca dayanamıyorum yavrum agladi ben ağladım
Ay kuzu çok geçmiş olsun şükür ki geçici bir şey canm dikkat edersen bişey olmaz Allah un izni ile 6 aydan sonra bir denersn 4 gün kurali ile yine alerji olursa biraz daha idare edersen genelde yaşından sonra geçiyor

Çok geçmiş olsun kuzum. Üzülme Allah çaresiz dert vermesin. Uygun mama ve senin yediklerine dikkat etmenle bu sorunun üstesinden kolayca gelirsiniz hiç sıkma canını. Mana ölçüsü aynı mı kalıcak yani ne kadar mama ne kadar anne sütü ?

Ciddi misin mahvettim çocuğu desene ayy bidaha sürmem ya aferin bana
Kuzum sen biraz dikkt etcen senn bebs alerjk cilektr kividr bunlar hep alerjik seyler onlarra dikt ey bide yanagi kirmizi demistn belki isine yarar bemim kizima yumurta alerji yapiyodu yanagini kizarrtyodi simdi bende korkmdan ikincide hic bi sut urunu yumurta kullanmiurm bide kakaoda cok alerjenler arasnda smdi biseye alerjisi olunca bebegn diger seylerede cikablyo ama hic brnden korkma sen diyet yapicksn vuct gelisecek.tepki vermeyi unutacak covugn snra hepsni yicek hic aklna kotu bsy getrme

Canım biberonu bırakmıştık biz seni hiç mi emmiyor peki
Ben emzirip yandan enjektör sıkıyordum ağzına

İnşallah canım 🙏
Emmiyorda agzna alip memeyi dondrp birakiyo 3dk zor duruyo memede cok gazli benmki ve memede kavrayamyp daha cok gazlaniyo anne sutu aliyo sadecediye bizde sagip sagp verdk ama artk cok zorlniyom gece gndz sag belim kopuyo

Canım kıyamam, yüzüne ne dedi? Alerjiden miymiş?

Günaydın kızlar.

Benim bebe dün gece uyumadı hiç, zombi gibiyim. Bir de bu konuştuğunuz Konak ne ola ki? Benim bebeğim aşırı saçlı ve dökülmedi, görmüyor olabilir miyim?

V volveron çok geçmiş olsun canım. Canını sıkma desekte insanın yavrusunun canı yanınca kendisininki daha çok yanıyor ama geçecek bu günler de. Tek çare; sabır sabır sabır.

canım çok geçmiş olsun. Gecer tez zamanda. İnşallah Allah çaresiz dert vermesin.

Günaydın kızlar.

Aaa iki çocukta da görmedim ben kızımda hafıf vardı tek seferde geçti Umut da saçında henüz yok ama kaşlarfa var biraz kaş daki nasıl çıkardn sen canm

Canım kaştakine sadece zeytinyağı sürüp bırakmak gerekiyormuş ben onları da taramıştım, çok fena yara olmuştu :KK43:
Terramycin göz pomadı var, yaraları iyileştirmek için 1 aya yakın süre onu kullanmak zorunda kaldım sonra.

Canım ağlama lütfen. Bunlar geçici durumlar. Benim, çoklu gıda alerjisi olan bir arkadaşımın çocuğu bile artık her şeyi yiyor. Sadece sütü kontrol etmek kolay ve ilerde geçecek yani bunu düşün. Hangi mamayı söyledi doktor? Golden Goat var keçi sütünden. Onu mu deneyeceksiniz?

Günaydın kızlar.

Benim bebe dün gece uyumadı hiç, zombi gibiyim. Bir de bu konuştuğunuz Konak ne ola ki? Benim bebeğim aşırı saçlı ve dökülmedi, görmüyor olabilir miyim?

V volveron çok geçmiş olsun canım. Canını sıkma desekte insanın yavrusunun canı yanınca kendisininki daha çok yanıyor ama geçecek bu günler de. Tek çare; sabır sabır sabır.

Saç köklerine baK canım aralayıp. Kabuk bağlamış gibi oluyor saç dipleri. Zararlı bir şey değil Ama bölgeyi temizlemek gerekiyor yoksa çoğalıyor git gide.

X