2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar cok mutluyum paylaşmak istedim. Silikon ucu bıraktık 😊 mamayı bıraktık 😊 bebeğim anne sütü ile kilo almaya başladı. Gece uykularımız merhaba haftadır düzenli. Daha ne olsun çok şükür

Maşallah gözünüz aydın canım da sen pek şeyetme ya, sürekli söyleme, her yerde de anlatma :işsiz:
Güzel şeyler anlatıldığı gibi tersine dönüyor da bu ara :olamaz:
Gece 3 saat uyanıktı benim kız yine. Dün andım ya iyi uyuyor diye, dilimi eşşek arıları soksun :olamaz:

Bizle de pylaşabilir misin? Bir şekilde benimki gece gündüzü ayırt etti. Baştan itibaren geceleri konuşmadım oynamadım ışıklar kapalıydı gece lambası vardı zaman kaybetmeden emzirip gerekirse altını değiştirdim şimdi erkenden uyuyor, gece uyndığında da ben ağlatmadan alıyorum emziriyoeum koyuyırum yatağına devam ediyor uyumaya. Çok gerekirse alt değiştiriyorum. Gazını çıkarmıyorum artık. Çok şükür işe yaradı bu yaptıklarım en azından erkenden uyuyor ve iki kez uyanıyır
Tabi ki paylaşırım :) uyku eğitimi için en uygun zaman 4.aydan sonraymış şuan için en önemli bunu öğrendim biraz daha beklicem ama ufaktan alıştırmalara başlıcam.Geceleri sessizlik gece lambası bende en baştan beri öyle yaptım şu ara uyku arkadaşı alıcam gece giymek için uyku tulumu alıp aynı saatlerde banyo pijama uyku saati metoduna başlıcam inşallah tabi :) günler ne gösterir belli olmaz çünkü 😇

Ne guzel bende mamayi birakmak isyerim ama yetmiyor malisef
Maşallah gözünüz aydın canım da sen pek şeyetme ya, sürekli söyleme, her yerde de anlatma :işsiz:
Güzel şeyler anlatıldığı gibi tersine dönüyor da bu ara :olamaz:
Gece 3 saat uyanıktı benim kız yine. Dün andım ya iyi uyuyor diye, dilimi eşşek arıları soksun :olamaz:
Cok sevindim.cnm gozunaydin bol bol emismeler size
Gözün aydın nasıl hallettim cnm mamayla silikon uçtan vazgecirmeyi
Canım ben zaten doktor tavsiyesi ile mamayı bırakmıştım ama kilo almayınca geri başlamıştım. O ara sütüm azdı. Sonra sütümü artırdım mamayı emzirme danışmanı bırakırdı. Silikon tam bir kabustu. Her gün duşta emzirdim memeyi teklif ettim. Bi gün alacak dedim pes etmedim. Bol bol ten teması Bi baktım aldı çok şükür. Çok sağolun kızlar

Canım ben zaten doktor tavsiyesi ile mamayı bırakmıştım ama kilo almayınca geri başlamıştım. O ara sütüm azdı. Sonra sütümü artırdım mamayı emzirme danışmanı bırakırdı. Silikon tam bir kabustu. Her gün duşta emzirdim memeyi teklif ettim. Bi gün alacak dedim pes etmedim. Bol bol ten teması Bi baktım aldı çok şükür. Çok sağolun kızlar
Gözün aydın canım azmin zaferi bu olsa gerek size bol bol emismeler diliyorum

Iyi yapmisin cnm kararli olunca bebekte bunu anliyor mecbur aliyor sonra da birakmiyorlar benim ilk oglumda zor almisti ama alinca da birakmadi 2 yasinda zorla biraktirdim

Kızlar bebelerin başındaki konak için napıyosunuz zeytinyağı sürdüm bir kere cok bekletemedim zor oldu tavsiye edebileceginiz bi krem falan var mı?
hindistan cevizi yağıyla yumuşatıp inçe dişli tarakla tarıyorum. Yüzüne de sürüyorum yanaklarındaki kuruluklara da iyi geliyo ama uzun uzun bekletmek zor oluyo çok bekletemiyorum. sık sık yaptım kaşlarındakiler gitti saçında da az kaldı 👼🏽

hindistan cevizi yağıyla yumuşatıp inçe dişli tarakla tarıyorum. Yüzüne de sürüyorum yanaklarındaki kuruluklara da iyi geliyo ama uzun uzun bekletmek zor oluyo çok bekletemiyorum. sık sık yaptım kaşlarındakiler gitti saçında da az kaldı 👼🏽
Aa ciddi mi dur hemen alayım yapayım
Hindistan cevizi yağı allerjen degildir galiba

Kızlar bebelerin başındaki konak için napıyosunuz zeytinyağı sürdüm bir kere cok bekletemedim zor oldu tavsiye edebileceginiz bi krem falan var mı?

Canım asiti alınmış zeytinyağı sürüyorum gün içinde, akşama kadar bekletiyorum. Sık dişli tarakla tarıyorum. Bir seferde geçmiyor. Azalıyor ama bitmiyor. 1 aydır azar azar çıkıyor bizim de. Ben hep aynı şeyi yapıyorum

X