2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Maşallah canım senin et suyu icmelerin işe yaramış anlaşılan demek ki mukuslu kaka sorun degil dun bi arkadasda yazmışdı zaten ...bende suphelenmeye basladim acaba bizdeki laktoz olayi gecti mı ki kakamiz mukuslu falan değil gayet iyi testi yenileyeyim diyorum esim 3. ay i bekle diyor bakalim oglum hasta baya Zehra ya gecmesin diye dua ediyorum ya anne olmak çok zormuş bütün kemiklerim kırılıyor sanki uzerine kalabalik misafirim var di iptal edemedim iyi halt ettim kendime ettim açıkçası

Gaz için ne öneriyor pekı bi de ben sıcak suya kımyom koyuyorum kendim içiyorum o da zararlı mı

Yenidoğan aparatıyla kullanuyorum ama boş kullansak daha iyi olmaz mı acaba ben bacaklarını ayarlayabildim mi diye teredeüt ettim bugün. kusmamız.ciddi oranda azaldı canm sizede iyi gelir inşallah.Onun dışın da bir sıkıntısı çıkmamış maşallah

Hangi doktora goturuyorsun canim bende istanbuldayim

Maşallah bebişine bir sıkıntı olmamasına da sevindim.
Sağol canım. Aman bebekler hasta olmasın sıkıntılarını da söyleyemiyorlar
Aynen canım yaramış aslında 10 gundur yapmıyorum da. Yaramış sutlerim onca kusmaya rağmen.Bencede bekle biraz daha. Hem oğlun iyilessin bu süreçte. Keske misafirleri erteleyebilseydin cocukta hasta cunku zor olacak. Bu arada Zehra'ya gaviscon iyi geldi mi ne alemde suan
Denemedim ama 7kgdan sonra aparatsiz kullanılıyor diye biliyorum. Ondaki amac bacaklarini çok actirmamak ve tespitlerime göre aradan kayıp düşmesini engellemek. İşallah bizede iyi gelir inşalalh canim. Birtek reflüsü var işte en azindan alerji vs. Birşey cikmamasi sevindirdi bizi.
Kizlar merhaba benim oglumun anlinda kulaklarinin yaninda az boyunun yaninda sivilceler cikti cok aglayinca cigaliyir isilekmi yoksabalerjimi anlamadim sizde de oluyormu
Bizdede oldu baya canım ama geciyor ufaktan suan boynunun altinda ve sırtında kaldi biraz

Canım biz aşıları özelde yaptırıyoruz. Serbest bırakmışlar tekrar...

Bisey kullandin mi canim ben yikiyorum sadece

istanbuldaki evi öyle güzel anlatmışsın ki içim aydınlandı valla senin içinde asya içinde harika olacaktır

Kusması yok ki cnm doğduğundan beri kusması yok çok nadir gaz cikarirken hafif cikarir
Olsun kusma olmuyor her zaman. Bizimki de çok nadir kusar ama baya reflüsü var. Ilaç kullanıyoruz hatta. Böyle emzirmeden bir süre sonra yatarken falan yüzünü ekşitiyor mu yahut yutkunuyor mu ? Ağzını şapırdatiyor mu sık sık?

Valla canım benim tartımda geçen ay sağlık ocağıyla aynıydı bakalım bende cuma günü öğrenecem. Bize kalsa bayağı kilo alsın istiyoruz istediğimiz sonucu göremeyince de az aldı diyoruz

Günaydın arkadaşlar. Benimde oğlum bugğn tam 47 günlük. Benim size sormak istediklerim var yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim. Bizimki memedr uyuyor sadece. Büyün gün emmek istiyor. Yoksa ağlıyor. Emzik tutmadı tutturmak için ne önerirsiniz? Başına gelipte düzelen var mı? Birde benim oğlum geceleri çok güzel uyuyordu. Ama gündüz uykusu en fazla bir saatti. İki gündür birinde 2 saat birinde 3 saat uyudu. Ama aksilik bu ya gece uykusu düzensiz oldu bu sefer. Daha az uyumaya başladı. Yetişkinler gibi gündüz uykusu yüzünden mi gece uykusu azaldı yoksa tamamen tesadüf mü? Yani bir bebek gümde sadece toplamda 7-8 saat uyumaz ki. Düzelecek mi?

Evet canım kusmamiz baya azaldi ki ben icmesi gereken dozun hepsini vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…