2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Valla aynısını benim kızım da 1.5 aylıkken yaptı hatta dün de yaptı. Muhtemelen çıkardıkları sesler anneye benziyor bazen

Arkadaşlar Allah aşkına sizin de bebeklerinizin gün boyu uyumadığı oluyor mu ? Kızım sabah 11 den bu saate kadar toplasanız 1.5 saat anca uyudu. O da 3 parça halinde. Çok garip yani daha 2 aylık bebek bu. Böyle giderse büyümeyecek. Dün de çok az uyudu. Ve kucak dışında hiçbir yerde uyumuyor. Koyduğum an uyanıyor yahut 10 15 dk ancak uyuyor. Hatta 2 gecedir de kucakta uyuyor. Perişan oldum ve ödüm kopuyor düşüreceğim bi şey olacak diye. Mecbur dalıyorum çünkü..

Bizde cogunlukla boyle geçiyor günler canım
Kucağımda uyursa ne ala yoksa cok zor.10-15 dk uyur sonra bir çığlık,aksam banyo yaptırdım ondan sonra uzun uyudu.hasta etmeyeceğimi bilsem her gün yıkarım.çünkü uyumayan bebek cok zor ben de uykusuzluk yüzünden düşürürüm diye cok korkuyorum.bu yuzden hep ayakta sallamaya başladım

Oğlum halâ hasta canım ya eşim surekli acile goturuyor serum yiyip geliyor yavrum Zehra ile ilgilenmekdrn oglumabakamiyorum neyse aglasam veryansin etsem kendime ediyorum o yüzden geçecek bugünler diyorum geçecek sonucda dunyanin en.onemli gorevini yapıyoruz çocuk buyutuyoruz demi Allah bu zorluğun yaninda kolaylık da vermistir insallah
Bu arada sen Elife emzik denedin mi ?Dedigin gibi karni tok uzerine emince midesi bulaniyor ama agzimda kalsin diyor emziği ailecek vermeye çalışıyoruz valla insallah başaricaz

Canım uyumuyosa nane çayı ya da anason mu denesen özellikle nane çayı yapıp 1 veya 2 cay kasiği verince etkisini gösteriyor uykusuzluk cidden zor yaa insallah bi düzene girersiniz

Benimki ayakta sallamayla da uyumuyor. Uykusuzluktan sütüm de azaldı gibi hissediyorum. Ayrıca insanın morali de bozuk oluyor. Depresif oluyor. Banyo üstüne benimki de önceden uzun bi uyurdu. Artık o da yok. Valla çok can sıkıcı..

sırtı beşiğe deydiği anda uyanıyor ama kucakta ise bütün gün ve gece sorunsuz uyuyor uyumasına da ben tükendim oturur vaziyette uyku çok zor uyanmasın diye gündüz ac susuz kaldığım oluyor uykusunu alamazsa çok huysuz oluyor bagriniyor kucağımda düştü mü diye panikliyorum sürekli çok yoruldum valla

Benimki kucakta da artık uzun uyumuyor. Geceleri belki biraz uzun uyuyor . Önceden gece 3ten önce uyumazdı ama uyuyunca da öğlene kadar uyur dönerdi yatakta benimle. Şimdi ihlaya ihlaya erkenden de kalkıyor. Zar zor 2 saat daha uyuyor kucaklarsa. Sonra tüm gün uğraş dur. Valla hem bedenen hem ruhen çok yoruldum. Bi de lüzumsuz koca var yok sen alıştırdın yok sen ettin sürekli mene verdin yok kucağında hoplattın .. Yahu sütüm yoktu gelsin diye verdim ayrıca ilk 1 ay her ağladığında verin denilmiyor mu ?! Valla ne yapacağımı şaşırdım. Gece gündüz canım çıkıyor yine de kimseye yaranamıyorum

Kızlar ben gibi 2 kilo alan var mı?Emzirirken ben kilo veremedim uzerine aldım once daha hareketiydim şimdi surekli memede olduğumuzdan oturuyorum ben ona bağlıyorum sizde durunlar nasıl yanlız miyim?
Gecmiş olsun canım Allah şifa versin yavruna.
Ben doğumdan sonraki iki hafta içinde hamile kaldığım kilonun yaklaşık 3 kilo altına düştüm.sonra süt olsun diye onu ye bunu ye derken 5 kg aldım

Canım sen hiç dert etme. Bir bebek annesini sevmez mi hiç. Bence görümce gidene kadar anın tadını çıkar

Benım kıı mama diyo sanki :)

Canım gaytada kalprotein ph reduktan madde testleri filan var bı sor doktoruna bu testler laktoz interolansi süt alerjisi olup olmadigina bakiliyo bide kalproteinde protein kaçağı var mı diye bakiliyo
Yarın gidiyoruz canım sorcam hepsini

Canım bizde sürekli bebek için kavga ediyoruz. Tersleyip duruyoruz. Beni o kadar seven adam neredeyse tokatı yapıştıracaktı bana ama bende tahammül sınırlarını aşıyorum bazen gececek inşallah bu günler de

Canım kilo alımı içinn ne yaptın bizimki ilk ay 600 aldı su an ne kadar kac günlük oldunuz

Bizde sürekli kavga ediyoruz halbuki ne kadar çok seviyoruz birbirimizi. Çok üzülüyorum inşallah düzelecek. Ah diyor şu süreçte bize yardımcı olaydı. Annesi ile küsüz ya ne olurdu yanımızda olaydı diyor üzülüyor eşim.

Ooo aynı durum gündüz hiç uyumuyor gece 2 saat uyuyor hepsi aynı model bunların

Kızlar ben gibi 2 kilo alan var mı?Emzirirken ben kilo veremedim uzerine aldım once daha hareketiydim şimdi surekli memede olduğumuzdan oturuyorum ben ona bağlıyorum sizde durunlar nasıl yanlız miyim?
Bende aldım canım durum vahim eski kıyafetler olmuyor

Günaydın canım inanır mısın aynı soruyu soracaktım gündüz uykuda sıkıntı yok da benim kız gece 3 e kadar uyumazdi bir arkadas daha yazmış aynı da uykusuzlukçpl zor geliyor bana ikidir aksam 23.30 gibi uyutuyorum kıcagımda yatıyor benim uzun süre uyuyor beşiğe koydum mu da sabah olmuyor

Kızlar gündüz uykusu icin kundak yapıyorum (sadece kollarını sabitliyorum battaniyeyle)ben ayağımda sallıyorum yoksa benim kızda asla uyumuyor o şekilde uyuyor ama basta mizirdaniyo sonra dalıyor deneyin derim
Kollar mı tebrık ediyorum vallahi duruyor da öyle mümkün değil iki çocuğum da durmadı öyle .
Çocuk kendini güvende hissedermş ama benim kilere uymadı o sekl canım

gunaydin kizlar.kotu b geceden sonra yani bana daha gun aymaz bugun.ben cok sk rahatsizlanir oldum boyle tum vucudum kriiliyor,grip olursunuz da takatiniz olmaz ya elinizi kipirdatmaya. ondan da beter,gece bi de istifra ettm cok kotu.bi usume geliyor parmagimi yorgndan disari cikaramiyorum ama tabi bebek icin kalkmak zorundayiz. fazlaca da kalkip emen bi bebegim var. neyse o mu yapiyor yorgunluk mu yoksa vitamin degerleri mi anlayamiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…