2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar.

Hayatımın en kötü gecesini geçirdim. Titreme, inleme, ağrı, kusma ne varsa yaşadım. Heryerim ağrıyor, her yerim. Bademciklerim de öyle. Acile gittim sadece parol kullanabiliyoruz dedi. Ama bu parolla olacak bir şey değil. Ben bir daha yaşamak istemiyorum bu geceyi. Resmen sabahı sabah ettim, ben ölüyorum diye inledim.

Hasta olup hemen düzelen var mı? Başka bir şey veremezler mi?
Canım dün gece bende bir kamyon dayak yemiş gibiydim belim kalçam bacaklarım her yerim ağrıyordu nasıl uykuya daldım hatrlamıyorum ama şuan iyiyim ayaklarını sıcak tut inşallah hemen düzelirsin

12+5 canım :) Erkeğe benzettim dedi:anneadayı:
Hayrli olsn cnm. Neye dayanarak benzetmis, göründü mu bisisi:KK66: Yoksa kemik yapisi falan mi dedi. ya bi benimki benzetmio, illa pozisyon olarak iki bacak arası ariyo kadın ya;// insan bi nub falan diolar iskelet yapısı ne bilim bi tahmin yapar yani;((

Kızlar ben çıktım ense kalınlığı 1,5 çıktı. Kalbi güzel atıyor dedi :) boyumuz 6.6 çıktı :nazar:
Günümüze uyumluyuz:nazar::nazar:
2 hafta sonra sonucumu almaya gidicem tekrar veee cinsiyet tahmini yaptı :KK200:
LoveAndMarriage LoveAndMarriage sendende güzel haberler bekliyorum canım ❤️
Canım çok sevindim her şeyin yolunda olmasına :nazar: inşallah kuzum hepimiz güzel haberler alalım :KK200:
12+5 canım :) Erkeğe benzettim dedi:anneadayı:
Hadi hayırlısı canım :nazar:

Merhaba
Biraz alakasız olacak mesajınızla ama gebelik takviminizi 12 haftalık görünce yazmak istedim

Ben de 12+6yım.
Mayıs annelerini takip ediyordum ama sanırım Nisan annelerini takip etmem daha doğru değil mi

Size beklenen doğum tarihini doktorunuz söyledi mi

Ben üç kez gittim doğum tarihi ile ilgili bir şey söylemedi

Kızlar ben çıktım ense kalınlığı 1,5 çıktı. Kalbi güzel atıyor dedi :) boyumuz 6.6 çıktı :nazar:
2 hafta sonra sonucumu almaya gidicem tekrar veee cinsiyet tahmini yaptı :KK200:
canım gözün aydın:KK200: güzel haberlerle geldin erkek istiyodun sen değil mi? Ne güzel canım gönlüne göre olacak inşallah:nazar:

Hayrli olsn cnm. Neye dayanarak benzetmis, göründü mu bisisi:KK66: Yoksa kemik yapisi falan mi dedi. ya bi benimki benzetmio, illa pozisyon olarak iki bacak arası ariyo kadın ya;// insan bi nub falan diolar iskelet yapısı ne bilim bi tahmin yapar yani;((
Bilmiyorum ki canım bacak arasına da baktı gördüm ama neye göre dediğini söylemedi :)
canım gözün aydın:KK200: güzel haberlerle geldin erkek istiyodun sen değil mi? Ne güzel canım gönlüne göre olacak inşallah:nazar:
Bana farketmez cinsiyeti kuzum sağlıklı olsunda ❤️ Ama erkek hissediyordum :) Kesin değil ama

Kızlar sizde uygulama kullanıyor musunuz? Arada mesajlar geliyor ya o kadar duygulanıyorum ki:110: bi de bana zaman sanki geçmiyor bir türlü, sabah sol kasığımda 2 3 kez batma hissettim normal mi acaba? Sonra da bebeğimden mesaj geldi:KK200:

Eklentiler

• 042CBA7F-A6B1-4B39-8653-C612FF48DD18.jpeg
    042CBA7F-A6B1-4B39-8653-C612FF48DD18.jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 50
Oyy maşallah sübhanallah minik kuzuya :nazar:
Herşeyi güzel çıkmış kandada güzel çıkar inşallah :KK200:
Tahminim tutmuş desene :dondurma:

Onu hiç görüşmedim canım daha doktorumla. Fiyat bilgin var mı? Kurumumuz karşılıyorsa oraya giderim büyük ihtimalle
Canım ben daha hiç gidemedim medicale muayeneye.
Dünde doktorum perinatoloji uzmanı yaparsa daha iyi olur dedi.
Senin gittiğini hatırladım sana sorup bilgi alayım dedim :)
Perinatoloji uzmanı var mı peki bilgin var mı canım
Yakın zaman içinde arayıp hastaneden detaylı bilgi alıcam eğer senden önce bilgi almış olursam paylaşırım,sen benden önce bilgi alırsan paylaşırsan çok memnun olurum :KK200:

Canım ben daha hiç gidemedim medicale muayeneye.
Dünde doktorum perinatoloji uzmanı yaparsa daha iyi olur dedi.
Senin gittiğini hatırladım sana sorup bilgi alayım dedim :)
Perinatoloji uzmanı var mı peki bilgin var mı canım
Yakın zaman içinde arayıp hastaneden detaylı bilgi alıcam eğer senden önce bilgi almış olursam paylaşırım,sen benden önce bilgi alırsan paylaşırsan çok memnun olurum :KK200:
Canım hiç bilgi almadım ben daha. Zaman var diye sormadım ama Pazartesi günü kontrolüm var sorarım inşallah unutmazsam. Öğrenirsem yazarım sana. Sende öğrenirsen yaz :KK53:

X