2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bende öylesine kontrole gittiğim doktordan çok hoşlandım açıkcası o yüzden sürekli ikilem yaşıyorum.
İçeri giren her hastasının adını vs problemini biliyordu, sorulara güzel cevap veriyordu. Özeldeymiş gibi herkesle itinalı bir şekilde ilgilleniyordu.:-) Direk sonuçlarımı ona mı götürüp onla mı devam etsem ki ya

Bende öylesine kontrole gittiğim doktordan çok hoşlandım açıkcası o yüzden sürekli ikilem yaşıyorum.
İçeri giren her hastasının adını vs problemini biliyordu, sorulara güzel cevap veriyordu. Özeldeymiş gibi herkesle itinalı bir şekilde ilgilleniyordu.:-) Direk sonuçlarımı ona mı götürüp onla mı devam etsem ki ya
Hangisi içine sindiyse ona git canım. Bak benim bi önceki doktora çok iyi dediler adam gerçekten iyi olabilir ama ısınamadım devam etmedim o yüzden. Eğer ilgilendiyse memnun kaldıysan ona git tabi, doktorun iyi olması çok önemli ama ısınmak ve güvenmek de önemli :KK49:

Hangisi içine sindiyse ona git canım. Bak benim bi önceki doktora çok iyi dediler adam gerçekten iyi olabilir ama ısınamadım devam etmedim o yüzden. Eğer ilgilendiyse memnun kaldıysan ona git tabi, doktorun iyi olması çok önemli ama ısınmak ve güvenmek de önemli :KK49:
Tam dediğin gibi kendi doktorumu seviyorum ama çok konuşkan değil sormadan birşey demez. Ama bir şeyde evham yaptırmaz iyi bir doktor olumludur. Diğerininde ilgisi hoşuma gitti sırf bu yüzden değiştirilir mi bilmiyorum:KK53:

Tam dediğin gibi kendi doktorumu seviyorum ama çok konuşkan değil sormadan birşey demez. Ama bir şeyde evham yaptırmaz iyi bir doktor olumludur. Diğerininde ilgisi hoşuma gitti sırf bu yüzden değiştirilir mi bilmiyorum:KK53:
Benimki sorunca da cevap vermiyormuş mecbur bıraktım o yüzden:KK70:

Bu arada kıyafet alacak olan varsa ben defacto’dan birkaç parça aldım hamile reyonundan. Fiyatları da çok uçuk değil. Aldıklarım da üzerime oldu büyük gelir daha diyordum ama :KK48:
Maaş gününü bekliyorum bende lcw ile defactoya bakıp acilen tayt yada pantolon almam lazım yoksa aynı pantolon üstüme yapışacak:KK53::KK53:

Benimki sorunca da cevap vermiyormuş mecbur bıraktım o yüzden:KK70:
ahahha o da değişikmiş, iyi yapmışsın sen kuzum zaten:-)

:anneadayı::anneadayı: kızlaaaaar selamm. Benim son adet tarihim bugün yeniden hesaplandığından nisan değil mayıs annesi olacağım ortaya çıktı. :rolleyes:
Geç döllenme mi olmuş :rolleyes: Gerçi yine bebişler biraz erken gelebiliyor, nisan sonunda alabilirsin bebişi kucağına belli olmaz tabi sağlıkla gelsinde:KK200:

Yine ben yine hüzün hatırlayan vardır bi kaç kez dr gittim geç döllenme olabileceğini söylemişti en son ğerş günü gittiğimde kese var bebek yoktu 7+6günlükdü sat göre bugün tekrar başka dr gittim bebek oluşmuş ama kalp atışı yok 3 farklı ultrasyona hatta uzmana detaylı ult girdim kalp atılı negatif dendi normalde 8+4 olması gerekirken 6+2çıkıyor ölçümde dr yatış yapıyoruz kürtaj olucak dedi bende kabul etmedim çıktım daha erken gibi geldi perşembeden salıya anca bebek oluşmuş bide kalp atışı beklemek için erken değilmi sizcede kürtajı kabul mu etseydim ama beklemek istiyorum bi hafta daha bu sefer de atmassa kabul ederim sizce bişey olurmu Allah ne zor imtihan her hafta başka bişeyle geliyorum bana bi akıl verin stresden üzüntüden düşünemiyorum eşimden başka kimsenin haberi yok ailelere kalp atımını duymadan söylemeyecez dedik ama tek başıma şiştim artık dertleşeceğim danoşacağım kimse yok :KK43::KK43::KK61::KK61:
Allah yar ve yardımcın olsun kolay bir süreç değil. bu aşamaları yaşamış birisi olarak çok zor diyorum. kabullenmek de vedalaşmak da çok zor. bir umut acaba sonra kalp atışı duyulur mu diye bekleyenler var ve kalp atışı duyanlarda var. ama maalesef hiç kalp atışını duyamayanlar var, bende onlardandım. ex fetus raporunu aldıysan sonucu nettir diyebilirim. yine de rabbim bilir.

Zaten evdeyim ya canım sürekli eşofman yada tayt giyiyorum. Pantolon giymek zulum geliyor, aşırı rahatsız ediyor. Şişkinlik bende de var onu demeyi unutmuşum:KK51:
Sorma valla ben arabaya bindiğim an düğmeyi açıyorum :KK70: bi tane kot aldım yine de dışarıda giymek için rahat rahat :KK53: onun dışında hep ev için aldıklarım :)

Bende çok şişkinlik var canım normalde de kilolu değilim diye dar pantolonlarım hep şimdi hafif göbek çıkınca sıkıyor giydiklerim :)
Evet canim ya dar pantolonlar benide çok rahatsız ediyor.Giymiyorum artik.Mevsimlerde degisiyor diye biraz bekleyim dedim.Bir iki ay sonra bende alışverişe başlycam.Heycanlıyım bu konuda.ilk hamişlik

Sorma valla ben arabaya bindiğim an düğmeyi açıyorum :KK70: bi tane kot aldım yine de dışarıda giymek için rahat rahat :KK53: onun dışında hep ev için aldıklarım :)
ahah bende öyleyim :KK53: Annemlere gidince yetmiyor fermuarıda açıyorum biraz penyemi indiriyorum önüme rahat oluyor öyle de:KK53:

Evet canim ya dar pantolonlar benide çok rahatsız ediyor.Giymiyorum artik.Mevsimlerde degisiyor diye biraz bekleyim dedim.Bir iki ay sonra bende alışverişe başlycam.Heycanlıyım bu konuda.ilk hamişlik
Ben kot aldım canım dışarıda giymeye yaz kış kot giyiyorum Zaten o fark etmeyecek pek :) şimdilik idarelik aldım bakalım ileride daha farklı alışveriş olur tabi Allah’ın izniyle :))

X