2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyiyiz biz kuzum şükür iyi gidiyor herşey yolunda 🙏 Sen nasılsın napıyorsun 🙆🏻‍♀️
Elhamdülillah Canım. Napalim miran yasir le dis 3ncu ve 4 ncu dışımız çıktı beraber pert olduk. 😥 2 gündür iyi sanki. İsme karar verdinizmi

Kizlar bizde büyük sehirdeyiz salgın sayısı baya fazla. Kızımın asi vakti geldi napacagiz bilmiyoruz siz yaptırdıniz mi yada buyuksehirde yaşayanlar ne düşünüyorlar bu konuda yaptıracaklar mi ?

Kizlar bizde büyük sehirdeyiz salgın sayısı baya fazla. Kızımın asi vakti geldi napacagiz bilmiyoruz siz yaptırdıniz mi yada buyuksehirde yaşayanlar ne düşünüyorlar bu konuda yaptıracaklar mi ?
Ben yaptiricam kuzum, bu konuda ünlü enfeksiyoncu Murat Akova ile konusmustuk bi arkadas icin.Onun dedigi aynen soyle"asilarini tamamlayin birde kizamik filan gcirir bağışıklığı düşer bu zamanda asla istemyiz "dedi. Ben zaten 9.ayda yaptirmadim simdi bi sekilde giderim

Günaydın arkadaşlar, aile sağlığı merkezini aradım, büyükşehirdeyiz ,telefona çıkan hemşiremizde ne yapacağımızı bilmiyoruz,gelen bi hasta karakoldan izin almam gerekiyomuş bebeğimi dra götürmek için demiş, bi kaç gün bekleyin tekrar arayın,bizde ne yapacağımızı bilmiyoruz şuan herhangi bi yazı gelmedi dedi, sizler neyaptınız yaptırabildiniz mi

P tesi soracağım. 8 nisan da aşısı var oğlumun
Sordun mu canım. Biz mecburi 9 nisanda götüreceğiz. Gitmeden ararız. Eşim zaten haftanın iki günü çalışıyor 8 nisana denk geldiği için dedik perşembe götürelim hemde bir gün öncede aramış oluruz. Metehan nasıl canım.

Aşıya goturmekten korkarken biz hastaneye gidiyoruz bugün :KK43: Duru'nun bir haftadır geçmeyen solunum sıkıntısı vardı dün baya artti :KK43: Eşimin abisi de zature olmasın doktora götürün dedi bizde korktuk bu sabaha randevu aldik inşallah mikrop falan kapmayiz :KK43: Allah kimseyi çaresiz bırakmasın ya

Aşıya goturmekten korkarken biz hastaneye gidiyoruz bugün :KK43: Duru'nun bir haftadır geçmeyen solunum sıkıntısı vardı dün baya artti :KK43: Eşimin abisi de zature olmasın doktora götürün dedi bizde korktuk bu sabaha randevu aldik inşallah mikrop falan kapmayiz :KK43: Allah kimseyi çaresiz bırakmasın ya
Geçmiş olsun gittiniz mi hastaneye ? Bi sıkıntı yoktur umarım 😕

X