2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bütün erkeklerin ortak geni öküzlük 😂
Doğum sancısıysa allah tez zamanda kurtarsın canım
Değilse de inşallah çabuk geçer dinlenirsin
Hastaneye gidiyorum cnm doktorum çağırdı bakalım ne olacak yola ciktim.oglumda korkma anne ben yanındayım diyor agrimi unuttum su lafindan sonra.cektigimiz şu ağrılar yorgunluklara degiyor valla.

Hayırlı Cumalar ve Kandiller kızlar.
Berat kandiliniz mübarek olsun💕
Eşimi bekliyorum bi işi vardı gelince miniğimin yanına gidicez.
Hem cesaret edemiyorum hem çok gitmek istiyorum. Değişik duygulardayım :KK43:
Miniğim doğalı 1 hafta olacaktı bugün, 40. Haftamızda tam bu mübarek güne denk geliyordu.. Gideli 4. Gün daha değişen birşey yok.. Bol dua ve sabır zamanı🤲

Kızlar LoveAndMarriage LoveAndMarriage bugun yazmamış sanki ? Doguma mi gitti yoksa haberi olan var mi ?

A April wind kuzum sana da hayırlı kandiller. Rabbim dualarini kabul eylesin. gitmek istiyorsan git tabi cennet kuşunun yanına.Belki daha iyi gelecek. :dua:
melike222 melike222 canm sen ne yaptin? pek yazamiyorsun galiba bu aralar

Miniğim doğalı 1 hafta olacaktı bugün, 40. Haftamızda tam bu mübarek güne denk geliyordu.. Gideli 4. Gün daha değişen birşey yok.. Bol dua ve sabır zamanı🤲
Allah yardımcın olsun kuzum bol sabır versin rabbim sana. Sonrasında da çok yazmak istedim sana ama yazamadım hem de ne yazıcamı bilemedim :cry:Şuan herşey çok taze acın hiçbi zaman geçmicek biliyorum ama zamanla daha iyi olacaksın. Bu durumda insan bazen ne eşinin ne ailesinin kendini anlamadığını düşünüyor ki senin eşin çok anlayışlı destekçi sana karşı en azından bu süreci beraber daha kolay atlatacaksınız inş.

Kuzum hayırlı cumalar hayırlı kandiller 🙏
Zamana ihtiyacın var tabi ki kuzum. Neyse ki eşin hep destek sana ❤️

Yok canım buradayım bekliyorum hala :KK48:
Kiz bende sevinmistim , bugun attin mi bilmiyorum baktim baktim senden mesaj göremeyince .:) doguma gittin sandım. neyse o zaman sen de burada olduguna göre henüz kalanlardan doguranimiz yok. Bir ara cok hizliydi pes peşe oldu ama su son günlerde kesildi .Fark ettinizmi🤩

Kiz bende sevinmistim , bugun attin mi bilmiyorum baktim baktim senden mesaj göremeyince .:) doguma gittin sandım. neyse o zaman sen de burada olduguna göre henüz kalanlardan doguranimiz yok. Bir ara cok hizliydi pes peşe oldu ama su son günlerde kesildi .Fark ettinizmi🤩
Günaydın yazdım da görmedin demekki kuzum :) son kalanlar da arka arkaya bir doğuracak herhalde tarihlerimiz de çok yakın 😊

Kızlar LoveAndMarriage LoveAndMarriage bugun yazmamış sanki ? Doguma mi gitti yoksa haberi olan var mi ?

A April wind kuzum sana da hayırlı kandiller. Rabbim dualarini kabul eylesin. gitmek istiyorsan git tabi cennet kuşunun yanına.Belki daha iyi gelecek. :dua:
melike222 melike222 canm sen ne yaptin? pek yazamiyorsun galiba bu aralar
Amin canımm 🤲 Bende öyle düşünüyorum gitmesem vicdan azabı çekerim zaten.. Ama azıcık cesarete ihtiyacım var gibi.
Allah yardımcın olsun kuzum bol sabır versin rabbim sana. Sonrasında da çok yazmak istedim sana ama yazamadım hem de ne yazıcamı bilemedim :cry:Şuan herşey çok taze acın hiçbi zaman geçmicek biliyorum ama zamanla daha iyi olacaksın. Bu durumda insan bazen ne eşinin ne ailesinin kendini anlamadığını düşünüyor ki senin eşin çok anlayışlı destekçi sana karşı en azından bu süreci beraber daha kolay atlatacaksınız inş.
Hiç önemli değil kuzum
Koca koca adamlar bile yanı amcam vs konuşamadı bazen denilecek birşey bulunamıyor böyle.. Çok teşekkür ederim🙏 İnşallah zamanla yaram iyileşmeyecek ama kabuk bağlayacak.
Kuzum hayırlı cumalar hayırlı kandiller 🙏
Zamana ihtiyacın var tabi ki kuzum. Neyse ki eşin hep destek sana ❤
Aynen kuzum Allah razı olsun ondan ve sizlerden🌷

isime pek takilmadim benimde aklıma yatiyor gibi ama iste bizimkinin tavri sinirlerimi bozuyor. Ayni ilgiyi göstermediği gibi telefonda laf atiyorlar birde. ilk cocugun esyalarini kiz tarafının ailesi yaparmis.sorup duruyor telefonda ne yaptiniz öyle mi böyle mi.besik aldilar mi . ben birde kaynanama saf falan diyorum ama asil saf olan da benim heralde.
bu arada henüz hic birsey yapmadilar. Sadece halasi çalıştığı icin kiyafetleri benden olsun diyip bir miktar para göndermiş. ama tabi babanneden dededen henüz birsey yok .:) hayir valla onlardan hic beklentim yokta telefonda sizinkiler ne yapti diyor ya ona delleniyorum

Ben de çok merak ediyorum.... 17 nisan kızımın doğum günü idi ne babaannesi ne halası kimse aramadı. H. Sonu k validem aramış eşimi. Tabii onların sarılık olayından haberi yoktu. Öğrenmiş oldular. Bu h sonu için cünbür cemaat gelmeyi düşünüyorlarmış. Cahilliğe bak sen. Plan yapmışlar da onun için aramışlar. Eşim de dedi ki k valide ile peder burada evde yer yok geleceksen sen tek gel dedi ya da sonra gelin dedi.. Ama k. validem yok işte araba ile gelecektik falan bık bık bık...ha dedim öyle mi... P.tesi günü adana da iken eşim hasta kabula gitti..dedim tam zamanı. Aradım k validemi. Gelmek istiyormuş sunuz diye.. K bakmayın ama benim çocuğum hastanede kaldı daha yeni doğdu benim misafir ağırlayacak hizmet edecek ne zamanım var ne de halim... Daha oturamıyorum evinin yemeğini yapamıyorum sizden anlayış bekliyorum dedim. Gelmek istersen sen h sonu gel. Annemler adanada kalacak pazar dönecekler diyince. k validem sustu. Tamam kızım ben tek gelirim dedi kapattı. Bugün gece gelecek bakalım ne aldılar çocuklara. Ama lafımı da sokacağımmm daha kızımın doğum gününü bir kez olsun doğru zamanda aramadılar ya hiç aramadılar ya da geç...
sen yikadin mi kuzu? Bebek ilk kez ne zaman yikanmali

Canım yıkadım. Göbek bağı 4. Gün düştü ama hastanede kalınca yıkayamadım. 7. Gün yaptırdım. Göbek bağı düşünce yıkayabilirsin.
Ahhh canım benim Rabbim gönlüne ferahlık versin. Kandil ve cuma gününün hürmetine Rabbim kucağını boş bırakmasın inşaAllah

Amin canımm 🤲 Bende öyle düşünüyorum gitmesem vicdan azabı çekerim zaten.. Ama azıcık cesarete ihtiyacım var gibi.

Hiç önemli değil kuzum
Koca koca adamlar bile yanı amcam vs konuşamadı bazen denilecek birşey bulunamıyor böyle.. Çok teşekkür ederim🙏 İnşallah zamanla yaram iyileşmeyecek ama kabuk bağlayacak.

Aynen kuzum Allah razı olsun ondan ve sizlerden🌷
Aynen öyle canım hiçbi acının ateşi ilk zamanki gibi kalmıyor kalsa zaten yaşayamayız. Senin içinin bi tarafı hep buruk oluyor ama yaşıyosun bi şekilde. Rabbim bu acını unutturacak daha büyük acılar yaşatmaz inş o güzel yüreğine 💗

Kizlar dun gecw siddetli sol kasik ve bel agrisi ile uyandim. 15 dk surdu 1 saat sonra yeniden oldu o da 10 dk falan surdu sonrasinda agri hafifledi 5 e dogru uyumusum ve cok kasilma vardi.
Simdi bel ve kasigimda cok cok hafif agri gwziyo
Sizce bu dogum sancisi falan mi ? Usutme falan degil dkmi.
Ama kesinlkle gaz sancisi degil

Canım doğum sancı o kadar uzun sürmüyor. 1-2dk sürüyor sonra geçiyor. Üşütmüş olabilirsin. Yada vücudun hazırlanıyor doğuma 🤗

Olmazz ikimiz aynı gün doğurmalıyız günlerimiz aynı:)) bu gece boyu karnım çok sertti öyle olmamıştı hiç Doğuma işaret mi bilmem ama bakalım canım🤔

Sürekli sert kaldıysa doğuma işaret değil ama ara ara sertleşip indiyse o zaman onlar kasılma canım. 🙏🏼
Keşke aynı doğursak 😅 tahmini bir gün var mı aklında ? 😂

Hastaneye gidiyorum cnm doktorum çağırdı bakalım ne olacak yola ciktim.oglumda korkma anne ben yanındayım diyor agrimi unuttum su lafindan sonra.cektigimiz şu ağrılar yorgunluklara degiyor valla.

Hayırlısı olsun canım. Gece yazdıklarını anca gördüm. Doğum sancısına benziyor gerçekten. Hayırlı haberlerle gelirsin inşallah 🙏🏼

Teşekkür ederim canım sanada hayırlı kandiller 🙏
Gitmekle iyi yapıyorsun. İyi gelir sanada. Rabbim dualarını kabul etsin ❤️

Kizlar bunu arkadasim onerdi bende denedim gercekten sut artiriyor ve yaralari iyilestiriyor.

Eklentiler

• Screenshot_20190416-165834_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190416-165834_Samsung Internet.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 56
Yatağımız da tamam şimdi makinaya çamaşır attım akşam çanta hazırlıycam artık bi zahmet :-) ama ütüm bozulmuş birilerinden bulmam lazım. Mutfağı holü fırçaladım artık korkum yok gene enerji patlaması yaşıyorum. Akşamda kv gelecekmiş biz gidelim dedim eşime benim hizmet etcek halim var sanki düşüncesiz şeyler
DSC_0014.JPG DSC_0011.JPG

X