2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Düzensiz sancın mı var acaba birkaç güne gelir seninki
Eşin de baya biliyor yani buraları benimki sadece bi forumda takıldığımı biliyor takvim desem o ne diyecek

Bende hiçbir belirti yok durumum hep aynı içimden bir ses sancı gelmicek suniye kalacaksın diyor. Yarın kontrolüm var ama bir şey olacağını sanmıyorum gayet iyi hissediyorum

Hiç belli olmaz benim bi anda oldu. Düzensiz sancılar arkasından nişan düzenli sancı ve hop doğum hepsi 2 gün içinde... İnşaAllah kendi sancınla olur canım
ay bende de birsey yok ama suniye kalmayiz insallah.O daha cok ürkütüyor beni. Sanki suni sanciyla daha fazla aci çekiliyormus gibi geliyor nedense.

canım şöyle ki mesela benim ki çok hızlıydı...ama bu benim durumundan dolayı 40+5 olduğum için. Yani 15 dk da bir bir ayar vardı önce 15 ile başldı sonra 25 35 50 böyle böyle arttı o arttıkça sancı da artıyor ha ben 3 saatte doğuma gittim benim için bir an önce bitsin diye dua ettim. Ama ilk doğumunda saat başı 1 damla verildi nerdeyse yani onda daha az ağrı çekmiştim.
Kızlar bebeklerinde sarılık çıkanların kan değeri kaçtı acab??

Canım direk billirubine bakılıyor senin sorduğun hgb mi ?
Eşin de baya biliyor yani buraları benimki sadece bi forumda takıldığımı biliyor takvim desem o ne diyecek
Eşim de bana bakıyor bişiler yazıyorum. Ama sitenin adını asla söylemem. Ha kendi gördü baktı bilemem ama foruma takıldığımı biliyor.

Benimki sormaz ya söylesem de unutur :)

Şimdi çıktım
Nst kağıdında sancılar düzensiz görünüyor ama doktor normal bir sıkıntı yok dedi

Her şey normalmiş, kilosu 3300 dedi

Doğum ne zaman olur dedim her an olur artık dedi
Haftaya kadar doğmazsa suni sancı ile yatış

Her an olacağı belli zaten canım günün doldu
Kendi sancınla gelir inşallah kuzum suni nasıl oluyor bilmiyorum aslında ama

Her an olacağı belli zaten canım günün doldu
Kendi sancınla gelir inşallah kuzum suni nasıl oluyor bilmiyorum aslında ama

İnşallah kendi sancımla olur canım ya
Suni sancı yıpratıcı oluyor diyorlar
Hayırlısı bakalım sağlıkla atlatırız inşallah

Gayet iyi canım... İnş kendi sancınla olur. O zaman daha hızlı ilerler. Eğil kalk hareketlerini yap :)

Birazcık erken geldi kuzum beklemedi gününü iyiz şükür toparlanmaya çalışıyoz, sanırım oluyor kasık ağrım oluyor yazacaktın, olması normal neticede hamilesin ve tahmin büyüyo, benimde olmuştu bu hamileliğimde hep bi karın ağrısı vardı, 5 aydan sonra filan geçmişti, her hamilelik kendine özgü dikkat et bu haftalar kendine 12 haftaya kadar koru kendini

Gözünaydın canım. Darısı bizimkilerin testine.

Teşekkürler canım siz de güzel haberlerle gelirsiniz inşallah
Maaşallah canım hadi hayırlısıyla gelsin artık

İnşallah canım inşallah sancı çekmek isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi

Ben aynıyım canım.Bugun 3 te var randevum bakalim ne diyecek. insallah bizimki cokta bekletmez. Bekledikçe sitres ve heyecan artıyor nedense :) .
bebek kime benziyor sormayi unuttum. ablalarina benziyor mu
Benim bu kuzuyu ben kimseye benzetemiyorum ilk doğum anında dr gösterdi tıpkı eşimdi beyaz ve sarışın geldi gözüme o an,şimdi kara saçlı esmer tenli bi kız,bi de hala sarılık olduğu için ten rengi esmer gibigelıyo biraz daha büyüyünce benzetıcem inş ,elleri tırnakları ayakları eşim ama çok istemiştim babasına benzesin elleri diye

Kızlar bebeklerinde sarılık çıkanların kan değeri kaçtı acab??
Cnm 14.8 i gördüm kanda, 5.gün en çok yükselişe geçiyormuş galiba, sonra inişe geçiyormuş, sen bebeği iyi gözlemle emme uyuma, uyanma ,bezine çiş yapması, kaka bol bol olması lazım,kakayla atılıyormuş sarılık,

Canım ben şu sancı işi hızlansın diye yürüyüş yapıyorum 5 kat merdiven çıkıyorum bir de evde akşamları birazcık egzersiz yapıyorum 10 dakikacık falan. Hurmayı bir aydır yiyorum zaten, bakalım yarınki kontrolde sancı çıkacak mı

ay bizim adamin da elleri cok guzel ama ayaklar pek çirkinbazen diyorum ayaklari bana benzesin diye
insan cok merak ediyor gercekten tipi kime benziyor diye. birde ben sacli mi dogacak onu cok merak ediyorum .
kizlar bebeğe bakiyor mu? onlar simdi cok severler kardeşlerini. sana yardimci olurlar belki

Benim kuzumun tepesinde pek saçı yok ama arkada var zeytin gibi, bakıyorlar kızlar ilkn2_3gün hastanede hiç yanaşmadılar ama evde sevmeye başladılar gelip gidip öpüyolar, bebişin eşyalarını bezini getir götürünü yapıyolar ,inşalalh elleri babaya,ayakları sana benzer senin kuzunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…