2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar size Doğum hikayemi anlatayım benimki baya sıkıntılı oldu 12 Nisan sabah sezerryanla epidural Doğum yaptım odama geldim bebeğim meğerse 34 teki kilosuyla kalmış plessntada karın içinde kanamalar olmuş neyse doktorum temizledim dedi odama çıkardı akşam 6 gibi bebeğimi emzirmekte çalıştım sonra fenalaşmışım bilincim kapanmış hiç bişey hatırlamıyorum apar topar MR a ordan da yoğum bakıma alınmışım plesantanın arkasına gizlenen bi bakteri vücudu istilaya uğratmış ve hamilelik menejiti olmuşum 2 gün bilincim kapalıydı gözümü açtığımda kendimi nerde bulduğuma şok sevindim bebeğim bebek odasındaydı şimdi bugün bende onun yanına çıktım ve bütün bunlar Türkiye ninen iyi hastanelerinden birimde oldu

Çok geçmiş olsun. Sağlıkla büyüt bebeğini. 🙏🏼❤️

Evet onu özellikle soruyorlar kan grubu uyuşmazlık. Hayırlısı ile doğumunu yap da canım takviye yaparsın sarılık olmaz inşaallah

Bizimkin de kıl var bi ara çekerim fotosunu. Ben de ciddi birşey olduğunu düşünmüyorum. Doktor rahatlattı beni

Aynen canım zaten kalça USG sini 2.ayda yaptırın dedi ve özellikle not düştü oraya hani bakılsın diye

Çok çok geçmiş olsun neler yaşamışsın çok şükür iyisin şimdi. Peki bu menejiti o an mı geçirmişsin ?

Amin inşallah canım 🙏🏼

Canım o kadar sıkkın ki; tansiyonum 15e çıktı. İnşaallah sütümü etkilemez, bebem aç kalmasın.
Başka anlatacak kimsem yok buraya yazdım. :KK43:
Eşime çooookkk kızdım. :KK43:
Doğum için bankadan 7 milyar kredi çekmiştik.
3 milyar hastaneye vermiştik. 4 milyarı da hali hazırda kalsın acil durumlar için diye karta yatırmıştık. Bugün baktım ki kalan 500 tl birşey. Şok oldum. Ekstreye baktım kendine spor malzemeleri vs sipariş etmiş internetten. Alışveriş yaptığını biliyordum ama bu kadar sorumsuz olacağını bilemedim.
Tam 3.5 milyarlık alışveriş. Resmen sorumsuz!!!!!!
Kavga ettik, yalvardı yakardı özür diledi ama kabul etmedim. İnsan bari danışır. 2-3 gün görmek istemiyorum diye söyleyip kovdum gitti...... :KK43: :KK43:
Ben hamile kaldığımdan beri adam kafayı yedi. Ben mi lohusayım o mu belli değil. Soğuttu kendinden iyice :KK43: :KK43:
Hadi beni düşünmüyor insan bebeğimiz için yapmaz bunu.

Merhabalar kızlar
Kontrolden geldik şimdi 3100gr 50cm olmuşuz :nazar:
Artık yüzünü göremiyoruz doktorumuz ölçümleri zor aldı Zaten. Sırtı geçen hafta solumdaydı bu hafta sağa geçmiş tahmin etmiştim zaten sağ tarafım tepe gibi şişmeye başlamıştı. Haftaya perşembe tekrar kontrole çağırdı.
Nst de en fazla 60ları falan gördük ama düzenli değildi.

Canım o kadar sıkkın ki; tansiyonum 15e çıktı. İnşaallah sütümü etkilemez, bebem aç kalmasın.
3 milyar hastaneye vermiştik. 4 milyarı da hali hazırda kalsın acil durumlar için diye karta yatırmıştık. Bugün baktım ki kalan 500 tl birşey. Şok oldum. Ekstreye baktım kendine spor malzemeleri vs sipariş etmiş internetten. Alışveriş yaptığını biliyordum ama bu kadar sorumsuz olacağını bilemedim.
Kavga ettik, yalvardı yakardı özür diledi ama kabul etmedim. İnsan bari danışır. 2-3 gün görmek istemiyorum diye söyleyip kovdum gitti...... :KK43::KK43:
Ben hamile kaldığımdan beri adam kafayı yedi. Ben mi lohusayım o mu belli değil. Soğuttu kendinden iyice :KK43::KK43:

İnanamıyorum canım ne kadar sorumsuz bir davranış böyle. Üstelik kredi. İnsan kredi çekerken kuruşuna kuruşuna hesap ederek harcar sonuçta kendi paran değil ki bunun üstüne faiz ekleniyor. Birde yeni bebeğiniz olmuş. İade etme imkanı varsa hepsini iade etsin anca öyle kurtarır durumu.
Sen lohusayken yaptığı bu saçmalıkları anlamıyorum 😡

Merhabalar kızlar
Kontrolden geldik şimdi 3100gr 50cm olmuşuz :nazar:
Artık yüzünü göremiyoruz doktorumuz ölçümleri zor aldı Zaten. Sırtı geçen hafta solumdaydı bu hafta sağa geçmiş tahmin etmiştim zaten sağ tarafım tepe gibi şişmeye başlamıştı. Haftaya perşembe tekrar kontrole çağırdı.
Nst de en fazla 60ları falan gördük ama düzenli değildi.

Maşallah kuzum herşey yolunda olmasına sevindim 🙏🏼❤️
Benide doğum yapmazsam haftaya perşembe çağırdı.
Hayırlısı olsun bakalım.

İyiyim sağol canım sen nasılsın?
Bizim uykusuz geçiyor günler ama hamd olsun iyiyiz..

Hepatit b bacaktan yapılıyor benimki aglamadi bile. Ateş olmadı canım, zaten ilk dozu hastanedeyken yapıldığı için vücudu alışık oluyormuş. 25 Nisan'da verem aşısı var Yusuf'un sanırım o ateş yapıyormuş baya bakalım nasıl geçecek
Aynen bizimde Uykusuz geceler, gaz, meme ile geçiyor günlerimiz. Buna da şükür Allahım bilinmeyen dert vermesin hiçbirimize.🙏
Bizde bugün 1 aylık kontrole ve aşıya gittik.
bir saat önce yaptırdık hepatit b'yi. Bir kaşık çalpol verdik, her ihtimale karşı diye.
Evet, verem aşısı Ateş ve huzursuzluk yapıyormuş bugün hemşire de söyledi. Şimdiden haberiniz olsun diye.
Doktora danışıp sende Yusuf'a calpol ver canım, yazık kuzum ateşlenmesin.
SiZde kusma var mı canım? Bİzim ki çok kusuyor doktor normal dedi ama.

İnanamıyorum canım ne kadar sorumsuz bir davranış böyle. Üstelik kredi. İnsan kredi çekerken kuruşuna kuruşuna hesap ederek harcar sonuçta kendi paran değil ki bunun üstüne faiz ekleniyor. Birde yeni bebeğiniz olmuş. İade etme imkanı varsa hepsini iade etsin anca öyle kurtarır durumu.
Sen lohusayken yaptığı bu saçmalıkları anlamıyorum 😡
Bilmiyorum canım anlam veremiyorum İnan ki..
normalde böyle değildir ama şu hamilelik ve lohusalıkta; bıktım. 10 aydır burnumdan geldi.
Boşanma seviyesine geldim artık.
Biz birbirmize aşık, ilgili ve eğlenceli bir çiftiz ama şu son yaptıkları soğuttu beni.
Zaten evden de uzağım, bunaldım.

Kavga ettik, yalvardı yakardı özür diledi ama kabul etmedim. İnsan bari danışır. 2-3 gün görmek istemiyorum diye söyleyip kovdum gitti...... :KK43::KK43:
Ben hamile kaldığımdan beri adam kafayı yedi. Ben mi lohusayım o mu belli değil. Soğuttu kendinden iyice :KK43::KK43:
canım sakin ol, o kadar haklısın ki, bi hafta oldu dogum yapalı evde herkes lohusa, ben uykusuzum tek huzursuzluk yapmıyorum şükrediyorum herşeye, herkeste kapris, eşin gerçekten düşüncesizlik yapmış, ama şöyle düşün paranın hlledwbilecegi hiç bişey için huzurunu bozma,sakin olmamız güçlü olmamız gereken zamanlar bunlar

Sonuna kadar haklisin canım ben bile kızdım :sinirli:
Kenarda birikmiş fazla paranız olur neyse bebek için çekilmiş parayı bu şekilde harcaması hoş olmamış.

Slm herkese yarin buyuk gun :KK49:,evi temizliyorum ,4 makina camasir yikadim ,burda makinalar bodrum katinda oluyo bende 4.kattayim :olamaz: ,yarina hic bir is kalmasin :) tek dusuncem kizim:anne::KK200: ,

Hayırlısı olsun canım 🙏🏼 Yarın kızına kavuşacaksın. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim ❤️

normalde böyle değildir ama şu hamilelik ve lohusalıkta; bıktım. 10 aydır burnumdan geldi.
Biz birbirmize aşık, ilgili ve eğlenceli bir çiftiz ama şu son yaptıkları soğuttu beni.

Evine dönme imkanın yok mu kuzum ? Böyle durumlarda eşinle olmak daha iyi olurdu.
Bir bebek zaten büyük sorumluluk eşinde uzaksa size babalık sorumluluğunu hissetmemesi aslında gayet normal.

Canım hala annende mi kalıyorsun ? O yüzden mi bu kadar serbest kaldı acaba, serbestlikten kastım bana sormadı bile demişsin ya onu kastediyorum.
Slm herkese yarin buyuk gun :KK49:,evi temizliyorum ,4 makina camasir yikadim ,burda makinalar bodrum katinda oluyo bende 4.kattayim :olamaz: ,yarina hic bir is kalmasin :) tek dusuncem kizim:anne::KK200: ,
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏
2 temmuz 😅 ama benimki geç döllenme tam olarak asla bilmiyor doktorlar kuzum
Aaa baya erkenmiş seninki, ilk başta takviminde 24 nisan yazıyordu benimki de 24 nisan görünüyor da o yüzden sordum aynı mıyız acaba diye :KK48:

Kızlar size Doğum hikayemi anlatayım benimki baya sıkıntılı oldu 12 Nisan sabah sezerryanla epidural Doğum yaptım odama geldim bebeğim meğerse 34 teki kilosuyla kalmış plessntada karın içinde kanamalar olmuş neyse doktorum temizledim dedi odama çıkardı akşam 6 gibi bebeğimi emzirmekte çalıştım sonra fenalaşmışım bilincim kapanmış hiç bişey hatırlamıyorum apar topar MR a ordan da yoğum bakıma alınmışım plesantanın arkasına gizlenen bi bakteri vücudu istilaya uğratmış ve hamilelik menejiti olmuşum 2 gün bilincim kapalıydı gözümü açtığımda kendimi nerde bulduğuma şok sevindim bebeğim bebek odasındaydı şimdi bugün bende onun yanına çıktım ve bütün bunlar Türkiye ninen iyi hastanelerinden birimde oldu
Gecmis olsun canim ,

Maşallah kuzum herşey yolunda olmasına sevindim 🙏🏼
Benide doğum yapmazsam haftaya perşembe çağırdı.
Hayırlısı olsun bakalım.
Çok sağol canım şükür iyi kuzum 💗 rabbim hayırlısıyla doğurmayalar olarak sağlıkla kavuşturur inş kuzularımıza. Senin o zamana kadar gelir gibi geliyor sanki bana ben daha bugün 37+2yim.

Canım hala annende mi kalıyorsun ? O yüzden mi bu kadar serbest kaldı acaba, serbestlikten kastım bana sormadı bile demişsin ya onu kastediyorum.

Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏

Aaa baya erkenmiş seninki, ilk başta takviminde 24 nisan yazıyordu benimki de 24 nisan görünüyor da o yüzden sordum aynı mıyız acaba diye :KK48:

21e çektiler kuzum ikilide.
Şimdide 21 ile 29 arası bekleyebiliriz diyorlar 🙄😅
Sağlıkla gelsinde hiç önemi yok 🙏🏼❤️

Çok sağol canım şükür iyi kuzum 💗 rabbim hayırlısıyla doğurmayalar olarak sağlıkla kavuşturur inş kuzularımıza. Senin o zamana kadar gelir gibi geliyor sanki bana ben daha bugün 37+2yim.

Bakalım kuzum hayırlısı olsun. Doktorum 41 doldurabilir dedi 😅🙄 bizde 39+2yiz

X