2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar bugün hastanede beklerken doğum yapanların ismi yazıyo ekranda bi tane bebiş doğmuş 0.92 gram canlı yazıyodu, düşünebiliyormusunuz kurban olduğum rabbim isterse herşey oluyo 1 kılo bile değil yanlış mı okuduk diye tekrar tekrar baktık, ben herşeyi dert ettım kendime hep olumsuzluk düşündüm başımada geldi bütünümüze şükür iyi düşünelim iyi olsun herşey A April wind cnm dualarım seninle yarın güzel haberlerle gel karşılaş buralarda

Mucize bebiş
Amin canım inşallahhh

Galiba doğurdu melike en son 18 de girmiş ,hadi darısı sizlere kızlar çok az kişi kaldı hamile, nisan bebişleri pek erkenci
Bu akşam Benimde kasılmalarım var bel ağrısıyla birlikte. Süprüz yapmak isterim ama Ankara’ya gitmem lazım önce eheheh :) Melike doğurmuş olabilir dediğin gibi zaten en son 5 cmdi açılması

Bu akşam Benimde kasılmalarım var bel ağrısıyla birlikte. Süprüz yapmak isterim ama Ankara’ya gitmem lazım önce eheheh :) Melike doğurmuş olabilir dediğin gibi zaten en son 5 cmdi açılması
Kuzum planladınız sanırım ankara işini? Hareketli olması iyidir hiç endişelenme ben kaç kere kaburga batması boğulması yaşadım resmen şimdi kıyaslayınca ipek yine aynı elleri kolları durmuyor hareketli uras bey de öyle annesi

Hehe olsun canım yine arada uğruyorsun olduğu kadar
Sıradaki benmişim gibi hissediyorum ama belli olmaz Nisan anniştoları pek bi süprüz sever çıktılar(çıktınız)

Çok hareketli ya bir sorun mu var acaba kıpır kıpır durmuyor kaç dakikadır.

Sorun yoktur canım ya içini ferah tut
Çok hareketli diye sorun olan bir durum ben hiç duymadım

Yanlış anlama sen hep çok hareketli olunca aynı soruyu soruyorsun ya bir şey mi okudun bunla ilgili
Gerçekten merakımdan soruyorum
Sen çünkü birçok şeyi araştırdın her durum hakkında bilgin var

Canım bende de özellikle akşamları uyku saatimde yapıyor öyle.
Hareketsizlik daha çok sorun olarak nitelendiriliyor.
Yarım saat oldu durmuyor bir yandan kasılmam oluyor o zaman bile kıpraşıyor duramadı bi yerinde Evet hareket iyi ama çok olunca da acaba içerde sorun mu var diye düşünüyor İnsan
Evet kuzum yarından itibaren kalmaya gidiyoruz hayırlısıyla. Hemen gidip doğurmak istiyorum zaten valla sırayla bütün kemiklerime böbreğime aklına gelebilecek heryerimin canını yakıyor Bugün felaket çatı ağrımda var zaten yürüyemiyorum.

Kuzum psikolojik olarak geçen nst girdiğimde çok etkilendim kalp atışları hiç düşmedi ve çok hareketliydi yine.
Makinanın sürekli ötmesi beynime kazındı çok stres oldum.
Doktor o nst yi beğenmedi zaten tekrar çektirdi vs.
Yani ordan kalma kuzum. Kalp atışı çok hızlanır kötü bir durum olur diye allah korusun.

İyiyiz kuzum işte gün sayıyoruz
Geldi mi gelecek mi derken panikle heyecanla geçiyor zaman

Doğuranlar artık sık giremiyor biz kendi kendimize takılıyoruz

Siz tam rahatlayıp düzenli sohbete başladığınızda biz sona kalanlar bu kez yoğun olcaz yine karşılaşamicaz gibi hissediyorum

Anladım canım
Allah korusun bir sorun olmaz inşallah

Annem hep der Allah’ın koruduğunu kimse koruyamaz diye
Karnımızın içinde karanlık bir suda
Bizim de elimizden gelen bir şey yok şu aşamada

Az kaldı inşallah sağlıkla kavuşmamıza

Merak edip stres oluyorum işte bende böyle ama dediğin gibi yapacak birşeyde yok
Hayırlısıyla kavuşuruz inşalalh miniklere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…