2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ben 5-6 kg civarinda travel sistem olmayan bi araba almaya karar verdim. 10 kg olan bi arabayi soyle bi yokladim da belimin uzun vadede cok izin verecegini dusunmuyorum.
Hangi modeli seçtin canım aslında set almak yerine pusetli kısmı hafif olan alıp ana kucağını ayrı almakta bir seçenek daha zaman var araştırmaya devam artık

Hangi modeli seçtin canım aslında set almak yerine pusetli kısmı hafif olan alıp ana kucağını ayrı almakta bir seçenek daha zaman var araştırmaya devam artık
Henuz tam karar vermedim. 6.5 kilo olan peg perego aria mantikli gibi geldi su an icin ama o zamana kadar daha cok arastiririm. Fiyat 1300 kusur ama icinde oto koltugu da var. Oto koltugu nerden baksan 500 o yuzden fahis bi fiyat olmuyor araba.
Bir de peg perego pliko mini var secenekler arasinda 5.7 kg. Bu urunlerle ilgili olumsuz bi yorum okumadim
Sadece bunlar 6 ayliktan itibaren kullaniliyor oyle bir sikinti var. Ama sirf 6 ay icin memnun kalmayacagim bi araba almakta istemiyorum zaten kis aylarinda arabayi pek kullanacagimi dusunmuyorum.
Maclaren techno xt cift yonlu olmasa da 0. aydan itibaren kullaniliyor ama 1800 tl.
Arabadan memnun olursam pahali olmasi onemli dehil diyordum ama o fiyatlara oto koltuksuz olarak cikmamaya karar verdim. Ki peg perego zaten kalite ve memnun kalinan bi marka

Travel olanlarin fiyatlari hep yüksek zaten dogumdu falandi baya masraf oluyor gerci bu da uzun süreli kullanılicak bir ürün iyi araştırmak lazım en iyisi canım birde yakından görmek denemek sürmek açıp kapatmak lazım netten bakinca yanıltıcı oluyor yakından görmek gibi değil

Yok gormeden asla alinmaz zaten.
Ama travel alanlar genelde sonradan aldigina pisman oluyor aklinda olsun.
Hem agirligi hem de kapladigi yer acisindan

Yok gormeden asla alinmaz zaten.
Ama travel alanlar genelde sonradan aldigina pisman oluyor aklinda olsun.
Hem agirligi hem de kapladigi yer acisindan
Zaten büyüyup agirlastikca baston tipine gecilmesi kacinilmaz oluyor sanırım hafif olduklarından
Aynen travel olanlar baya genis arabamiz yok bagaja sigdirma sıkıntım yok ama otobuse falan binince katlaninca bile yer kaplar

Zaten büyüyup agirlastikca baston tipine gecilmesi kacinilmaz oluyor sanırım hafif olduklarından
Aynen travel olanlar baya genis arabamiz yok bagaja sigdirma sıkıntım yok ama otobuse falan binince katlaninca bile yer kaplar
Canim travel system arabaniz yoksa tamamen kulfet.
Onu eve cikarip indiriceksin. Minibuse otobuse hele de o agirligi ve buyukluguyle sigdirmaya calisicaksin fln.
Sen de benim gibi ne cok konforsuz baston pusetlerden al ne de asiri hantal travel systemlerden. En guzeli 5-6 kg civarlarinda daha basit ama kullanisli arabalara yonelmek. Bak ben travel systemi sirf olur da tek basima bagaja yuklemek zorunda kalirsam zorlanirim diye dusunup vazgectim

Isin birde tek basina kısmı var aynen canım o yüzden hafif olması şart gibi arama kriterlerimi degistirdim icimize sinene denk geliriz insaAllah

• Doğumdan itibaren 15 kg'a kadar (yaklaşık 3,5 yaş) kullanım
  • Alüminyum kasa
  • 5 noktalı emniyet kemeri
  • Çift yönlü olarak kullanılabilme imkanı
  • 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler
  • Ayarlanabilir sırt ve ayak desteği
  • Tam kapanabilen tente
  • Tek noktadan frenleme sistemi
  • Tek elle kapatılabilme
  • Araç katlandığında otomatik kilitlenme sistemi
  • Ön barla birlikte katlanabilme özelliği
  • Silinebilir kumaş yapısı
  • Geniş alt sepet
  • Ürün ağırlığı: 3,5 kg
Kızlar hafif bir araba buldum bu rengide hoşuma gitti kullanış olarak nasıl ama bilmiyorum paylaşmak istedim

Burdan da videosuna bakabilirsiniz güzel duruyor kapamasıda kolay gibi ama yatırma ve kaldırma kısmı biraz uğraştrıcı

Öncekinde gitmedi sandm mesaj tekrarı oldu kusura bakmayın

Ağırlığına BAYILDIMMMM

Videodaki rengi çok güzellllllll

Ağırlığına BAYILDIMMMM

Videodaki rengi çok güzellllllll
Aynen canm bende çift yönlü olanlarda bu ağırlıkta denk gelmedim hiç baston tipler genelde hafif ama onlarda ilk yaşlarda kendine dönük olamadığı için hoşuma gitmedi 4 yaştan sonra baston iş görür

İnşallah fiyat da iyidir valla ben pek beğendim gidip bakmak lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…