2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

madem odadan acıldı konu bana da akıl verın :) evım kucuk ve 2+1 ben oturma odası yapmadım sadece oraya bır adet cekyat aldım ıvır zıvır var onları kaldırırım evet bır dolap bır yatak almak nıyetındeyım sorunum su bebek ılk dogdugu zamanlar annenın yanında olmalı dıyorlar ya ben besık koyacak yer yok odamda ya sıfonyer tarzı dolabımı kaldırıp besıgı oraya sıfonyerın bebek odasına alıcam yada kucuk mını besık alıcam onu da bosuna mı almıs olurum bılmıyorum altı ay kullanırmıs bebek bosuna bı masraf mı olur kı akıl verın bana

6 ay bence ideal bi zaman. Ilk 6 ay senin yaninda minik bi besikte yatip sonra odasinda yatmasi mantikli

Bana da sırf 6 ay için bir şey almak nedense çok mantikli gelmedi ama bazen mecburiyetten alınıyor valla yapacak bir şey yok :)

Ben senin yerinde olsam sıfonyer kaldırırım park yatak alırım ki bayaa uzun kullanıyorlar 6 aydan sonra ayiracaksam sıfonyer yine kendi odama gelir park yatak da o odaya :)

ıste bende oyle bıseyler yaparım en kotu dıyorum bırde mayıs da tayın var bızım fazla bısey de almak ıstemıyorum

Kızlar selam e bebeğin internet sitesinde kışlık ürünlerde indirim var . İndirim in üstüne bir de 6 tane alınca 1 tane bedava . Ben 6 tane uzun kollu zıbın aldım , Yen'i doğan olarak . 6 tane de yarım kol 3 ay aldım . Sepete bir de ağız mandili aldım 12 li set olarak . Öneririm kışlık ürünleri bi bakıver iyi tam bizim bebişler için

Canım o zibinlar bana belirttigi ayına göre küçükmus gibi geldi o yüzden yenidogan degil direk 3 ay alicam ben

Selamlar bizimde ocak 15 gözüküyo Allah izin verirse. Bu klasik beşikler çok hoş değilmi ya Sizinde bi fikrinizi alayım dedim

Eklentiler

• IMG_3127.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 175
Selamlar bizimde ocak 15 gözüküyo Allah izin verirse. Bu klasik beşikler çok hoş değilmi ya Sizinde bi fikrinizi alayım dedim

Güzel tabii canım. Ama görsellik ikinci planda olmalı kullanışlı olmasi ilk planda

Derinliği nasıl o yan taraflara başını vuruyor mu korkuluklari sarmıslar ama ne kadar etkili kaç yasa kadar kullanılır fiyat nasıl :)

Kızlar merhaba ben bebek için henüz başlamadım ama kendim için hamile yastığı düşünüyorum daha önce alan varmı neye dikkat edelim alırken

Kızlar nasıl sizce araştırırken denk geldim ama ağır gibi ana kucağı 3 kilo kadar pusetli kısım 9 kilo fiyatı eh işte 1000e yakın ama ben bu şekil istiyorm yani pusetı çıkar ana kucagını tak çift yön falan öyle

Ben 5-6 kg civarinda travel sistem olmayan bi araba almaya karar verdim. 10 kg olan bi arabayi soyle bi yokladim da belimin uzun vadede cok izin verecegini dusunmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…