2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

hindistan cevizi yagi gogus ucu icinmi canim
canım ben göbeğimi nemlendirmek için de bunu kullandım memnun kaldım kimyasal olmadığı için bebeğime de bunu kullanmayı düşünüyorum yine de yedek küçük bir sudocrem de aldım bebeği nemlendirmek için de zeytinyağı ile ikisinden karışım yapmayı düşünüyorum

Kızlar mamacım siparişlerim geldi emzik son kullanma tarihi geçmişti onun üzerinde FAB yazan bi tarih var üretim tarihi mi acaba .. başka da açmadan tarih göremedim

bende liste hazırladım da çantaya elimde olanları koyacağım bugün.. siparişler de geldikçe eklerim artık
ah canım benim benim eksiklerim var daha hala cikamadim alışverişe malesef... ama biryerden toplu alacağım oyle gezmiycem.. daha once gezdim dolastim birkaç parça aldim cantaya koyacak birsey almadim k.v. dem cok iyidir ama çok karisir aldiklarimi eve gelince giydircekmisim bende tamam diyorum artik

ah canım benim benim eksiklerim var daha hala cikamadim alışverişe malesef... ama biryerden toplu alacağım oyle gezmiycem.. daha once gezdim dolastim birkaç parça aldim cantaya koyacak birsey almadim k.v. dem cok iyidir ama çok karisir aldiklarimi eve gelince giydircekmisim bende tamam diyorum artik
canım ben küçük bir ildeyim zor beğenen biriyim ve şehri de çok bilmiyorum bir-2 gezdim çok bulamadım netten sipariş verdim geçen ayda borcumuz vardı ona yatırdım ve işe devam ediyordum eksiklerim neler bakamamıştım bu aya kaldı haliyle.. şimdi gelmelerini bekliyorum geldikçe valize ayatım hepsi gelsin diye beklersem doğum haberi aldıkça gergin oluyorum çantam olmadan doğuma gideceğim diye...

Acaba çikolata ne kadar bekleyebilir bende etiketlerini çıkardım alip yapistirip hazir bulundurmak istiyorum ama doguma en az -bi aksilik olmazsa- 15 gun var bayatlarmiki bilemedim

Acaba çikolata ne kadar bekleyebilir bende etiketlerini çıkardım alip yapistirip hazir bulundurmak istiyorum ama doguma en az -bi aksilik olmazsa- 15 gun var bayatlarmiki bilemedim
Ben de bu bayatlama ihtimalinden oturu haftaya alip evin serin bir bolgesinde bekletmeyi dusunuyorum. Buzdolabini onermiyorlar ama mesela balkon ya da salonun kaloriferlerini yakmiyoruz, oraya koyabilirim sanirim. İnsaallah bir sey olmaz.

Ben de bu bayatlama ihtimalinden oturu haftaya alip evin serin bir bolgesinde bekletmeyi dusunuyorum. Buzdolabini onermiyorlar ama mesela balkon ya da salonun kaloriferlerini yakmiyoruz, oraya koyabilirim sanirim. İnsaallah bir sey olmaz.

Ankarada yeri varmış tesadüfen ogrendim gidip yerinde incelicem inşallah :)

X