2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Arkadaşlar korse nerden aldınız, yada hAngi marka ben sıkı araştırmaya başladım şuan bir seçenek var bloger önerisi ekdeki 60 kusur larda , sizde ne aldıysnz yazında netleştrelim

Eklentiler

• IMG_0487.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 75
Arkadaşlar merhaba, ben park yatak aldım ama içine nasıl bir yatak almalıyım hiçbir fikrim yok sizler neler aldınız paylasirsaniz sevinirim

Arkadaşlar merhaba, ben park yatak aldım ama içine nasıl bir yatak almalıyım hiçbir fikrim yok sizler neler aldınız paylasirsaniz sevinirim
Internette papettonun sünger 5 cm kalınlığında yatağını aldım canım henüz elime ulaşmadı. Eğer internette bunu bulmasaydım yorgancı süngerci gibi bir kaç dükkan vardı. oraya gidip istediğim ebatta sünger kestirip kılıf diktiricektim ama gerek kalmadı :)

Arkadaşlar ben şimdiden humananin çayını almak istiyorum süt arttıran. Doğumdan sonra başlamak için. Ama bazısının üstünde emziren anneler için yazıyor bazısında emziren anneler için hazır cay yazıyor c vitamini katkılı diyor. Bunlar birbirinden farklı mı ya da hangisini almalıyım bilen var mi

Sünger için sağlıksız diye yorumlar yapılmış o yuzden ben bu seçeneği elemiştim

Sünger için sağlıksız diye yorumlar yapılmış o yuzden ben bu seçeneği elemiştim
Canım bende bulabildigim yazıyı okudum. visco ve pamuklu yatagi da önermeyenler var. yün zaten benim alerjim var o yüzden o ihtimali bebeğim için düşünmedim. geriye de sünger seçeneği kaldı. bebekler sert zeminde uyumaları önerilmiş genelde. bende ince sünger aldım. Yani ortak bir kanı yok bu konuda. Sen ne almayı düşünüyorsun

Haklısın park yatak için önerilen bütün seçenekler için sağlıksız denmiş, ben yarı ortopedik yaylı bir yatak almak istiyorum ama o da park yatağa olmaz diyorlar. Mağazaları bir gezip ince ortopedik yaylı yatak arastiricam bulamazsam en çok yün yatak önerisi gördüm ama onun da alerjik etkisi olabiliyormus. Yani şu an bir karar verebilmiş değilim

benim annemde pamuk yatak yapacak gelirken getirecek

Kızlar sonunda liste yaptım yarın olanları yerleştireceğim yeni aldıkları mı da geldikçe eklerim.
DOĞUMHANE
10 lu hastane çıkışı
1 bez
BEBEK İÇİN
bez(15-20) tane
Ağız mendili 10 tane
battaniye ince ve kalın 2 tane
çorap 3
önlük 2
şapka 2
eldiven 2
2 yedek takım
çıtçıtlı badi 3
ana kucağı
müslin örtü
alt temizleme pamuğu
ıslak mendil
tulum 1
alt açma örtüsü
ANNE İÇİN
2 adet emzirilebilir takım
tülbent
terlik
hırka şal
depend -ped
emzirme atleti
çorap
fotoğraf makinesi
hurma-zemzem
emzirme önlüğü
iç çamaşırı(kilot atlet südyen)
göğüs pedi
göğüs kalkanı
hindistan cevizi yağı
kirli torbası
çay kaşığı
pike
havlu kağıt
havlu
dişfırça ve macunu
şarj aleti
patik
eve gitme kıyafeti
çikolata -kolonya

eksik varmı yazar mısnız

güzel canım listen eksik göremedim kendi çantama göre

hindistan cevizi yagi gogus ucu icinmi canim

canım benim bende zemzem ve hurma hazirladim baskada birsey hazirlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…