2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar ana dizi alınmalı mı sizce çok beğendim bunları ama kullanışlı olur mu ki?

Eklentiler

• 219960616747537.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 173
Kızlar ana dizi alınmalı mı sizce çok beğendim bunları ama kullanışlı olur mu ki?
aynısını geçen ben sormuştum benim aklıma takılan tek soru yere çok yakın. koltuk üstün koysam tehlikeli olabilir. Ama onun dışında pratik heryere taşı. Avantajları da var dezavantajları da. ben ana kucağını kullanmaya karar verdim şimdilik :)

kitap nasıl önerir misin yarısı reklam dolu değmez gibi yorumlar okumuştum da...

Hatırladım canım kız hiç koltuğa koyulur mu
Ben Chicco polly magic mama sandalyesi aliyim diyorum hem ana kucağı oluyor hem mama sandalyesi ama fiyatı uçuk baya bakalım artık

Hatırladım canım kız hiç koltuğa koyulur mu
Ben Chicco polly magic mama sandalyesi aliyim diyorum hem ana kucağı oluyor hem mama sandalyesi ama fiyatı uçuk baya bakalım artık

Ben kraft dondy aldım canım. hem sallanan beşik hemde mama sandalyesi oluyor. ayakları tekerlekli ama hantal bir odadan diğerine götürülmesi sıkıntı. Onun haricinde müzikeri titreşimi fln çok hoş benim bile yatasım geliyor içine :)))

kitap nasıl önerir misin yarısı reklam dolu değmez gibi yorumlar okumuştum da...

Evet reklamlar var içerisinde ama beni rahatsız etmiyor, herkesin önerdiği şeyler zaten, mustela, avent falan. Ben çok faydalanıyorum. Bebek bakımını da ayrı ayrı başlıklarda inceliyor, masaj, egzersiz, uyku düzeni, banyo, ilk yardım, oyun vs. Doğum ve doğum sonrasını da.. Benim için başucu kitabı gibi oldu, kafama takılan bir şey olunca açıp bakıyorum.

Kaç aylıkken kullanmaya basladin onu canım

canım bu bahsettiğiniz kadın kim instigramdan bir sayfa mı

Kızlar ben sterilizasyon aleti almaya karar verdim. aslında tencerede kaynatacaktım fakat plastiklerin ve silikonlarin zarar gormesinden korktum açıkçası velhasıl kelam buharlı ve kurutmali sterilazator almaya karar verdim tabi almışken biberon ısıtıcı özelliği olanı tercih ederim heralde. Varmı aranizda alan veya ilk çocuğun da kullanan, marka önerisi verecek olan ?

Ben de almayı düşünüyorum canım kime sorduysam herkes avent İ tavsiye etti

Ben de almayı düşünüyorum canım kime sorduysam herkes avent İ tavsiye etti
Aventin kurutucu özelligi var mı cnm. ben bugun internetten baktim ama goremedim aciklamalar kisminda. Kafama weewell in hem kurutuculu hemde biberon ısıtıcılı olanı yattı arkadasım da bunu kullanmış çok memnun kalmış. Fiyatı aventle neeredeyse aynı ama aventte kurutucu özelliği var mı onu anlayamadım.

Bir bebek için gerek yok diye düşünüyorum zaten emzirecen bebeği olurda mama vermek zorunda kalirsan kaynatırsın biberonu ya
Cevremdekiler çoğul olduğu için aldılar çünkü ne süt ne mama ne biberon yetişiyor bebislere

Canım şimdi mesela 2 3 biberon olsa tabi sıkıntı yok ama birde göğüs pompasıni sterile etmek gerekecek. o da yok hortumu parçaları derken ona zarar vermek daha büyük sıkıntı. birde tencerede kaynattıktan sonra onları kurutmasi var yine sürekli temiz utulenmis havlu ile iclerini silicez falan birden bebekle zor geldi gözüme açıkçası :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…