2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım şimdi mesela 2 3 biberon olsa tabi sıkıntı yok ama birde göğüs pompasıni sterile etmek gerekecek. o da yok hortumu parçaları derken ona zarar vermek daha büyük sıkıntı. birde tencerede kaynattıktan sonra onları kurutmasi var yine sürekli temiz utulenmis havlu ile iclerini silicez falan birden bebekle zor geldi gözüme açıkçası :)
Göğüs pompası da varmış o zaman sana şart canım al bir tane ben hiç kullanmadım
Ben sağmak zorunda kalınca elle sağıyorum hiç pompa kullandım :KK16:

Göğüs pompası da varmış o zaman sana şart canım al bir tane ben hiç kullanmadım
Ben sağmak zorunda kalınca elle sağıyorum hiç pompa kullandım :KK16:
Hadi ya elle sağmak daha pratik bence belki benimde sutum bol olursa evdeyken o sekilde sağarım . Ben işe başladığım da lazım olacak nasılsa diye aldım ama temizlemesi gözümde büyüdü :)

Hadi ya elle sağmak daha pratik bence belki benimde sutum bol olursa evdeyken o sekilde sağarım . Ben işe başladığım da lazım olacak nasılsa diye aldım ama temizlemesi gözümde büyüdü :)
Çalışanlara pompa poşet kullanmayı onaylamam cam kavanoz var süt saklama için ve dediğin gibi sterilizasyon şart canım bize bakma sen nasıl kolayına gidiyorsa öyle yap zaman senin için önemli

Aventin kurutucu özelligi var mı cnm. ben bugun internetten baktim ama goremedim aciklamalar kisminda. Kafama weewell in hem kurutuculu hemde biberon ısıtıcılı olanı yattı arkadasım da bunu kullanmış çok memnun kalmış. Fiyatı aventle neeredeyse aynı ama aventte kurutucu özelliği var mı onu anlayamadım.
Hımm ben de bilmiyorum ki dikkat etmedim kurutucu özelliği var mı diye

SElam
Sık sık bakamıyorum
Ana dizi dediğiniz şeyden ben aldım nuna marka 25 kg kadar kullanılıyor koltuk gibi de sonrasında işe yarıyor sallanması anne karnındaki gibi inş beğenir yatar beybi tabi.

Sterizatör kullanmadım bunda da almayacağım kaynatmak bana yeterli oluyor
Bu kez yıkadıktan sonra asmak için aparat aldım koku kalmaması için tek sıkıntım oydu çünkü.

Hastane cantalarinizi ne zaman hazirlamayi dusunuyorsunuz kizlar? İcerigi nasil olacak? Cantaniz valiz mi yoksa o kadar buyuk bir seye gerek yok mu? Ben daha hem bebek kiyafetlerini hem kendi giyecegim pijamami yikama utuleme kismina gecmedigim icin henuz cantaya ne koyarim diye dusunmeye de baslayamadim. Ama siz kendinize bir liste yaptiysaniz burada paylasin lutfen, bana da pratik olur, fikir edinmis olurum. :kahve:

Chicco lullaby park yatağı pek beğendim. L Lilyumm_ e 5 in oralarda e bebek acilacak diyordun her gecisimde bakiyorum yok ilan falan :) Açılsada hediye çekleri kazansak :KK49:
Mağazanın yerini gördün mü peki canım? Kartal'dan Pendik'e gidiş yönünde. Bu İdil maminoya falan gelmeden önce olması lazım yanılmıyorsam. Olmadı bu hafta baktıracağım eşime :) kocaman ilan vardı belki daha tadilat aşamasındadır

Hastane cantalarinizi ne zaman hazirlamayi dusunuyorsunuz kizlar? İcerigi nasil olacak? Cantaniz valiz mi yoksa o kadar buyuk bir seye gerek yok mu? Ben daha hem bebek kiyafetlerini hem kendi giyecegim pijamami yikama utuleme kismina gecmedigim icin henuz cantaya ne koyarim diye dusunmeye de baslayamadim. Ama siz kendinize bir liste yaptiysaniz burada paylasin lutfen, bana da pratik olur, fikir edinmis olurum. :kahve:

Hazır söyle bi liste var canim

Ben valize koyacağım

Screenshot_2017-09-04-13-42-04.png

Mağazanın yerini gördün mü peki canım? Kartal'dan Pendik'e gidiş yönünde. Bu İdil maminoya falan gelmeden önce olması lazım yanılmıyorsam. Olmadı bu hafta baktıracağım eşime :) kocaman ilan vardı belki daha tadilat aşamasındadır
Valla kartala doğru gelirken maltepe parkın orda sanki e bebek alt katta gibi e 5 üzerinde giderken tabela gördüm ama sen daha ilerisinden bahsediyorsun anladığım kadarıyla. nette de baktım hic bilgi yok kaçırmayalım açılışı :KK70:

Valla kartala doğru gelirken maltepe parkın orda sanki e bebek alt katta gibi e 5 üzerinde giderken tabela gördüm ama sen daha ilerisinden bahsediyorsun anladığım kadarıyla. nette de baktım hic bilgi yok kaçırmayalım açılışı :KK70:
Yok canım Pendik'e giderken olacak yönü yani sağ tarafta :) eşime baktırırım bu hafta ben de bebek arabası, ev tipi ana kucağı vs vs vs alacağım çünkü :) ay giderken sağda dönerken solda gibi oldu yol tarifim ama tam olarak öyle :KK70:

Hazırlamaya başla artık canım bulunsun kafan rahat eder burda baya liste paylaşan olmuştu ama ben yine de yaziyim
Anne için
2 pijama takımı
Depend külot
Göğüs kremi ve pedi
Normal iç çamaşırı ve atlet
Çorap terlik makyaj malzemeleri falan
Bebiş içinde
Hastane çıkışı
1 takım yedek olarak
Kalın batanniye
Bez
Normal bir bavula koyarsan yeterli canım eksik bir şey olursa eşin gidip halleder ya çok takma eşyayı sağlıkla kolayca dogsunda

Günaydın arkadaşlar aranızda doğum sonrası için korse alan veya almayı düşünen var mı
Ben kullanmadım hiç canım kv esarpla sar belini yoksa göbek kalır dedi hiç uğraşamam dedim o kan revan halinde
Sonra zaten emzirince kilo verince spora başladım en faydalısı mekik zaten hiç bir şey kalmadı

X