2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

yok ben anladım canım dediğin yeri pendige giderken yani sağda
saç fırçası alicam bebek için tirnaknseti alicam mesela chicconun saç tarafı 30 tl tırnak bakım şeyi 55 diyorum az daha bekle e bebek açılacak ordan al ama dayanamıyorum da

Al benden de o kadar hediye çeki rüyalarımı süslüyor
Düşünsene mağaza açılırmış şansımıza çek vermezlermiş insta hesaplarından açıldıkları gün şu mağazamız açıldı şeklinde duyuru yapıyorlarmış ablama takipte kal dedim canım

Kızlar mamacım.com'da Lansinoh 40 gr 26.90 TL, Uni Baby Yenidoğan Islak mendil 12li paket 59 TL, bakabildiğim kadarıyla diğer sitelerden daha uygun, haberiniz olsun.
Lansinosh Krem, otri bebe, sudocream, mustela ürünleri aldım dediğin gibi diğer sitelere göre çok uygun fiyatları sağol canım

Ben de tirnak bakim setinden almak istiyoruuuum ama bayagi yuksek fiyati var chicco'nun. e-bebek'te hediye ceki dediginiz ne oluyor?

Ben de tirnak bakim setinden almak istiyoruuuum ama bayagi yuksek fiyati var chicco'nun. e-bebek'te hediye ceki dediginiz ne oluyor?

Ankarada bi mağazasını açtı e bebek.

150 tl lik alışveriş yapana 50 tl hediye verdi

Ki ürünler de indirimdeydi

Biz chicco lite way plus 2 duo bebek arası 950 ye aldık 300 tl de hediye çeki aldık

Hahaha zaten ben açılışı bekleyemiyorum ki hergun bir ihtiyacımı alıyorum bir sürü kampanya yapsalar bile büyük ihtiyaç kalmadı nerdeyse

gerçi yine bulunur alınacak şeyler bunun sınırı yok

Geçen e bebek ankara da bir mağaza açtı burda Ankaradaki arkadaşlar ( ornek verecek olursak yesa ) talan etti bizde ağzımızın suyu aka aka onların hunharca alışverişine şahit olduk ayarımız kaçtı bizimde aynı açılışı bekliyoruz

İdolümsün beybi

4 gün indirim vardi işte 3 günü ordayım o bi gün niye gitmediysem hahahahah:)

Yaptım canım geçen yaz hatta normal boy tester ürün de yollamışlardı fiyatları uygun, kargo sınırına denk gelmezse aldıkların kargo ücreti de 1.80 mi ne canım
Ay canim saol okudum sonradan simdi almaya calisiyorum bende burun aspiratoruyle gogus kalkanini alicam.insallahta telefon numarami girmekte sikinti oldu tamamlayamiyorum suan onla ugrasiyorum

BEn çok oldu hazırlayalı.
Rutin sitede yazanların daha azını koydum herşeye genelde gerek yok deyip koymadım.
O yüzden hiç listemi hiç paylaşmayım eksik gelebilir.
küçük bavula koydum hepsini bana oğluma bide kızım yanıma kalacak ona eşyalar koydum.

Günaydın arkadaşlar aranızda doğum sonrası için korse alan veya almayı düşünen var mı

Öncesinde almıştım Doğum sonrasında da kullanacağım.
medikal modeller var ama alırken tek başınıza takahileceğin bir şey al mutlaka.

Mamacim sitesi guvenilir midir? Gelen urunlerde son kullanma tarihi nasil oluyor mesela ve ayrica sampuan gibi seylerde akmis, patlamis gibi sorunlar oluyor mu acaba?

Nasıl bişey tavsiye edersin acaba fotoğrafını gönderebilir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…