2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Tulumlar icin mi diyorsun canım zamanı gelince düşünürüz onu da ya simdiden dert etmeyelim

Yok hani yün yatak yün yorgan filan yün saglik derler ya buyuklerimiz nerde onlar diyorum Ben anneme anne yorgan ortmicekmisiz uzmanlar oyle diyo desem terlikle kovalar beni

Yok hani yün yatak yün yorgan filan yün saglik derler ya buyuklerimiz nerde onlar diyorum Ben anneme anne yorgan ortmicekmisiz uzmanlar oyle diyo desem terlikle kovalar beni
Evet eskilere desek bize kızar gülerler ben sevmiyorum ama yün yorgan falan benimde kvye kalsa yapar küçükken gerek yok dedim bir dahaki kisa yasina gelince yaparız dedim minnacik bebege nasıl yorgan ortulucek ne kadarini kapatacak zaten yaşına gelince yaparsin sende canım

Cahillik basa bela napmam gerektigini bilmiyorumki Hayirlisi bakalim

Benim annem beni neredeyse kovalıyordu ama Allah korusun beşik ölümü falan dedikçe susuyor kadın ne yapsın, gerçi içi hala rahat değil, bişey örtmemeyi kabullenemiyor. Birde yine uzmanlar kışın dahi olsa bebeklerinize hava aldırın dışarı çıkarın diyorlar ya, anne benim bebeğim daha günlükken dışarı çıkarıcam diyorum bi dayak yemediğim kalıyor

Ben annemle altli ustlu dairelerde oturuyorum oyle bisi yapmam mumkun diil kacmaya calissam bile kacamam yani cocugu alr kapinin onune koyar beni tevrubeyle sabit daha once ablama yapmisligi var

Ben annemle altli ustlu dairelerde oturuyorum oyle bisi yapmam mumkun diil kacmaya calissam bile kacamam yani cocugu alr kapinin onune koyar beni tevrubeyle sabit daha once ablama yapmisligi var

ValentinusNF eyvaaah benim kaynana gecen gun aradı yun yorgan yaptırcam istemezsen yaptırmayım dedi ben de yaptır dedim tuuuuh napicuuuuk şindii bi kucuk bi de biraz buyuk yaptıracaktı bayagı da gecti ustunden valla simdi yaptırmasaydın da diyemem neyse belki kucuk yorganı bile büyüktür daha ilk zamanlarda kullanamaz herhalde :) bi ümitt :)

ya biz neyle buyuduuk sanki doktorumun bi lafiydi cok gulmustum en kotu ihtimalle senin gibi olur demisti bizim cocuklarda oyle olur napalim

Canım çocuk Allahkorusun uykusunda kusupta kendini kurtaracak yasa gelince (birkaç aylık) kullan diyecem ama hem uzmanlar çok katılar bu konuda hemde havalar ısınmaya başlayacak saçma olur yün yorgan.. Bak bence doktorunla konuş veya çocuk doktoruyla bakalım belki yorgan kullanabilirsiniz diyecek

Bence de ya hem 1yas da buyuk degil o zaman da kullanabilir oyle yaparız olmadı doktoruma kaynanam varken sorarım o da duymus olur ben dememiş olurum :)

Kızlar bebek bakım listesi yapsaniza yararlaniyim bende burun aspiratörü alt değiştirme bezi küvet seti emzik biberon falan hangi marka önerirsiniz yavaştan hazırlıklara başlayalım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…