2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bu arada bebeler kis bebesi olacak malum. Her ne kadar ev sicak olsa da banyi yaptirirken banyo yaptiracagimiz ortamin ona gore olmadi lazim. Ben bir de fanli isitici alacagim. 5 dk da ufak bir odayi hamam gibi yapabiliyot

Bende ufo yaptım kızımda ocak doğumluydu.
Derece alın mutlaka her gelen birisi sıcak diyecek diğeri soğuk 24 derece ideal

Bu arada bebeler kis bebesi olacak malum. Her ne kadar ev sicak olsa da banyi yaptirirken banyo yaptiracagimiz ortamin ona gore olmadi lazim. Ben bir de fanli isitici alacagim. 5 dk da ufak bir odayi hamam gibi yapabiliyot
Canım evim merkezi sistem yani belli bir saatte kapatıyorlar bana da lazım bir ısıtıcı. Tavsiye edeceğin ürün olursa bana da yazar mısın :)

Hiç dert etme o dediğim markadan al 36-37. Haftanda başla kullanmaya sonra doğduktan sonrada öyle emzirmeden sür bir şey olmaz.
Islak kalmaması lazım bide göğüs pedi tamam işte.
Sagol canim bir deneyelim bakalim insallah sutumuz gelir de rahat rahat emzirebiliriz

Canım evim merkezi sistem yani belli bir saatte kapatıyorlar bana da lazım bir ısıtıcı. Tavsiye edeceğin ürün olursa bana da yazar mısın :)
Tamam canim yakinda arastiricam soylerim bu ay banyo malzemelerini eksiksiz tamamlayayim diyorum zaten

Canım o kadar çok şey lazım ki hiç bir şey almiyacam galiba bebek yerlerde büyüsün artık
Aynen canım şöyle bir bakınca amma çok sey var hepsini alsak ohoooo at yere battaniye örtü vs gezsin üstünde yatsın ben ana kucağı değilde oyun halisini düşünmüyor degilim ekstra bir secenek maddi imkana göre

Evet ya oyun halısı çok güzel çok şık benimde niyetim var ama daha konuşmadık bunları babayla cinsiyeti öğrenelim kıyafetleri ve yatağı hazırlayayım gerisi inşallah yavaş yavaş hallolunur senin ilk çocuk mu
Benimki ikinci olmasına rağmen bı sürü eksiğimiz var park yatağı hediye gelmişti ucuz bisiydi kırıldı bende attım bilmiyorum ne yapacam şimdi hazırlık yaparsam oğlum kiskanirsa ya çok kafam karıştı

Senin cinsiyet niye belli olmadı canım gostermedi mi
Aynen yavas yavas olur hepsi bende park yatak alicam kismetse
Hazırlık yapman mecbur gerekicek mesela onunla beraber alirsiniz birkac şeyi ona alirken kardesinede alalim vs gibi seylerle hosuna gider bence örneğin oyuncak alirken bak bunu alalim kardesinle oynarsiniz ona ogretirsn benzeri kiskanmasi minimuma iner diye düşünüyorum Allah sağlıkla buyutmeyi nasip etsin iki evladinida canım

Evet canim belim normal islerde bile hep hissettiriyor kendini o yuzden ayriyeten kuvet ayagi alicam. Ekstra zorlayacak seylerden mumkun oldugunca kacinmaliyim ki bebisime hayrim dokunsun
Aynen canım sana kolaylik sağlıcak seyleri tercih etmen süper olur sağlıklı bir sekilde vakit ayirmis olursun

Aynen canım sana kolaylik sağlıcak seyleri tercih etmen süper olur sağlıklı bir sekilde vakit ayirmis olursun
Zaten su 2 gun geceleri oyle rahatsizlaniyorum agirlasiyorum ki su hamileligi insallah zorlanmadan atlatiriz canim ya bunun daha son aylari var. Cok mu erken diyorum agirlasmak icin ama insallah havalardandir. Cabuk yorulma biraz evin icinde dolanip is yapinca ayaklarda agri fln. Allah hepimize kolaylik versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…