2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım emin misin sadece bebek ve çocuklar için üretildiğine? Benim çevremde kullananlar kendilerine de kullanabiliyorlar aynı cihazı( braun ve weewell markaları) zaten onların ucunda değişebilen filtre oluyor yani hijyen açısından da sıkıntı olmuyor böylece diye biliyorum ben.

Oda termometresi almak lazım bir tane. Bizim yavrular soğuk havada doğacaklar odanın ısısını takip açısından gerekli olur. Hava nemlendirici cihazla ilgili bir şey söylediler mi eğitimde? Bu konuya kafam takıldı bugünlerde :)

oylemiymis onu hic bilmiyodum yigeniminkiyle bazen kendi atesimi olcuyodum halbuki ben :))

Bende alindan düşünüyordum ama kararsizim birde şu hava nem bilmem ne cihazı varya ondanda düşünüyorum ee o olunca oda termometreside lazim nem falan ölçen

E kis gunu napcakmisiz cocuklara astronot tulumlami yatircaz

Dizayn olarak yetişkinlere uygun degil diye duydum emin değilim araştıralım yoksa böyle birsey bende kulaktan ölçer almak istiyorun

Kızlar önemli birşey daha aklıma geldi, bebeklerin hem göz ve ağız içi temizliği için hemde göbek bağı temizliği için gerekli şeyleri alalım. Sanırım göz ve ağız icin sadece gazlı bez gerekiyor ama göbek temizliği için saf alkol gerekiyor diye biliyorum ama alkol kısmını araştıralım yine yüzde yüz emin değilim

Dizayn olarak yetişkinlere uygun degil diye duydum emin değilim araştıralım yoksa böyle birsey bende kulaktan ölçer almak istiyorun
Canım ben merak edip baktım şimdi iki markanın ürününe. Her yaş için kullanımı uygundur yazıyor weewell'de. Braunda da bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur yazıyor. Dediğin gibi araştıralım yine :)

Bende braun dusunuyorum guvenilir geliyo yigenlerimde de onu kullandik hep ama daha iyisi varmiki dusuncesi iste kafamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…