2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

bende hamilelikten doklayı bide kararsızlık var
diyorum ki ya bunu aldığım zaman daha güzeli çıkarsa :KK70:

Ben onu ceyiz zamani yapmistim cikandada aklim kalip almistim suan hepsini depoya yigdim esya gormek istemiyorum :)) Bu sefer aldigim eksiklere donup tekrar bakmayarak kendimi durdurmayi planliyorum :))

Amin canım benim hepimiz saglikla gorelim o günleri heves ve heyecanla aldigimiz cicilerin icinde yavrularimizi insaAllah teşekkür ederim böyle düşündüğün icin evliligmzn başından beri istedim anne olmayı 1.5 sene sonra geldi meleğim cok şükür
Anladım canım biraz uzun beklemıssın hakkında hayırlısı buymus demekkı

Canım benim şöyle bir listem var gördüğün gibi 3 sarı var (birini arkadaşım verecek zaten almayacağım)

gayet basit minimalist bir liste :) umarım sadık kalırım :) ekleme mutlaka yaparım ama :)

Eki Görüntüle 2031580
Canım neden biberonu aventten almıyorsun? Süt sağma pompası avent olunca uyumlu olsun diye biberonu da aventten almayi düşünüyorum ben. Dr.browna baktım şimdi değişik biberon. Tupperwareye benziyor farki nedir?

Çok sağol canım ama çoğunluğa basit gelebilir eksikler de olabilir

Mesela alt açma yazmamışim ve bugün arkadaşım hediye getirmiş çok iyi oldu :)
Bence listen çok iyi canım. Ben senin listeni şimdi örnek alicam, belki bir iki ekleme yaparım ama bende minimal bir liste hazırlamayi düşünüyordum zaten çok iyi geldi bu ellerine sağlık :KK200:

Canım neden biberonu aventten almıyorsun? Süt sağma pompası avent olunca uyumlu olsun diye biberonu da aventten almayi düşünüyorum ben. Dr.browna baktım şimdi değişik biberon. Tupperwareye benziyor farki nedir?

Bence listen çok iyi canım. Ben senin listeni şimdi örnek alicam, belki bir iki ekleme yaparım ama bende minimal bir liste hazırlamayi düşünüyordum zaten çok iyi geldi bu ellerine sağlık :KK200:

Ne demek canım benim işine yarqdiysa ne mutlu

Kendine ve bebeğe pijama bi de alt açma ekledim canım

Valla benim ilk Bebek bildigimden değil ama takip ettiğim okuduğum yorumlar hep bu yöndeydi o yüzden :)

Kulaktan almayı düşünüyorum, alından ölçenler pek tavsiye edilmiyor hem yanılma payı hem kızılötesi teknoloji olduğu için canım.

Bende kulaktan olcene daha sicak bakiyorum ama kafami karistiriyolar ates olcer cok onemli bisi cunku olabildigince iyisini almak istiyorum netteki yorumlarda hep farkli farkli bilemedim :KK43:

Bende kulaktan olcene daha sicak bakiyorum ama kafami karistiriyolar ates olcer cok onemli bisi cunku olabildigince iyisini almak istiyorum netteki yorumlarda hep farkli farkli bilemedim :KK43:
ben kızıma koltuk altından ölçen braun marka almıştım, 13 yıldır kullanıyoruz çok memnunum sadece bir kere pil değiştirdik o kadar

Evet yorumlar farklı oluyor haliyle bir ürünü beğenen/ beğenmeyen oluyor canım. Gittiğim hastanelerde de hep kulaktan ölçerlerin kullanıldığını gördüm tercihim bu yönde olur şimdilik braun markasını düşünüyorum ama henüz incelemedim :)

Kizlar ates olceri nasil almayi dusunuyosunuz kulaktanmi daha iyi alindanmi bi turlu karar veremedim ona :KK43: bide bebek telsizi var tabi :KK43:
Canım bende kararsızım, uzmanlar kulaktan olceni tavsiye ediyor benimde hoşuma giden o ama araştırdım sadece bebek ve küçük çocuklara özel üretiliyordu onlar. Ben o kadar para vereceksem bizde kullanalım diyorum o yüzden alından olcene kaymaya basladim biraz

Kızlar gittiğim gebelik eğitiminde üstüne basa basa söyledikleri şey asla ama asla ilk bir yıl yastık ve yorgan kullanmayacak bebek. Oda ısısını uygun hale getireceksiniz çocuğun yatağında hiçbir şey olmayacak (yorgan,yastık,oyuncak vb) çarşafı da ya lastikli olacak ya da bir şekilde çok gergin olacak burusmayacak.. Dolayısıyla ben bebek için yastık ve yorgan almicam, uyku seti de aynı şekilde.

X