2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Hep küçük baktım canım haklısın hemen de büyüyüvercekler 3-6da tam bahara gelcek kısa kol mu uzun kol mu alsam işin içinden çıkamıyorum.
Canim ben ogluma genelde iç zibin olarak hep yarim kollu aldim baharda fln havalar serinken zibinin üzerine uzun kollu tulum yada uzun esofman takm tarzi giydirdim. Sicak olmaya başladığında ise romper deniliyo yarim kollu şort tulumlar giydirdim hep. Uzun kollu zibinlari giydirmek hem zor oluo hem artik evler kış da olsa soğuk olmuyo, nacizane benim tecrubelerim bunlar baska bebekli arkadaslardan da fikir alabilirsin tabi

Uzun kollu zıbını giydirmek zor olur bence de ama bulunsun die bi üçlü takım alabilirim. Yarım kolluya ağırlık vereyim o zaman teşekkür ededim canım

MasaAllah ikinizede canım cok sansli ablasini onu dört gözle bekliyor senin erkekti dimi yanlış hatırlamıyorsam aldinmi birseyler ilk kiz olunca pembisler cogunluktadir belki benimde cogu sey tamam sayılır unisex fazlalikta birkacta cinsiyetine göre almak istiyorum çicekli papyonlu artk ne kismetse yelekmi hirkami daha iyi olur bende ondan kararsizim 2 ondan 2 ondan alırım babaannesi ördu ama pek hoşuma gittigi soylenemez fazla giydirmem sanırım oda ayıp olmasin diye

canim chicco liteway incele bi istersen cift yonlu olmuyor ama kullanimini biliyorum cok rahat ve guzel bir araba yeni modellerde travelde var
Modelimi sectim aslında canım ama incelerim belki fikrim değişir bellimi olur teşekkür ederim önerin için

Bence 0 3 fazla alma cok az giyer oyle kalır esyalar

Evet yukarda paylastım aslında aldıklarımı ustte kaldılar :) Ilk kız olunca karıstı isler genelde pembe falan unisex olan cok az vardı onları badılerı corapları ayırdım mevsim olarak da farklı olunca karıstı anlayacağın saglıklı olsunlar da alınır elbet kısmeti varsa Yemen'den geliyor durumum cok ıyı olmasa bile sımdıden bsyler biriktı cok sukur

rizkiyla gelir demişler canım hediye alanda oluyor illa zaten şöyle bir bakınca gerçekten yedigi helal giydiği haram doğru ben cok aldim önceden falan hevs edip demin paylastm ve dahasida var Allah affetsin giydirebilirim insaAllah cogunu

casual vista düşünüyorum canım birbirine benziyorlar sanırım dediğin modelle arastirirken karsilasmistim ama ayrıntılı incelemedim

simdi baktim soyledigin modele evet benziyo chicco cift tarafli olmuyo ama biz kullandik cok memnun kaldik arkadasima israrla aldirdim hatta :) soyledigin modeli canli olarakta incelicem belki benim fikrim degisir :)

simdi baktim soyledigin modele evet benziyo chicco cift tarafli olmuyo ama biz kullandik cok memnun kaldik arkadasima israrla aldirdim hatta :) soyledigin modeli canli olarakta incelicem belki benim fikrim degisir :)
Bende yakından incelemedim daha canım netten bakmakla olmuyor yakından bakınca fikir degisebiliyor bende bu diyorum ama yakından bakınca sonuc ne olucak belli değil icimize sinen ve rahatlikla kullanabilicegimiz ürünü bulabilirz insaAllah

Allah sağlıcakla giydirmeyı nasıp etsin sen cok heveslisin cok sukur Rabbim sana nasıp etmıs annelıgı

Allah sağlıcakla giydirmeyı nasıp etsin sen cok heveslisin cok sukur Rabbim sana nasıp etmıs annelıgı
Amin canım benim hepimiz saglikla gorelim o günleri heves ve heyecanla aldigimiz cicilerin icinde yavrularimizi insaAllah teşekkür ederim böyle düşündüğün icin evliligmzn başından beri istedim anne olmayı 1.5 sene sonra geldi meleğim cok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…