*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar fark8ndamisiniz stresli gergin ortamlar bizlere yaramıyor. Ne olursa olsun hep güzel düşünelim. Mutlu olmasını bilelim

hiç sorma canım ya duruşmalar zaten bitiriyor bizi ama neyse ki bizim kalemdeki arkadaşlar bu konuda bana anlayışlı davrandı ve duruşmalardan muaf tutuldum bu aralar :) benim dr.um en fazla yarım saat hareketsiz otur sonra kalk biraz adım at dedi ben de öyle yapıyorum.. bilmiyorum ilk hamileliğimde çok kilo aldım ama maaşallah şişlik ödem falan hiç oladı inşallah bundada olmaz ve az kilo alırım yani hepimiz öyle oluruz inşallah :)

Bende duruşmalardan muafım ama ne yazıkki kalem işi üzerimde ağır ceza ama 3 katip bakalım ben işe başlayınca napacam evde dinlenmeye çok alıştım :)

Merhaba hanımlar son gonal f vurdum menogon vurundum bu akşam lucrin vuracağım ve çarşamba günü opu var şükürler olsun.
Canım selam lucrini opu öncesi mi kullandın? Çatlatma iğnesi olarak mı? Bana da dr yazdı ama yanlış mı aldım diye düşümüyorum şimdi içinde 14 tane enjektör var

Herkese selam Ben 36 yasinda yumurta rezervlerinde azalma olan ve buguneKadar cok AZ adet goren biriyim.3 ay oncebasarisiz tup bebek denememiz ve histeropkopi ameliyati yasadim. Son iki,aydir da beslenmeme dikkat ettim ve bol su ictim 2 gun once adet oldum vegencligimde oldugum gibiydi. Kanamam oldukca fazlalasti . Sormak istedigimseacaba beslenme ve bol suyla yumurta rezervlerindeki azalmayi yenmis olabilirmiyim bu ay adetimin iyi olmasi iyiyumurtladigim anlamina mi geliyor sizce

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar buranin uğruna inandığım için. Sizler de bilin diye , tekrar tedaviye başladım. Allah in izniyle inşallah iyi olur. Cuma günü ilk iğnemi oldum. Bu sefer menogon 75 ile başladım. Yarın kontrolüm var. Ins bu sefer bir mucize olur , yumurtanın sayısı çoğalır. Ne olur dua edin , sizlerin duaniza ihtiyacım var. Sizlerin duası kabul olurmuş. Rabbim sizlerinde evlatlarini korusun , sağlıklı zamanında doğumlar nasip etsin inşallah . Herkes iyi dimi.

Malesef cnim sayı arttırma gibi bi şansımız yok.sadece kaliteyi artirabilirsin

Tedaviden ,kalan 2019/9 ve 2020 son kullanma tarihli son derece iyi muhafaza edilen ilaçlar mevcut ihtiyacı olan özelden ulaşabilir .(puregon 300, menepur 0,75,orgalutran 0,25 ve jel)
  1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Mu ne bir yere yazınca içim titriyor
Gülüm kural ihlali olmadıkça ısırmıyorum

Bu vesileyle sizlerden bir ricam var, gözünüze çarpan, okurken denk geldiğiniz ilaç satış konuları veya topikler içinde yazılmış ilaç satışına dair yazılar olursa lütfen yorumların altındaki şikayet et butonuna basarak bildirin.
İlaç satışı kanunen suç, bunla ilgili mahkeme kararı var.

Artık ispikçiyim gördüğüm an şikayet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…