*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

kuzununannesi

Oğlum doğdu kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2013
2.927
2.520
Merhaba arkadaşlar. Aralık ayında 6. tüp bebek denememe başlayacağım. kasım ayında başlamayı planlıyorduk ancak yumurtlama kisti oluştuğu için doğum kontrol ilacına başladım. eğer herşey yolunda giderse bir sonraki adete başlayacağız. 2 aydır teatrio kapsül kullanıyorum. Antalya Memorial Mehmet Öztürkmen'e başlamaya karar verdim.

Sayfamızda hamile kalanlar.

1- A arya1234

2- B Btlblnt

3- kuzununannesi

4- S sus_panda

5- H hope25

6- Gamze020

7- @Mucizeolsakeske

8- S sunnytb

9- p0ly__

10- sonbahar_98

11- C Crn07

12- @sellida

13- G gmysticall__82

14- bahar_kadxixr

15- H Hasretimm21

16- @ebrar09

17- K Karak87

18- ECEdeniz8107

19- lizz_1702

20- cerkeskizi1

21- -Gul-

Test gününü bekleyenler

Z Zeynep_2525 18 Ocak :)

Son düzenleme:
Eylül ayında başladım tüp bebege ve en son bu ay adet oldum dedim tamam kasım ayında artık transferim olur ama malesef aralıga kaldı hayırlısını diliyorum . Kasım topigini bıraktım burdayım artık kızlar

Merhaba kizlarrrr bende bu topige katilayim..canlarim bende inşallah bi aksilik olmazsa aralıkta transfer olacağım bu ayin 23 ü gibi gidecegim doktora 3.denemem olacak ilki tutmadı ikinci dondurulmuş kimyasal oldu şimdi 3.dondurulmuslari deneyeceğiz son 3 tane kaldı inşallah bebislerimi alıp gelirim ve bizle kalırlar inşallah

Canım siz dondurulmuş denediniz mi hic

Birde kizlar ben aralik diye dusunuyorum ama buyuk ihtimalle ocaga kayacak benim tup bebek sanirim...

Herkese merhaba
Bende aralıkta transfer olacaklardanım. Ngs ile tüp bebek tedavımıze basladık. Uzun bır ara vermiş ve yurt dısı ve ulkemizdeki tüm calısmaları sabahlara kadar okuyup kendımı ve esımı tedavıye hazırlayabıldım.
Tüm tetkıklerimizi yaptırıp soru ısaretı olmaksızın bır tedavıye basladım dıyebılırım. Suan iğnelerimi yapıyprum:) dualarınızı eksık etmeyın

Hayırlısı olsun insallah Allahım isteyen herkesin kucagini boş birakmasin isteyen herkese nasip etsin canin

Inşallah canım doktorum 3. Denemede bir serum varmış onu önerdi transfer esnasında tutunma şansını arttırıyor bu transferinde o serumdan yapalım dedi sen duydunmu daha önce böyle birşey acaba
Bende burda duydum canim önceden bilmiyordum ama yaptıran arkadaşlar varmış kimi olumlu olmuş kimi olumsuz 23nde gidecegim doktora bende merak ettiğim için soracağım uygun görürse yaptırAcağım bende

Hayırlısı olsun canim inşallah bunda hepimizin yüzü güler...canim ngs de genetigine bakılıyor değil mi siz genetik testler yaptirmiamiydiniz trombofili ve kromozom testlerini

Kaç denemeniz oldu canim sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…