*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Bebekimsin canım inan buradaki herkesi tek tek çok iyi biliyorum.ve o kadar alıştım ki sanki gerçek hayatımdaki görüştüğüm kisilersiniz.o kadar samimiyim.hepinizi çok sevdim ve cok alıştım. Öncelikle anlatacaklarim var .ama sakın yılma. Bir kere arka arkaya neden denedin . Bir ay yumurta iyi olurmuş. Diğer ay sağlam .muhakkak ara veriyorlar kimi doktor .Rahmi dinlendiriyor.ve en önemlisi psikoloji duzeliyor. Birkaç araştırma yaptım. Sizinle paylaşmak isterim

@Bebekimsinn Bu sürecde tedavi esnasında rahat ve stres olmayacak .düşünce bir dert bile yumurtanın gelişmesini büyümesini engelliyor . Genetik test kromozon analizi yaptırmak gerekmis.1 sayı az veya fazla bebeğin tutunmamasina,gelismesine engelmis. Rahim enfeksiyonu , iltihap oluyormus buda tutunmasina engel ,o yuzden Bol su içmek gerek iltihabı atmak için. Beslenmek çok önemli ve kanın sulu olması gerek Pıhtilasmaya meyilli mi ona öğrenmek gerek. Transfer sonrası embriyomuz hani kasikta ağrı batma oluyor ya kılcal damar bulup beslenmesi gerekiyormuş. Sağlam damar bulması şart yani bebegimizin. Bazen kahverengi leke kanama olmasida bunun belirtisi güzel birsey yani. Sonra tabiki vitaminler.öncesinde vitamin için. Hayıt tohumu kullan çayını iç. Soğan suyu yap rahmini temizle öncesinde. Folic asit iç . Ama vitamin takviyesi esin ve sen kullan. Erkek için proxy çok etkili veya bayan ve erkek için de neofortil var biraz pahali ama etkili. Hormon iğneleri kimi bunyelerde bazıları çok iyi büyütüyor bazılarında ise yaramıyor. Mesala humatrpoe.minopore bende ise yaramiyor.puregon iyi geldi.ve 1 haftada buyuttu.diğerleri uzun suruyor. Progestoran fitil yerine iğne daha etkili . Birde cironone jel Estrofem bu ilaçlar daha etkili .

Bebekimsin ben hemen başlamadım. Şimdi ilaç vitamin kullanıyorum. Reglimi bekliyorum.tekrar tedavi olucam.bende malesef 1 yumurta oluştuğu için sil baştan başlıyorum her defasında , dondurulmuşum olmuyor ...

Sağol Allah razı olsun çok şükür doktor düşük tehlikesi demedi ama kanama olunca ben çok korktum ilk iki kese görünmüştü vucut sağlıksız keseyi atıyor bebek iyi dedi Rabbim kucağımıza almayı nasip etsin

Neofortil estrofem folic asit jel hepsini kullandim rahim dinlendirmede yaptik bende fazla yumurta oluyor ama kaliteli embriyo olmuyor vitaminlerde ise yaramadi stres evet fazlasiyla oluyor elimde olmadan , 7 senedir negatifler yüzünden sanırım hayıt otunu hiç denemedim rahim ici her seferinde temizdi enfeksiyonda yoktu eşimin değerleride ıyi şükür ama olmayınca olmuyor şimdi negatiften sonraki 2.adetimi olucam ama sanırım 1 ay sonraki adetimle yapicam ne yapacaksam yani dondurulmusumu yoksa klomenle olan tedaviyi mi ona karar vermem lazım ve inşallah seninde yeni tedavinle mucizen gelir hepimizin gelir inşallah hayırlısıyla

arkadaşlar merhaba. bizde dun keseyi gorduk 2 taneydi ama biri daha kucuk gelismeyebilir haftaya kalp atışına gore belli olur dedi dr. bu durumu yaşayan var mı?
Benimde 2 taneydi, biri 6 hafta 4 gün, diğeri 6 hafta 5 günlüktü. Birinin kalbi durmustu. Tek gebelik olarak devam etmişti. Hakkında hayırlısı olsun ama senin kan değerin benimkinden yüksek :)

Benimde 2 taneydi, biri 6 hafta 4 gün, diğeri 6 hafta 5 günlüktü. Birinin kalbi durmustu. Tek gebelik olarak devam etmişti. Hakkında hayırlısı olsun ama senin kan değerin benimkinden yüksek :)

Canım bugün knotrolümüz vardı çok şükür iki kesede de kalp atışı vardı biri 6+3 diğeri 6+4 haftalık dedi dr çok şükür. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin :):)

çok geçmiş olsun bebişinin iyi olmasına çok sevindim :):)

Aaaa sende mi? Kesin bizim stresinde etkisi var aynen...çok şükür üçümüzde pozitifi aldık Rabbim tamamına erdirsin inşallah :) seninde ikiz hemde ne güzel

bide arkadaşlar ilaçlarınızı ne zamana kadar kullanmanızı söylediler size ??
Merhaba canm benim de bebişlerimden birinin kalp atışları durdu ne yazıkki 9 haftalıkken durdu ve gelişimi çok iyi görünüyordu. İnşallah sağ sağlim kucağımıza alırız. Kendimi alıştırmıştım ikiz diye. Üzüldüm ama hayırlısı tabiki b Bu arada ilaçlardan progestan fitile hala devam ediyorum

Oo süper evet işimiz zor ben çalıştığım kalemden yana sııkıntım yok aslında ama kanama olunca mecbur rapor aldım yatıyorum bakalım

Çok üzüldüm canım Rabbim diğer bebeklerimize uzun ömür sağlık versin inşallah

Aaaa sende mi? Kesin bizim stresinde etkisi var aynen...çok şükür üçümüzde pozitifi aldık Rabbim tamamına erdirsin inşallah :) seninde ikiz hemde ne güzel
amin canım inşallah cümlemizin :)

Ayy çok sevindim filizcimmm, Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Bizede dua et olur muuuu

her zaman duamdasın canım benim Rabbim en kısa zamanda nasip etsin isteyen herkese...

tabi ki canım hiçbir zaman garantisi yok ama sağlıklı olsun da 1 tane 2 tane hiç fark etmez..

Oo süper evet işimiz zor ben çalıştığım kalemden yana sııkıntım yok aslında ama kanama olunca mecbur rapor aldım yatıyorum bakalım
iyi yapmışsın valla dinlenmek şart biz bütün gün oturuyoruz bi de iyi değil aslında

Raporlusun dimi canım? Banada heyet raporu verdiler dn dinlenmen lazım dedi

Raporlusun dimi canım? Banada heyet raporu verdiler dn dinlenmen lazım dedi
yok dün drla konuştum ne zaman ihtiyaç hissedersen rapor veririm ama bi sıkıntın yoksa evde oturup kendi kendine kurarsın git çalış dedi ama üstüne basa basa kendini iyi hissediyorsan, çalıştığın yerde zorluk çekmiyorsan diye belirtti... hem ben kendimi de biliyorum evde de olsam yiyip içip oturucam bari işyerinde daha düzenli oluyorum.. kilolu başladığım hamileliğimi en fazla hareketle geçirmek düşüncesi içerisindeyim ki daha çok kilo almayayayım.. o yüzden şimdilik rapor almayı düsünmüyorum canım..

Anladım canım benim kistlerim var ondanda verdi..bende kilolu başladım artık napalım hayırlısı..işyerindede sürekli masa başındayım 8 saat mesaide 100 adım atamıyoruz ne masa başında kafamızı işten kaldırabiliyorum ne duruşmada totomu yerinden oynatabiliyorum...hem bu hem gece saat 3 lere kadar duruşmalar düzensiz beslenme aldığımız ilaçlar falan derken dünya kadar oldum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…