*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Canim geç gördüm kusura bakma evet b olanlar kaliteleri yani 2.ve 4.kalite c ise tutunma kalitesi yani kısaca a kalite değil kalite ve tutnma dereceleri ve sonuç negatif oldu seninki ne durumda ? Pozitiftir inşallah
Benim transferim mart da olacak.oncesinde bir hist.ameliyati geçirdim.haftaya da rahim filmi çektirip önümdeki engelleri kaldırmayı düşünüyorum.gerci takdiri ilahi .herşeyin hayırlısı olsun .

Kızlar progestan igneyi kullandinizmi transferden sonra. Ve ne kadar süre kullandiniz ben 22 ocakta kontrole gittiğimde 2 hafta sonra bırak igneyi demişti doktorum . Bugün son ignemi yaptirdim . Aklımda ki soru igneyi bıraktım diye bi terslik olmasından korkuyorum acikcasi

Ben kalp atışlarını duyunca bıraktırdı jele devam dedi jele devam ediyorum

Ben jel de kullanıyorum bant da kullanıyorum estrofem de devam bugünden sonra igneyi kes dedi doktor ama bu igne tutunmaya çok yardimciymis sanırım bırakınca sıkıntı olmaz insallah
Jel kullanıyorsun ya gerek yok bence ben 3 haftadır iğne kullanmıyorum kanamam oldu iki gün önce belki iğneyi tekrar başlatır dedim jele devam dedi içini ferah tut

Jel kullanıyorsun ya gerek yok bence ben 3 haftadır iğne kullanmıyorum kanamam oldu iki gün önce belki iğneyi tekrar başlatır dedim jele devam dedi içini ferah tut
İnşallah dediğin gibi olur canım ben transferden 1 hafta önce yani aralık 13 de başladım bu igneye bugün e kdr devam ettik bakalım artik

İnşallah dediğin gibi olur canım ben transferden 1 hafta önce yani aralık 13 de başladım bu igneye bugün e kdr devam ettik bakalım artik
Ben bütün ilaçlara transferin ertesi günü başladım sağlıklıysa seninle kalır Allah korusun sağlıksızsa ne yapsak boş dua edip bekleyeceğiz cuma günü şakır şakır kanamam oldu ona rağmen illa iğne verin demedim Rabbim kucağımızda göstersin inş

Evet canım çok geçmiş olsun okudum ama yazamadım Allahım yazdiysa gelecek bebislerimiz yoksa naparssk yapalım olmaz zaten

Herkese selam az once genetik test sonucu icin aradilar. Bizim blast embriyonu kromozomunda sorun varmis. Transfer iptal edildi. Cok moralim bozuk. 2.denemeye baslasak gene ayni seyler mi olacak

Merhaba uzun bir süre yoktum.biraz moral depoları, biraz kendimi hazırladım birazda araştırma yaptı.m. Öncelikle çok geçmiş olsun .hatırlarsan benimde kimyasala döndü. Genetik test kromozom analizi Kadıköy'de özelde 250 tl. Fulya da ise 275 bilgin olsun.sonuç 20 günde çıkıyor. Ben geriden sizlerin paylaşımlari okuyarak geliyorum.hepinizi özlemişim valla.

Herkese selam az once genetik test sonucu icin aradilar. Bizim blast embriyonu kromozomunda sorun varmis. Transfer iptal edildi. Cok moralim bozuk. 2.denemeye baslasak gene ayni seyler mi olacak

merhaba sakın canını sıkma hayırlısı neyse o olsun.. güçlü ol ki ikinci tedavine başlayasın bak hepimiz bir mücadele içindeyiz allah bizide böyle sınıyor varsın olsun doğacak olan çocuklarımızla sınamasın.. gönlünü ferah tut..

kuzununannesi sende ufak bir rahatsızlık geçirmissin çok geçmiş olsun.şimdi iyisin bulantılarin gecmis. Herkes iyi olsun herkesin bebişleri sağlıklı olsun. Birde hani yok gelismemis,düşük tehlikesi var diyen doktorlara aldırış etmeyin, yiyecek ekmeği varsa oluyor.ama siz önleminizi alacaksiniz.bir arkadaşımın başına geldi . 2.tedavisinde bebeği Tutundu.düşük tehlikesi var dediler.inan 7ay boyunca kasığında taşıdı. Isten izin aldı. Sadece tuvalete gitti onun haricinde hep yattı. Çok şükür şimdi 2 yaşında oldu.çok sağlıklı .riskli gebelikte bakan Nişantaşı'nda kilic Aydınlı var Prof. Birde medical parkta Aynur hoca

Sayfa kapandı mi nerdesiniz neden kimse birsey yazmıyor
Merhaba cukura aynı zamandaydık seninle belki hatirlarsin senin adina sevindim toparlanmissin :) yeni tedaviye ne zaman baslicaksin ? Benim 2.de negatif oldu geçen hafta doktora gittik 1 tane var 5bb dondurulmuş var istersen onu deneyelim ama ben birde doğal deneme istiyorum lsadece ilaçla dedi , yani iğneler sende uygun olmuyor belkide ve bunu anlamak içind e birkerede doğal yumurtalarla deneyelim dedi , beynim allak bullak yine olmucak diye çok endişeliyim ve ne yapmam gerek bilmiyorum son denememiz allahın hakko 3 dedik ve son paramizi 3.icin deniycez ama ben karar veremiyorum siz olsanız ne yapardınız Allah aşkına bana bi yol gösterin kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…