*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Tabiki canım buyur
Cnm ben ilk defa kendime igne vurdugum icin emin olamadim korktum dr.uma ulasamamistim.gonal f 900 vermisti bana dunden baslayarak vurul dedi.kalemin ayarini 150ye getirdim sifirlandi ama icinde ilacindan kaldi.bnde yanlismi yaptk diye hayiflandim durdum.onu sorucaktm cnm geri donusun icin ck tskr edermm

Cnm ben ilk defa kendime igne vurdugum icin emin olamadim korktum dr.uma ulasamamistim.gonal f 900 vermisti bana dunden baslayarak vurul dedi.kalemin ayarini 150ye getirdim sifirlandi ama icinde ilacindan kaldi.bnde yanlismi yaptk diye hayiflandim durdum.onu sorucaktm cnm geri donusun icin ck tskr edermm
Ben de de oluyordu öyle. Biraz içinde kalıyordu. Hiç birşey olmaz merak etme. İğneyi vurduktan sonra basılı şekilde 5 sn bekle çek.

Ben de de oluyordu öyle. Biraz içinde kalıyordu. Hiç birşey olmaz merak etme. İğneyi vurduktan sonra basılı şekilde 5 sn bekle çek.
Tmm cnm ck tskr ederm ya ilk defa karsilasinca insan ne yapacagini sasiriyr bide ben igneden ck korkarm ilk defa esim yapti bi de ondn tirstm ck tskr ederm ilginize bebislerinizi sag salim alin kucaginiza insallahh saglikli bi gebelik ve dogum gecirirsiniz

Arkadaş cvplamış canım bişe olmaz korkma..zaten en son kalem bitince hemşirene götür o içinde kalanı da çekiyo iğneye vurul diye sana veriyo bilgin olsuh

Ilaçlarla ne kadar tutuyor.. senin tuttu mu tüp bebek.?
Ilaclarla 8 bin falan tutar sanirim. Ben histeropkopi falan da oldum 10 bin civari gitti bizden. Siz antalya da mı yasiyorsunuz neden illa kemal bey e mi gitmek zorunda siniz. Bicok hastane var iyi araştırın derim Benim ki transfer bile olmadi zaten tek yumurta dollenmisti o da genetik test ile dna hasarli çıktigi icin transfer yapilmadi.

Ilaclarla 8 bin falan tutar sanirim. Ben histeropkopi falan da oldum 10 bin civari gitti bizden. Siz antalya da mı yasiyorsunuz neden illa kemal bey e mi gitmek zorunda siniz. Bicok hastane var iyi araştırın derim Benim ki transfer bile olmadi zaten tek yumurta dollenmisti o da genetik test ile dna hasarli çıktigi icin transfer yapilmadi.
Neden genetk test yapıldı acaba? 5. Güne geldi mi genetik test için . Bizde genetk test yaptırdık hasarlı çıktı

Neden genetk test yapıldı acaba? 5. Güne geldi mi genetik test için . Bizde genetk test yaptırdık hasarlı çıktı
Evet besinci gune gelmişti. Simdi biz konya medovaya başladık Tum testleri yaptılar. Dna hasar testi kromozom testi rahim filmi hepsi yapildi . Daha once hic bir test uygulanmamisti. Benden size tavsiye tum testleri yaptirip o sekilde baslayinca tedaviye..

Evet besinci gune gelmişti. Simdi biz konya medovaya başladık Tum testleri yaptılar. Dna hasar testi kromozom testi rahim filmi hepsi yapildi . Daha once hic bir test uygulanmamisti. Benden size tavsiye tum testleri yaptirip o sekilde baslayinca tedaviye..

Kesinlikle size katılıyorum ve destekliyorım bütün testlerinizi yaptırın arkadaşlar bu çok önemli ve mümkünse öncesinde kullanmanız gereken ilaçlar olabilir onlarıda mutlaka sorup araştırın

Anamur'da yaşıyorum.. iki yıl önce kemal beye gitmiştim hiç tedavi olmadan direkt ona gitmiştim oda henüz tedavi olmamışsın neyin ne olduğunu anlamadan tüp yapamam dedi.. şimdi normal özelde bir doktora gidiyorum oda bana aşılamadan sonra antalya'ya kemal beye gönderecem dedi.. niye sadece 1 tane döllendi ki diğerleri kalitesiz mi oldu.. ilk defa sen olumsuz konuştun.. bugün aşılamamı oldum tutmazsa tüpe geçerim bakalım iyice araştırıcam inşallah gerek kalmaz tabi..

X