2017 Şubat Anneleri

Cok begendim yaziyi paylasim icin tesekkurler.son gittigim dr da beraber uyumami onerdi.saat basi kalkan kizim icin.ben pek guvenemiyorum zarar veririm diye.
Bende beğendim. Uyku eğitimine farklı bi açıdan bakmış. Gerçekten haklılık payının da olduğunu düşünüyorum.
Çok ilginç bir yazı canım, bence haklılık payı da var.
Bende haklılık payının olduğunu düşünüyorum. Ztn bu uyku eğitimi mevzusu abd ve Avrupa dan ortaya çıkan birsey. Onların çocuk yetiştirmesiyle bizim çocuk yetiştirmemiz çok farklı.

Ben yanımda yatak yaptim orda yatiriyorum yatak odasına bile geçmedim gece çok uyandığı için yatağindan alıp indirmek zor oluyor uykusu bölünüyor diye. Demek doğru yapıyormuşum:) ve çok daha rahat gerçekten yanımda olunca uyandığı an yaklaşip süt veriyorum doyunca hemen sırtını dönüp uykuya daliyor

Mutlu haftalar güzel anneler..
Ben de yoğun tempoda koşturanlar arasındayım..
Hem oğlumun enerjisine yetişmeye çalışırken hem de vizeler geldi çattı..
Dün günübirlik Nevşehir gezmesi yaptık oğluş ile..Ahh hava az daha güzel olsa çok seviyor gezmeyi ama üzmedi yine de annesinin kuzusu..
Gezmeyi seven bebişler için kış çok zor geçecek bize sanırım..
Şimdiden yazı özledik biz

Mutlu haftalar canım bizde aynen öyleyiz. dışarıyı çok seviyor ela ve havalar soğudu akşama kadar mızmızlanıyor bazen markete kadar götürüyorum arabasiyla kış nasıl geçecek bilmiyorum vallahi..

Benim oğlusta senin oğlus gibi gezmeyi çok sevenlerden cnm. Dışarıda bebek arabasinda gezip durmayı istiyor. Biz de 3 günlük termal Otel keyfi yaptık. Havuz a bayılıyor. Birde yanında Kuzenleri vardı keyfine diyecek yoktu.
Şimdi hava iyi olsaydi parka gidip dolastirirdim ama evde sıkılıyor benide yoruyor. Sanırım ilerleyen aylar bizi daha da zorlayacak çünkü havalar iyice soğuyacak ve minnoslarin aklı iyice erecek herseye sürekli dışarı isteyecekler.

Mrb kızlar. Uzun zaman oldu takip edemiyorum sayfayı. Sohbetten uzaklaştım sanmayın.Jinda artık büyüdüğünden ben Fark etmeden telefonumu yere düşürdü. Ve uzun zamandır telefon kullanamadım. Nasılsınız bebişleriniz nasıl? Büyüdüler derim artk. Yürüyen yada yürümek için çabalayan varmı? Emekleyen, emeklemeye çalışan, çok hareketli olan, sakin olan, kanepeye tırmanan, hiç diş çıkarmayan,anne sütüne devam eden, yada bu süreçte bırakan, inek sütü içiren, gündüz hiç uyumayan..
Tabi herşeyden önce hepsinin sağlığı umarım yerindedir.?

Bir ilaç verirken bile on kere düşünüyor insan değil mi bizimki de meyve canavarı başka birşey yemiyor öyle. Deneyim bakalım o loru sonra peynir yoğurt falan yemeyecek diye korkuyorum artık. Ben de öpüyorum sizi inşallah bitecek alerjiler

Süt süt ürünleri yumurta tavuk Dana eti kuruyemişler kabak soya susam çilek yememiştim. Ek gıdaya geçince biraz daha netleşti bizimki düzenli öğünlere başlayınca kakası düzeldi. Birkaç haftaya diyeti açmayı deneyecek doktor bakalım :)))

Benimki de ara ara öyle oluyor memede uyuyuyorum ben de en kolay öyle geliyor bana :) eğer emmeyi bırakmıyorsa bırakana kadar beklemeni bırakmıyorsa da dayanabildiğin yere kadar beklemeni tavsiye ederim. Benimki kendi bırakınca bir müddet kucağımda tutuyorum yatağın soğukluğunu fark etmesin diye de kucağımda battaniyeyle tutup öyle yatırıyorum bir nevi kandırmaca tabi uyanınca uyuduğu halde bulamayınca kendini basıyor yaygarayı

İşten güçten giremez oldum ben de çok özlüyorum buraya yazmayı yazı çok güzelmiş teşekkür ederiz paylaşımın İçin :) ben de çok araştırdım uyku eğitimi konusunu yapamadım o yüzden bebeğim ne istiyorsa yaptım. Yanımda da yatırdım 4 ay falan. O zamanlar çok güzel uyuyordu ve huzurlu uyanıyordu. Geçen yatağında yatsın dedim ben de uyudum gece uyanmış yanıma almışım hiç hatırlamıyorum o yüzden de temkinli değildim dönmüş düştü yanımdan o oldu yatakları ayırdık ama yatağı hemen yanımda ıh dese duyuyorum. Yani diyeceğim benim gibi yapmayın ya direk yanınızda ya sadece beşikte yatsın aylarca yanımda yattı birşey olmadı o gece beşiğine koydum diye düşünüp rahat yattım ve kuzumu düşürdüm

Hala iki dişli bizimki emekliyor ama saçma bir şekilde bacağının birini altına koyup ondan güç aşarak gidiyor yürüme için ise çaba var ama daha çok zamanı var sanırım. Şimdilik sadece ellerini bırakıp ayakta duruyor

8 ayı bitecek fakat emekleme yok diş yok .sürünmeye çalışıyoruz tembel bu kiz yaw ce e oyuna na gülüyoruz bende uzun zamandır bakamadım sayfalara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…