2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım tekrar merhaba bende kan pıhtılaşması çıktığı için ve düzenli ilişki olabileceği bir dönem öncesi doktorum her ihtimale kan sulandırıcı iğneye başlatmıştı kazara hamile kalırsan bebeği korusun demişti zaten öncesinde de kan sulandırıcı bebe aspirini gibi birşey içiyordum günde bir tane. şimdi de doktorum daha sık gördü 9. haftama kadar. bir sonrakini 3 hafta sonraya verdi 24 eylülde ama içimdeki korku tedirginlik hiç geçmiyor benim:KK43: Allah'a emanetler hepsi

Canım Rabbim hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin ya korktuklarımızdan emin kılsın bizi inşalalh bi sıkntı olmaz ya inşallah rahat bi hamilelik geçirirsin ya inşallahhh . Bakalım benim ne çıkacak . Senin hamileliğinin iyi gitmesi bana motivasyon verecek canım inşallah güzel sonçlar yaşarız

O konuda da haklısın muayne olmaz çok zor oluyor . Allah yardımcın olsun canm . Nolrsa olsun kendi doktoruna git o zman başkalarını dinleme . Burda bi çok arkadaş kendi doktorundan iyi şeyler başka doktrlardan kötü şeyler duymştu . Her doktr farklı konuşuyor yani moralini hiç bozma .
Oyle canim hayirlisiyla gorsun de bebisi buyuk kucuk demesine bakip uzmeyecegim kendimi
Rabbim bebeklerimizi bize bagislasin insallah

Merhabaaa ben bugun doktora gittim bebegimi gordum kalp atislarini duydum cok sukurr am soyle bisey var kafam karisti ve korktum kesenin disinda lekelenme var dedi siyah bi bolge gosterdi cok dikkat etmen lazim agir is yapma agir kaldirma kendini yorma kabiz olma ikinmamaya calis siddetli oksurme iliski yasak dedi uzun yola gitme kanama olursa kese bozulur dedi benim anladigim kanama olursa kesede sorun olabilir dedi dmi yani dusuk tehlikem var gibi bisey degilmi bu ?? Hic sormadimda korkudan herseyi unuttum olsa soylerdi dusuk tehliken var yat derdi diimiiii :KK43: hamilelerin %80inde olur dedi ama beni rahatlatmak icinmi soyledi bilmiyorum. Basina boyle bisey gelen varmii ?
Benim de ayni durum soz konusu bir haftadir yatiyor sagolsun esim evin isleri ile ilgileniyor iliski yok egilip kalkmak agir kaldir ak gereksiz yuruyus yok yarin kontrolum var insallah guzel haberler alir seni de bilgilendiririm riskli gebelik sinifindasin dedi cok dikkat etmelisin

Lökosit enfeksiyona işarettir canım. Eğer çok fazlaysa antibiyotik verebilir doktorun.
30.6 çıktı diğer herşey normal ama bu yüksek çıktı referans aralığında <5 yazıyor . Bakalm doktra mail attm cevap bekliyorm inşallah kötü birşey demez . Peki sizce bu ara gelen pembe lekeler enfeksiyondan mıdır

Kizlar bebegi gordu cok sukur. 2 hafta sonra kontrole gel dedi
Gelir miyim amca diyecektim zor tuttum kendimi
Kalp atisi sormadim bile eski makine sonucta. Allaha emanetiz.

Eklentiler

• IMG-20160907-WA0005_1.jpg
    IMG-20160907-WA0005_1.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 74
30.6 çıktı diğer herşey normal ama bu yüksek çıktı referans aralığında <5 yazıyor . Bakalm doktra mail attm cevap bekliyorm inşallah kötü birşey demez . Peki sizce bu ara gelen pembe lekeler enfeksiyondan mıdır
Yüksek çıkmış antibiyotik verebilir ama gebeliğe uygun olanlardan o yüzden korkacak birşey yok. Pembe lekeler enfeksiyondan da kaynaklanabilir kaynaklanmayabilir de tam bilemiyorum. Diğer parametrelerle değerlendirmek lazım.

Karindan bakti canim. Ayy saglikli olsun da onemli degil :) bana da kiz gibi geliyo aslimda ama esimin tarafi hep erkek bolca y leri var sanirim:KK48:
karından baktıysa kız gibi bu canım. Benim eşimin tarafında da son doğan çocukların hepsi erkek bende erkek bekliyorum ama benimki de sağdaydı 6-7- haftalıkken kız gibi bakalım tutacakmı?

E elif_ay ilk küretaj olduktan sonra ikinci adet doneminden sonra yani ikinci ayda hamile kaldım burada herkes yıldan falan bahsetmiş benim o kadar sürmedi örnek olsun diye belirtiyorum canım, birde devlet hastanesinde bayıltmadan yapıyorlar zor olduğunu duymuştum yakınlarımdan

X