2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selamlar güzel anneler
Çok uzun zaman sonra kk ya tekrar dönmemi sağlayan bir minik mucize de benim içimde var
Evlilik hazırlığı sürecinde çok güzel dostlar kazandım kk da. Umarım burası da tadında, tuzunda ve samimi bir şekilde ilerler

benim SAT 8 Haziran.
İlk idrar testini 10 temmuz pazar günü yaptım ve çift çizgiyi görünce kan tahlili yaptırdım. 10 temmuzdaki beta hcg değerim 315.4 tü.
16 temmuz için de doktor randevusu aldım.
Belirtilerim sol kasığımda ağrı ve göğüslerimde hassasiyet,
İnşallah bizimledir ve sağlıklıdır bebeklerimiz

İçim sıkılıo kızlar;devamlı aklıma kötü şeyler geliyor 2/3 gündür
Doktora gitmediğim için mi bilmiyorum ama kalbim güm güm atıyor sanki..
Sebepsiz sinirliyim;inşallah atlatırım şu günleri...

Ya arkadaşlar yemek kokusu artik mideme dokunmaya başladı napicam ben kaciyorum koku gelince.. Kusasim geliyor.ruyamda garip şeyler görüyorum korkuyorum ya bebeğimi kaybettiğimi için bunu da kaybedicem diye çok korkuyorum resmen kafayi yicem ilerde.. Nabicam ben korkularim başladı.. ne olur dua edin.. ;( allahim ne olur yardim eT. Kucagimiza almaya nasip et.. Uzun ömürlü evlat nasip et amin...

Hoşgeldin canım hayırlı olsun

Brnce devamlı düşünme. Baska konular oku, kafamı baska seyle öesgul et.

O zaman biz kalp atışları nı duyana kadar bebis var diyemiyoruz tam olarak. Boş gebelik te olabilir. Doğru anladıysam.
takılma canım düşünme öylesi seyleri .bende arastır arastır kafayı yedim oluruna bıraktım.millete bakıyırum gebelik var deyince 1 ay sonra gitmişdoktora.doktora ne kadar çok gidersen o kadar çok kafa karıştırıyor. rabbiimin vereceği varsa inşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız.sen içini ferah tut.cuma günü kese göründü 5.5 haftalık dedi.1 ay sonra gel dedi.hayırlı olsun dedi doktor.rahatladım.hayırlısını versin rabbim hepimiz zamanında sağ salim anne oluruz ve sağlıklı sıhhatlı gelir sıpalar inşallah..

Hayırlı olsun:) bilgilendirme için de tesekkürler. 6+5 vajinal di mi? Ne zaman karından duyulurmuş söyledi mi? Galiba karından duyulacagı zaman esle gel diyorlar?

Aynen bende senin gibiyim dusun dusun nerdeyse hamile değilim zannedicem Dr a gitmedim henuz cuma günü belki Dr la konusunca rahatlarim ve keseyi gorunce Allahın izniyle

Senin adına sevindim canım. Bizlere de nasip olur inşallah kalp atışlarını gormek . Gözün aydın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…