2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Özel canım.
Belki yıllardır devlet hastanesine gitmedim. Özel daha iyi bence. Tabi istisna vardır ama genel olarak özelde daha çok ilgilendiklerini düşünüyorum

Tabiki daha iyi canım ama bize baya yüklü bir miktar söylediler özelden bizde devlette yaptırmaya karar verdik

Kızlar yaa beş bucukta beri uyanigimm aglicam sinekler uyutmadi ne yapabilirim bu sineklere

Günaydın kızlar.
Bu sabah bulantıyla uykumdan uyandım. İçim bir garip. Başlıyor mu acaba?

Şuan hepimizin duyduğu heyecan aynı özellikle benim gibi ilk bebeği olacak olan arkadaşlar tecrübesiz ürkek ve hala mucize ye karşı şaşkın suan herkesin isteği önce kalp atısların duyabilmek belki daha emin yürüyecegiz gibi geliyor bana.. Rabbim kucağımiza almayi nasip etsin canlarimmmm

Aynı zaman diliminde yiz canım. Bende iki hafta sonra gidicem kalıp atışları için. Dun kesemizi gordum.

Aynı zaman diliminde yiz canım. Bende iki hafta sonra gidicem kalıp atışları için. Dun kesemizi gordum.

İyi Dilek'lerin için teşekkür ederim. Benim eşimde de morfoloji sorunu çıktı Can'ım.. Daha önce yoktu.. Herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah...
canım benim eşiminde morfoloji % 2 ydi, ürolojiye yönlendirdi doktor, benimki gitmedi tabi, zor ikna ettim benimle pazarlık etti 2 ay çocuk olmazsa giderim diye, o ay rahim filmi de çektirmiştim, kendiliğinden nasip etti yaradanım, çok şükür

Peki bu iki hafta nasil gececeekkk cok endiseliyim rahat olmaya calisiyorum ama elimde degil

sakin olmaya çalış, herşeyi akışına bırakmalısın bence, bu kadar stres yapma sanada bebişede zarar olur
kendine meşkale edin, çalışıyormusun çalışmıyorsan elişi yap , bak ben yapıyorum sürekli hem çalışıyorum da arkadaşımın bebeğine örüyorum bitsin kendi bebeğime , yelek , battaniye gibi şeyler örmeye başlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…