2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Özel canım.
Belki yıllardır devlet hastanesine gitmedim. Özel daha iyi bence. Tabi istisna vardır ama genel olarak özelde daha çok ilgilendiklerini düşünüyorum

Bende rutin testleri verdim cogu hemen cikar ama bazilarina disarda bakiliyormus 1 haftayi bulur cikmasi dedi. (Belkide bayram tatili girdigi icindir) daha sonuclari gostermedim ama netten baktim hepsi normal aralikta sadece GRA diye bir deger yuksek onuda aile hekimine ve abim doktor ona sordum hicbise yok dediler hersey normal sukurrr:KK200: artik TSH olctururum duzenli

Canim bende vardi ama ilk zamanlar regl olmasi gereken zamanlar bel ve cok hafif bacak agrisi vardi simdi pek yok. Normaldir bu tarz agrilar oluyor. Benim gogus uclarim fena suan.. elim carpmasin canm cok yaniyor
Benmde göğüs uçlarm hafif karardı. Aslnda önceden rengi çok acıktı hoşuma gitti bu durum :halay:

Iki minik kuzum uyudu bende geldim taze anneler. Bakıyorum heyecan dorukta muane sonrası herkeste. Şimdilik kalp atışlarını duyan yok sanırım. Folik asit mide bulantısı yaptı biraz ara verdim onun yerine semiz otu ceviz vs tüketiyorum bi kaç gündür bende. Öğretmen anneler bende sizdenim planlı olmasada hayırlı bir zaman benim içşn bu dönem , tatil ve sonrası çok iyi döneme denk geliyor. Inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucaklarız bu minik melekleri:anneadayı::KK200::anne:
İnşallah canım cok meslektasim varmis burada:KK200:evet gercekten cok guzel bir doneme denk geliyoruz:nazar:sağlıklı zamanında dogsunlar allahtan tek dilegim

Bende rutin testleri verdim cogu hemen cikar ama bazilarina disarda bakiliyormus 1 haftayi bulur cikmasi dedi. (Belkide bayram tatili girdigi icindir) daha sonuclari gostermedim ama netten baktim hepsi normal aralikta sadece GRA diye bir deger yuksek onuda aile hekimine ve abim doktor ona sordum hicbise yok dediler hersey normal sukurrr:KK200: artik TSH olctururum duzenli
TSH aslında bende baktirmam lazım.
Annem tiroid hastası.

Aynen canim bizde de öyle. Sabah bide doktor a gittim ne göreyim. Dünya kadar sıra olmuş. İşe yetisemiyorum dedim saat 8 10 filan di Allah tan insan gibi insanlara denk geldim de. Müsade ettiler içeri girmeme. 5 dk da muayene oldum raporu yazdırdım oradan koşa koşa ise geldim.
Beraber çalıştığım bayanın surat 5 karış
Bana sabahtan beri hamileliğin çocuğun kotu yanlarını anlatip duruyor. Hevesli olma bu kadar filan dedi uyuz mu ne ya.
Gerizekalı ya ona ne en Mutlu günleri zehir etçek birileri hep olur o sen rapor aldın içerde kalçan ya ona fesatlanmıştır

Ne oldu canm neye inanamadin
Canım ben 2 kere kendiliğinden hamile kaldım.. Ama birinin kalbi durdu biri de 5. Hafta düştü. Sonra 1 yıl olmadı. Dr gittim menopoza giriyorsun acil aşılama yapmam lazım Dedi.. Aşılama yaptırdım tutmadı. Onun arkasından tüp Dedi. ( embriyolar daha kaliteli olur mantığındaki vardı) onu da yaptırdık negatif arkasından dondurulmuşlarla denedim tutmadı. En son başlarım bişey istemiyorum umutlarım çok kırıldı. 5 yıldır uğraşıyorum.. Herşeyden vaz geçtiğim Zamanda (evlatlık almayı düşünüyorduk) mucizem gerçekleşti... Bu yüzden inanamıyorum.

Canım ben 2 kere kendiliğinden hamile kaldım.. Ama birinin kalbi durdu biri de 5. Hafta düştü. Sonra 1 yıl olmadı. Dr gittim menopoza giriyorsun acil aşılama yapmam lazım Dedi.. Aşılama yaptırdım tutmadı. Onun arkasından tüp Dedi. ( embriyolar daha kaliteli olur mantığındaki vardı) onu da yaptırdık negatif arkasından dondurulmuşlarla denedim tutmadı. En son başlarım bişey istemiyorum umutlarım çok kırıldı. 5 yıldır uğraşıyorum.. Herşeyden vaz geçtiğim Zamanda (evlatlık almayı düşünüyorduk) mucizem gerçekleşti... Bu yüzden inanamıyorum.

Oyy canim neler gecirmissin ama minik mucizlerimiz iste adi ustunde rabbim en daraldigimiz yerde umudu veriyor bize insallah bunu sag saglim saglikla kucagina alirsin.. gercekten inanilmaz duygular... bende klomen catlatma ignesiyle hamile kaldim ve kaldigimi ogrendigim gun esimin sperm sayisininda dusuk oldugunu ogrendim. Iki duyguyu bir anda yasadim diyebilirim. Eger onceden bilseydim belkide umudumu yitirecektim bizi zor gunler bekliyordu belkide.. doktor hemen yukselir erkekte sorun olunca bizim isimiz kolaylasiyor desede yikilmistim o an...

Oyy canim neler gecirmissin ama minik mucizlerimiz iste adi ustunde rabbim en daraldigimiz yerde umudu veriyor bize insallah bunu sag saglim saglikla kucagina alirsin.. gercekten inanilmaz duygular... bende klomen catlatma ignesiyle hamile kaldim ve kaldigimi ogrendigim gun esimin sperm sayisininda dusuk oldugunu ogrendim. Iki duyguyu bir anda yasadim diyebilirim. Eger onceden bilseydim belkide umudumu yitirecektim bizi zor gunler bekliyordu belkide.. doktor hemen yukselir erkekte sorun olunca bizim isimiz kolaylasiyor desede yikilmistim o an...
İyi Dilek'lerin için teşekkür ederim. Benim eşimde de morfoloji sorunu çıktı Can'ım.. Daha önce yoktu.. Herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah...

X