2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hepinize merhaba ben bugün öğrendim hamile olduğumu 4+1 günlük galiba beta hcg 97.50 sizce düşük mü değerim umarım ben de mart annesi olurum 2 yıldır bekliyoduk Allah kucagimiza almayı nasip etsin bu arada il izmir yaş 30

Herkese selam, 5+3 hamileyim. Doğum 10 mart görünüyor. Geçtiğimiz cumartesi keseyi gördük kalp atislari icin de yaklasik 2 hafta sonra cagirdi doktorumuz. Cok heyecanli ve endişeliyim. Acaba sadece ben mi cok abartmıyorum bir de kalp atislarini duyan arkadaslarim kacinci haftada duydunuz?? Hepimize kolay gelsin

Fitbirbusra Fitbirbusra canım sen kaç yasindasin ilk bebeğin mi
ben 25 oldum yeni canım :KK70: ilk bebğimiz :KK70: eylül 2015 geliniyim :) eşimin daha önceki evliliğinden bir oğlu var 10 yaşında. ama bizim ilk bebişimiz :)

Benimde kuzum mart ayında doğacak kısmetse ama doktorum sezeryan düşünürsen şubat sonunda alırım ben onu dedi.
sezaryen mi daha bu aydan neden öyle birşey söyledi ki? henüz hiç birşey belli değil ben çok korkuyorum ama buna rağmen olabildiğince normal doğum için şartları zorlamayı düşünüyorum bakalım ne olacak. bence başka bir dokto aramalısın canım bilemeyeceğim tabi sizin durumunuzu ama bir doktorun daha 4 5 haftalık anneye kalkıpta sezaryen i matah birşeymiş gibi sunması hiç hoş bir durum değil. seçeneği sana bırakmış ama bilemedim :S sağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah.

Hepinize merhaba ben bugün öğrendim hamile olduğumu 4+1 günlük galiba beta hcg 97.50 sizce düşük mü değerim umarım ben de mart annesi olurum 2 yıldır bekliyoduk Allah kucagimiza almayı nasip etsin bu arada il izmir yaş 30
Ben ilk öğrendiğimde değerim 47 idi. Hiç takılma ona önemli olan iki gün arayla değerin ikiye katlanması

esmerm91 esmerm91 @country tesekkurler kizlar beta 3500 cikmis. Gecen hafta pzt 650ydi doktorla az once telefonda görüştük diger testleri farkli hastanede yaptirmistim degerler degisik cikabilir crs gunu tekrar bakilacak beta degeri diyo ki 7000cikarsa ne ala cikmazsa Allah Kerîm :) ben sabirla bekliyorum artik hayirlisi dedim en bastan beri hayirlisini istiyorum
Canm degerin masallah çok iyi kalbini ferah tut inşallah hayirli sonuclar alirsin

Kızlar bugün dünyanın tahlilini verdim.
Sonuçlar yarın çıkacak.
Kan sayımı hormon vs bi dünya tahlil .
Yarın ogleden sonraya çıkar herhalde.

Iki minik kuzum uyudu bende geldim taze anneler. Bakıyorum heyecan dorukta muane sonrası herkeste. Şimdilik kalp atışlarını duyan yok sanırım. Folik asit mide bulantısı yaptı biraz ara verdim onun yerine semiz otu ceviz vs tüketiyorum bi kaç gündür bende. Öğretmen anneler bende sizdenim planlı olmasada hayırlı bir zaman benim içşn bu dönem , tatil ve sonrası çok iyi döneme denk geliyor. Inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucaklarız bu minik melekleri:anneadayı::KK200::anne:

X