2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İnşallah olmaz canım.
Ben zaten şekeri yıllardır çıkardım hayatımdan.
Sadece şekeri değil. Meyve suyunu. Cips ..

ay ciddi miii bulantım geçince ben de limon+kırmızı erik yiyorum mümkünse ekşi olanlarından
İnşallah olmaz canım.
çok iyi yapmışsın, ben de şekerli çay kahve içmiyorum ama gıdalarda dikkat etmezdim hiç, edicez artık.

Benimde tatlidan tiksinmem iyi oldu ozaman.. zatn oyle cok aram yoktu ama arada cekerdi usenmeden kalkip yapardim simdi hazir onume koysalar canim istemiyor

Sen baya baya ekşi tüketiyorsun auralecim :):) Ye ekşiyi cıkar ayşeyi diye bi söz var ya, tutacak mı bakalım

İnşallah olmaz canım.

Abur cubur alışkanlığım yok Allahtan da tatlıya dayanamıyordum...dondurma delisi olduğumu söyleyebilirim ama onu da hazır sevmem burda çok güzel dondurma yapan yerler var....şimdi hiç istemiyorum komposto, meyve suyu yapıyorum o bile rahatsız ediyor...onlarda da hurma şurubu yapıp kullanıyorum....tuzlu çok rahatlatıyor ve ayran içiyorum deliler gibi....

Kızımda herşey vakitle ölçüyle yiyordum baştan beri şimdi çok fena salmış durumdayım bir an önce toparlanmayı bekliyorum.

Kızlar bende sat a göre 4+6 da ultrasona göre de 5+2 de keseyi gördüm görme ihtimaliniz var perşembe de kalp atışlarını duyucaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…