2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok merak ediyorum duygulaancak mıyım diye :KK70:
Çok şükür bu saatte yemek yiyebildim ben. İnşallah midemde kalır.

Aa kusuyo musun yaa bende hic yok oyle durumlar aksine duzenli beslenme moduna gectim kahvalti yapmayan ben yumurtami sutumu hazirlar oldum ara öğünlerde kuruyemis meyve :KK70:

aslibo aslibo nurteky nurteky
Kızlar ben geçen pazartesi en son test yaptırmıştım bhcg 293 çıkmıştı bide progesteron baktı o 10 çıktı.
Günde 3 tane progestan verdi, rahim kalınlaşması var bu gebelik başlangıcı işareti dedi bayramdan sonraki hafta gel dedi. Bende yarın 17:30a randevu aldım heyecanlıyım. aslibo aslibo doktordan çıkınca yaz bize inşallah her şeyin su gibi gider.

inşallah canım cümlemizin testleri ve tahlilleri su gibi çıkar . bende beta yaptırdığımda 04.07 arefe günü 781,5 çıktı
07.07 perşembe 4737 çıktı, heyecan dorukta , yazarım size doktordan çıkınca kızlar
nurteky nurteky senin değerlerin nasıldı biliyormusun

aslibo aslibo nurteky nurteky
Kızlar ben geçen pazartesi en son test yaptırmıştım bhcg 293 çıkmıştı bide progesteron baktı o 10 çıktı.
Günde 3 tane progestan verdi, rahim kalınlaşması var bu gebelik başlangıcı işareti dedi bayramdan sonraki hafta gel dedi. Bende yarın 17:30a randevu aldım heyecanlıyım. aslibo aslibo doktordan çıkınca yaz bize inşallah her şeyin su gibi gider.
allahın ıznıyle hersey yolunda gıder ınsallah kızlar ben bu bhcgden bısey anlamıorum 3624,20 gıbı bıseydı gebelık var dedı sadece :) cahillik başa bela

Slm kızlar bende öğretmen annelerdenim bugn testimi tekrarladım 524 olmş kan değerim :anneadayı: Haftya ptsiye randevu verdiler kese için. Mide bulantısı vs bişy yok sadece belim ağrıyor geçen haftadan beri ara ara kasıklarımda ağrıyo ama bel ağrım daha fazla. Normal mi sizce ?

Ben yarın doktora gideceğim 6+5'te yani. doktor ilk gittiğimde 10 gün sonra gittiğimde bebeği görebileceğimizi söylemişti, inşallah yarın görebilirim:)

Aa kusuyo musun yaa bende hic yok oyle durumlar aksine duzenli beslenme moduna gectim kahvalti yapmayan ben yumurtami sutumu hazirlar oldum ara öğünlerde kuruyemis meyve :KK70:
Off ben de geçen hafta öyleydim, bu hafta midemde ne tutsam kar diyorum :KK43: Şanslısın şu an benim görmeyi geç yemek adı duymaya tahammülüm yok. Mecbur hep bişeyler atıyorum hep çıkıyo.. Böyle giderse doktora gidicem

Tatlı midemi bulandırıyor ... tatlı manyağı bir insanken çok sevindirici bir durum .....hafiften başladı bulantılar bende de...

Tatlı midemi bulandırıyor ... tatlı manyağı bir insanken çok sevindirici bir durum .....hafiften başladı bulantılar bende de...
Ay değil mi.. İnşallah ilerlemez o, benim tiksinmeyle başladı, öğürmeye sonra da çıkarmaya döndü yavaş yavaş :KK43: İğrenç hissediyorum ilk günlerdeki saftirik heyecanlı hallerim gitti :KK70:

Ay değil mi.. İnşallah ilerlemez o, benim tiksinmeyle başladı, öğürmeye sonra da çıkarmaya döndü yavaş yavaş :KK43: İğrenç hissediyorum ilk günlerdeki saftirik heyecanlı hallerim gitti :KK70:

Az önce kendime geldim çok fena ama tatlıdan tiksinmem çok iyi azaltmaya çalışıyordum

Hiçbir bulantı yok hala :KK66:
Bende perşembe ye randevu alabildim anca.. kan tahlilleri filan yapılacak. .
Ya işte o aşamalarda sıkıntı yoktu da ne zaman haftasonu oldu ben bittim yaa :KK43: İnşallah sende öyle olmaz
Az önce kendime geldim çok fena ama tatlıdan tiksinmem çok iyi azaltmaya çalışıyordum
Evet ya tatlı çok zararlıymış zaten bebeğe hiç bi faydası yokmuş. Şekerin bebeğe zararı neredeyse sigara kadar varmış, dikkat et diyorlar.

Oyy herkeste mide bulantıları başlamış :)

Ben deli gibi kırmızı erik yiyorum yalnız şu var ki bu yaşıma kadar kırmızı eriğe burun kıvırırdım. 3-4 gündür erik suyu+kırmızı erik yiyorum :KK70:

X