2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kesinlikle her kelime nde haklısın canim bunları bile bile yapıyorum iste oda bana çok dokunuyor ama artık herşeyi degistiricem inşallah koydum kafaya .
Verdiğin örnek ve ikazin için teşekkür ederim canim.iyiki varsınız bazı şeyleri tokat gibi yüzüne çarpmak kendine getiriyor insanı.

Insallah birakacaksin canim inaniyorum ben

Insallah folik asit alıp kullanır zorda olsa çok istiyorum icmesini icmedigi içi de kızdım .ama önemli gerçekten zaten bişey yiyemiyor .progestan gibi bi ilaç olsa salla gitsin derdim ama folik asit onemliiii

Evet canim insallah burdan okuyordur. Senin kizmani anladim o tatli bi kizmaydi aslinda ben ama yazi dili sanirim yanlis anladi seni. Simdi ben de sana sigara icin kiziyorum Ama seni anliyorum da ben de sigara iciyordum tup bebek tedavisi o bu su derken en son bebileri transfer ettikleri gun sabah ictim bi daha da icmedim bir tiksinti geldi bana anlatamam ki ben boyle zevkle icenlerdendim yani 'seviyorum napayim' derdim neyse bakalim sana da burdan bunu diliyorum klise laflar etmeyecegim sen neyin ne oldugunu biliyorsun zaten her elin gittiginde aklina dustugunde bizi aklina getir hadi bakalim
Simdi biraz daha vicdanli yaziyorum ama bi dahakilerde daha sert yazicam

Ya canim ben belki sesli konussaydim böyle anlamazdi ama kelimelerin rengi yok yazarken .
Ben onu ilk sayfalardan beri acaba bende sizinlemiyim bu ay deyip beklediği günlerden biliyorum .o yüzden samimiyetle kızıyorum dedim .

Belki bana da biri kizsinda yediğim anneyi yüzüme vursun diye beklediğim için öyle yazdım .kizdiysa hakkını helal etsin .ben umursamasam bana ne derdim.

Gelelim bana kız hakkın gocunmam cunki dediğim gibi farkı dayım canim.diyordum bi bebeğim olsun asla icmicem .Çok şükür Allah a oldu ama onuda kaybedince nasip olmayınca iyice azittim bu konuda.

Bugün bir baskayim burda anlatmak öneri almak teşvik edilmek bana çok iyi geldi Allah her birinizden razı olsun.
Eski mehtap yok artık. Suan bile zor duruyorum aslında ama yokkkkkk.

Kizlar az önce dr dan geldim (devlet hast.).bebegimin çok iyi olduğunu ve hareket etmeye başladığını söyledi ölçüsünü vermdi1 eylülde 2li taramam var Allah'ın izniyle.
Gözün aydın canım Volkan beye mi gittin benimde yarın randevum var kendi ultrasonunda mı baktı diğer ultrason odasına mi gonderdi

Bugün ortadogu hastanesine gttim sultan pinar isimli bi doktora.ilk görüşmemizdi tabi belki ondan belkide hep öyledir bilemiyorm ama iyidi gayet iyi ilgilendi felan.bir iki kez daha gidip denemeyi düşünüyorum memnun kalirsam devam edrm.benimde midem bi bulaniyor bi bulanmiyor doğru insan panik yapiyor ama keske yapmasak..

Adet gördükten sonra kaldım canm
Çok geçmiş olsun biraz dinlendir kendini canm en kısa zamanda kontrole git bizede haber ver

Icini ferah tut insallah melegini saglikla kucagina alicaksin.iyi düşün iyi olsun

Gecen az kahverengi akintm geldi muhtemeln kendimi.kasmaktan oldu

Ücreti neydi muayenenin birde nerdeydi yer olarak

Canım bende sigara kullaniyodum ama şimdi kokusuna tahammulum yok iğrenç geliyo kokusu eşim de kullaniyo eve geldiğinde hemen duş alıyo yoksa kokusu geliyo dayanamıyorum darısı senin başına inş sende tiksinirsin

Kendimi öyle avuttum hep ama tiksinmedim .Senin için çok mutlu oldum Masallahhh acaba daha zamanımı var deyip durdum tiksinti için sen kac haftaki iken başladı tiksinti canim.keşke Allah im bana da nasip etse o duyguyu giden elim gitmese.

Canım ben her zaman derdim hamile kalsam birakacam diye hamile oldugumu öğrendim günde üçe düşürdüm sonra 5.haftada tamamen tiksindim kokusuna bile tahammulum kalmadı rabbim senide kurtarsin inş darısı tez vakitte senin başına dua edecem senin için

Daha ben de yaptırmadı canım, c. Tesi günü ikili test randevum var. Hafta içi izin alamadığımdan kayda gidemiyorum bi türlü

Anladım canim bi arkadaşımız tlf la aramış bende bugün öğrendim sende bi tlf etmeyi denesen hic mi izin alma şansın yok ben bilmiyorum ama asi felan yapılıyormuş saglikocag8nda geckalmayalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…