2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
KıZlar dun gece yine uyuyamadım gunduz 4 te baslıyo gaz sancıları sabaha kadar napıcam bılmıyorum ya resmen mahvetti beni yatakta inliyorum tum gece

benim de 11. Hafta belirtiler bende de var sürekli birşeyler atıştırmak gerekiyor.. hergün süt icmesen de peynir yoğurt gibi şeylerle günlük ihtiyacını karsilamalisin.
Canım Hiç Bir şey Doğal Değil Ki Peynirler Yoğurtlar hepsi katkılı neye güvenip nasıl yiyelim hazır sütler de aynı şekilde

Selam.
Ben 8 haftalik iken öğrendim doktor iki ay geçti deyip folik asit vermedi. Sadece vitamin yazdı. Başka bir doktora bunu da söyledim oda bu durumu onylamis oldu. Demekki ilk iki ay folik asit kullanılıyor.
bilmiyorum canım ben 3 ayındayım ilk başka kullandığım vitaminli folik asit kullanıyorum

Kızlar hayırlı sabahlar. Bebeğimi kaybettim biliyorsunuz bunun için üzgünüm ama cok istediğim için yenisini düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum belki sağlıksız düşünüyorum ama araştırdım kimi doktor hiçbir sakıncası yok kimisi ise beklenmeli diyor burda bu tecrübeyi yaşayan arkadaşlar var sizce düşükten sonra korunmasam sakıncası varmı ? Veya tecrübeli olan arkadaşlar ne düşünüyorlar ?

Canim yasamadim ama dr yorumlarini okudugum kadariyla 2 ay rahmi dinlendirin diyorlar. Ama bence sen kendi doktorunla konusmalisin o daha iyi bilir. Cok gecmis olsun allah sabir versin.

Canım öncelikle geçmiş olsun, inşallah kısa sürede sağlıklı bir gebelikle aramızda olursun.
Bildiğim kadarıyla düşükten sonra rahimde gebelikten kalma hazır ortam olduğu için ilk yumurtlamada gebe kalınma olasılığı yüksek. Fakat önce içinde parça kalıp kalmadığının muayenesi de önemli. Şahsi fikrim önce düşüğün nedenini araştırıp doktor kontrolu ile çalışmalara başlaman yönünde. Rabbim gönlüne göre versin.

KıZlar dun gece yine uyuyamadım gunduz 4 te baslıyo gaz sancıları sabaha kadar napıcam bılmıyorum ya resmen mahvetti beni yatakta inliyorum tum gece
Aynen ben de bu anlattigin gibiydim badlama saati bile ayni. Kac doktora sordum yapacak bisi yok cekeceksin desi bunun ilaci yok canim bize. Bol bol yuru kanaman yoksa riskli degilse hamileligin. Sakin sicak su koyma. Kendiliginden gectigini goreceksin. Benim hala oluyor her gun ama baya hafifledi. Ama cok zorlanmistim agladigim oluyordu.

Bende senin gibiydim cnm 12. Haftada normale dondum ama cok sukur.. Bu haftaya kdr 3 kilo verdim bende.. Patates haslayip tuzlu yiyebiliodum aklinda olsun cnm
su çok önemli demişti doktorum.çok korkuyorum içemediğim için, yalnız değilmişim :)
İnşalalh Can'ım benim de geçer 12.haftada.zira okullar da açılacak.evet patates benim de kurtarıcım :)

Evet canım artık duvarları tırmalayasım gelıyo hayatım boyunca gaz sancısı nedir bılmedim insallah gecer bunun yuzunden yemek bıle yemiyorum

Canim öncelikle çok geçmiş olsun rabbim bi daha yasatmasin ben 4 aylık bebegimi kaybettiğinde beni kurtas yapan doktor bana en az iki defa adet görmek lazım sonra dusunebilirsin kendi doktorum hiç korunma demişti sen doktora git rahimin durumuna bakacaktir doktor eğer herhangi bi sorun yoksa hemen hamile kala bilirsin der ama bazen rahim duvarı incelebiliyor bu arada ben yaklaşık 1 sene sonra kaldım

Gunaydinn kizlar
Benim de pazartesi ikili test. Acep dr cinsiyet soyler mi ki merak etmedim diil
Sanada günaydın canim bbence senin doktorun garantici değilse söyler bi de senin haftana göre önde degilmiydi hadi hayırlısı bende cumartesi doktora gidecem ama cesaret edip soramam heralde doktor kendiliğinden söyler mi acaba

bilmiyorum canım ben 3 ayındayım ilk başka kullandığım vitaminli folik asit kullanıyorum
Bilmiyorum ki bende hangisi doğru. Ama nette baktım folik asitin ilk 8 haftaya kadar faydası varmış öyle okudum. Benimde mide yanmalarim 7. Haftada başladı çok kötü birşey.leblebi atistiriyorum öyle durumda yada kuru ekmek

cnm iyi bir doktora git muayene ol doktorun ne derse onu yap bna 1 ay korun demisti adetin duzene girsin hemde hormonlarim duzenlensin die ayrica rahim yorulmustur 1ay dinlensin dedi gercektende 1ay korundum diger ay tekrar hamile kaldim bnce doktorun ne derse onu yap cunku herkesin farkli oluo

Bende de var o cnm.. Aksamlari daha da artio midemde gaz sancisi aniden girio.. Sanirim bu haftalara ozel bi durum hepimiz ayniyiz baksana
Evet olabilir, uykudan uyandırıyor valla :/
Canım 1,5 litre çok az hele yaz aylarında hamilesin ve ishalsin. Ben de içemiyorum ama en kötü bi 2,5 litre içmek gerek.
Allah bi daha yaşatmasın çok üzüldüm Bence doktorları dinle, bir sonraki bebeğin için daha sağlıklı bi şekilde hazır olmak iyi olabilir. İnşallah vakitlice kavuşursun

Kendi isteğinlemi bir sene bekledin canım ?

Cnm çok geçmiş olsun tekrardan.. Bnde 8 haftalıkken kürtaj oldum senin ki kürtaj oldu mu hatırlamıyorum ama bana Dr um bir kez adet gör demişti ama tabi ben genetik testler bilmem be derken 2 ay beklemiştim 7 ay sonra tuttu o ayrı ama bi Dr da bana ben hastalarıma beklemelerini tavsiye etmiyorum dedi çünkü kürtajdan sonra şans artar dede beklemesen de olur dedi.. Bende en azından bir kez adet gör Cnm hem kendini de aZcık toparlamış olursun

Kendi isteğinlemi bir sene bekledin canım ?
yaklasik üç ay adetim düzene girmedi sonra çalıştığım icin3ay ara verdim tekrar hamile kaldım bu defa kimyasal oldu sonra doktorum korunma dedi ve çok şükür hamileyim bence sen doktoruna sor hatta iki doktora git sorun yoksa zaten hamile kalirsin hakkinda hayirlisi olsun bide kafani dagitacak biseyler yap cok dusunme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…