2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim bende de pco varmis benim haberim yoktuo_O tup bebek merkezinden once gittigim herhangi bir dr bana hic bahsetmemisti bende pco oldugundan. Neyse biz tup bebek merkezi arastirdik istanbulda esimin de degerleri dusuk cikti bize ya bahceci klinik ya memorial dediler. Bahceci'nin laboratuari daha iyi denildi vs vs. Neyse hem okuluma hem evine yakin diye de orayi tercih ettik. Dr a gittigimde bana 'pco var biliyor musun?'dedi. Ben de orda kafam durmus dunyam dönmüs bi bicimde sey gibi algiliyorum ' hani pco diye hastaligi olan insanlar da var yani' vs diye ' heeee evet yaaa' diyorum dr.a ( ordan kafa gitmis benim bana soyledigini dusunmuyorum hic alinmiyorum uzerime) sonra yumurta toplama vs oldu benden 28 yumurta toplandi :oha: ben tabi mutluyum vayyyy diyorum ne cok yasasin:KK31: sonra okudum ettim birisi de yazdi '28 yumurta cok siz de pco mu var ?'diye. Ben o an ayiktim mevzuya.:KK58: Yazdim dr.a ( kendimi cok salak hissettigim anlardan birisidir) 'dr hanim ben de pco mu var?' 'Tabi ki var. O kadar yumurta toplandi senden 'dedi:skandal:neyse yani insan orda akil tutulmasi yasiyor olacak mi olmayacak mi derken kac kez evimi gectim dalinca dusuncelere. Neyse rabbim nasip etti 2 embriyo da tutundu. Pco ulara glukofen veriyor ayrica folic de toz veriyor baska da bir fark yok. Simdi bugun gorustuk bebilerle 2 cm olmuslar:emir_bebek::emir_bebek: arkadasina oneririm yani cnm. Bahceci umut klinik Anadolu yakasi capitol karsisi. Selen Sezginsoy dr um.

:))) ay alemsin, güldürdün beni gece gece. Çok sağol bilgilendirme için, bu seçeneğide ileteceğim.

Kızlar varısleri cıkan var mı bacaklarda ben bır sok daha yasadım az once bacagım boydan boya varıs olmus allahım 9 ay sonunda kadına benzermiyim acaba dıye dusunuyorum napıcam cok kotu duruyo sımdiden :KK43:
Bende var hayatim ya.. Mavi damarlar cok belirginlesti onlarin disinda minik kilcal damarlar catlamaya basladi bacaklarimda cok var bnmde:KK43: hareketsizlikten de oluyomus.. 3 ay dolsun pilatese baslicam bende

Dr yarin cagirdi zaten aradim.
Bugun midem de hic bulanmadi anneme diyordum bugun ne rahatim diye. Korkmaya basladim:KK43: bacaklarim titriyor. Kahve de degil cok koyu sari gibi rengi. Allahim yarin insallah kotu haber duymam..
Canım bugün misafirin vardı ve kafan dağıldı o yüzden bulantı hissetmemis olabilirsin kötü düşünme inş yarın çok güzel haberler alırsın

Ben burdayım :) bugün bebisimizin kalp sesi ni dinledik çok güzeldi.. Ayrıca 6 cm miyom var.. Ama pozitif düşünüyorum Allahın izni ile

Gunaydin kızlar

Dun aksam wc ye gittim ve sok yasadim ufacik pihtmsi bisey dustu tam anlayamadim dagildi sanki. Sonra peceteye silerken acik pembemsi kan geldi. Isin garibi hepsi bu kadar. Sonra ne kirmizi ne kahve hiçbişey gelmedi. Suandada birsey yok. Sanki icimde kalan birseyi atti kurtuldu. Ay icimizde neler oluyor cok merak ediyorum dogrusu.

Gunaydin kızlar

Dun aksam wc ye gittim ve sok yasadim ufacik pihtmsi bisey dustu tam anlayamadim dagildi sanki. Sonra peceteye silerken acik pembemsi kan geldi. Isin garibi hepsi bu kadar. Sonra ne kirmizi ne kahve hiçbişey gelmedi. Suandada birsey yok. Sanki icimde kalan birseyi atti kurtuldu. Ay icimizde neler oluyor cok merak ediyorum dogrusu.
Gunaydın canım ilişki falan mı yasadın oyleyse o da yapıyomus biz eşimle bıse yapmadıgımız halde kahve geldıgınde doktor hep bunu soruyo

Ben burdayım :) bugün bebisimizin kalp sesi ni dinledik çok güzeldi.. Ayrıca 6 cm miyom var.. Ama pozitif düşünüyorum Allahın izni ile

Nasıl müthiş bi andır o kalp aatışı duyulduğu an.. gulmekle ağlamak arasıbbişeyler oldu bana :)) aynen kötü düşünmüyoruz güzeli düşünüp güzeli çağırıyoruz canimm

Gunaydin kızlar

Noluyor bize hic rahat yok mu ya:KK43:
Tqm rahatliyoruz derken hop cok da rahat etme anne diyor bebisler. Herkes bu lekeler 3 aydan sonra gecer diyor ama sanki benim hic gecmeyecek gibi.. Hayirlisi olsun sorcam bugun neden hala geliyor diye.

Gunaydin kızlar

Günaydın canim geçmiş olsun aynısı geçen hafta bendede oldu o pihti gibi şeyden sonra leke kesildi ben de lekelenmeyi onun yaptığını düşünüyorum sonrasında 2 sabah pembe leke geldi o kadar inşallah bebisler iyidir bir kurtulsak şu lekelerden ya

Günaydın canim geçmiş olsun aynısı geçen hafta bendede oldu o pihti gibi şeyden sonra leke kesildi ben de lekelenmeyi onun yaptığını düşünüyorum sonrasında 2 sabah pembe leke geldi o kadar inşallah bebisler iyidir bir kurtulsak şu lekelerden ya
Bizim ayni gun gozukuyor:)
Insallah kurtuluruz canim hepimiz.

X