2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canlar avrupa yakasında dahiliyesi olan ama doğum bölümün de güzel ilgi olan hastane arıyorum bağcılar da oturuyorum

Bak sen biliyordun inandin ve oldu:)
Ama bu doktorlari gercekten anlamiyorum hep korkutuyorlar bana da ayni seyi demislerdi o 3 gunu nasil gecirdim bilmiyorum. Hadi gozun aydin cnm

Hamile tayti mi? Normal taytlarin beli sıkar yahu.. Birde cok sicak tayt pisik yapar iyice
Ben aldım bile hamile taytı çok gerekmedikçe giymiyorum ama aşırı rahat bişey bence sadece sabahları giydiğimde olmuyo bel kısmı bol geliyo katlıyorum bi kez akşama doğru göbek şiştiği için tam oluyo

Gozun aydin canim ne guzel rahatlamissin bak:)
Acaba dr bana da bayramda tatile gitmek icin izin verecek mi. Kizim cok skiliyor onun icin gitmek istiyorum. Bakalim hersey yavrular icin:)

Sağol canım, rahatlamaz olurmuyum :) önce gösterdi bebek duruyor ama kalbini görene kadar hop oturup hop kalktım. Sende danış doktoruna tatil işini, ben özellikle deniz yolculuğu yapabileceğim yakın bir yer olan Erdeği tercih ettim. Sende bu tip seçenekler yaratırsan sanırım sorun olmaz.

Ay çok güzel çok sevindim:) Nasıl büyümüş değil mi bebeğin :) Doktor önerini alabilirim kafamda soru işaretleri var çünkü :)

:) Büyümüş teyzesi 25,9mm olmuş, haftasına göre gayet normal gelişiyor çok şükür. Sırt üstü yatmış keyif yapıyordu biz baktığımızda. Doktor bilgisini en alta yazayım öyleyse genel olarak isteyen alsın bilgileri.

Gözün aydın canım darısı bizim başımıza inş rabbim bi daha sıkıntı yasatmasin

Canım kanama alanın kaç haftada geçti ve hiç kalkmadan uzandinmi ben bazen bacaklarimi oynatiyorum sıkıntı olmaz dimi valla belimi hissetmiyorum artık

Çok sağol delalimmm, benim kanama 6+4 te başladı, aynı gün proluton depot vurulmaya başladım ve özellikle 1 hafta wc ve yemek yemek dışında hiç kalkmadım. Zaten halimde yoktu, 3 günde bir 2 hafta iğneye devam ettim. Başka kanamam olmadı zaten bir daha, son 1 haftadır fiziken kendimi çok daha iyi hissediyordum zaten, hatta agrı sızıya öyle alışmışım ki ben bişey hissetmiyorum artık acaba bir şeymi oldu demeye başlamıştım :) Meğer iyileşiyormuşuz. Hala ev işi vs yapmıyorum oturmak yerine uzunlamasına takılıyorum. Yemek vs gibi hafif işler yapıyorum sadece. Öyle ayak oynatmakla falan ilgisi yok be kuzum, vücudunu aşırı gerip, bir yerlere uzanmak falan sakıncalı ama. Bende de bel ağrım devam ediyor. Gerçi bel fıtığım olduğundan dolayıda olabilir. Her ufak ağrıya takılmamamız gerekiyor onu anladım ama. En kısa sürede kanama alanlarınız kaybolsun gönülden diliyorum.

Sevındım canım ne guzel işte rahatla şimdi hangı hastane hangı doktor ?

Teşekkür ederim tatlım, Dr.um Türkan Mutafoğlu. Kadını araştırırken 1 tane bile olumsuz bir yoruma denk gelmeyişim çok etkili oldu onu seçmekte. Birde çok doğal, egosuz bir kadın. Avcılarda özel muayenehanesi var. Muayene ücreti 4 hafta için 120 tl. Ben özel muayenehane olmasını özellikle tercih ediyorum çünkü oldum olası hastane ortamları beni hem geriyor hem yoruyor. Hamileyken hastane havası mümkün olduğunca az solumak istiyorum açıkçası. Avcılar hospitalle anlaşması var, ben beğenirim o hastaneyi zaten. Türkan hanımda özellikle orayı tercih ediyorum çünkü bebek yoğun bakımı ve küvözleri çok iyi dedi. Fiyat olarak sezeryan hastane + dr 2.800 müş şu an. Bizlerin doğuma yıl gececeğinden illaki bir miktar artış olur ama. Yinede medicanadan aldığım 6.800 lük rakamdan sonra bana pul gibi geldi bu para :)) Telefonu 0212 593 93 80, hep beraber aynı doktora gidip arka arkaya doğurursak ne güzel olur :)

ohh gözün aydin

Ayyy çok sevindim adına, maşallah bebişinede sanada :) Geç döllenme olduğu kesindi zaten ya, ah bu doktorlar nolur emin olmadıkça bizi böyle sıkmasalar..

Evet canım yenı dogan kuvez bakımını bende duydum övüyolar baya olmadı bende bir goruseyım tesekkur ederim canım :)

Nerden aldin cnm? Bu hamile kiyafetleri satan dukkanlardanmi yoksa baska bi marka flnmi? Burdan marka yazilmiorsa bana ozelden yazabilirmisin?

Allah razı olsun canım senden içimi rahatlattin

kizlar sac boyama olayini ne yapiyosunuz normal boya olsa düsünmücemde sari saclarim orealle röflelencek ogluma hamileyken hic boya olayi olmamisti kendi sacimdi cünki dr a sorcam ama genede bi sizede sorayim dedim

Oncelikle cok sevindim cnm bebisine.. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ins.. Bende ozel muayenehaneye gidiorum da merak ettim fiyati yazmissin 4 haftalik 120tl derken kac kere kontrole gidebiliosun?

kizlar sac boyama olayini ne yapiyosunuz normal boya olsa düsünmücemde sari saclarim orealle röflelencek ogluma hamileyken hic boya olayi olmamisti kendi sacimdi cünki dr a sorcam ama genede bi sizede sorayim dedim
Ben boyamiyorum canım ama çevreden genel duyduğum 3 aydan sonra organik boyayla boyatilabildigi. Tabi ki sen doktoruna sor. Bu sabah yazmistim Pinar sabanci blogunda hamileliğini anlatmis onun da saci sari boya bir organik marka adi vermişti yani boyatmis

Oncelikle cok sevindim cnm bebisine.. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ins.. Bende ozel muayenehaneye gidiorum da merak ettim fiyati yazmissin 4 haftalik 120tl derken kac kere kontrole gidebiliosun?

Çok sağol teyzesi :) Bu ilk gidişimdi 120 verdik ve herşey şimdilik yolunda olduğundan beni 3 hafta sonra yani 1 eylülde tekrar çağırdı. Yani 1 ay içinde 2 kere gitmiş ve sadece 120 tek sefer ödemiş olacağım. Ama acil bir durum vs olsa daha sıkta gidilebilir tabi. Sen ne kadar ödüyorsun kiii?

Nerden aldin cnm? Bu hamile kiyafetleri satan dukkanlardanmi yoksa baska bi marka flnmi? Burdan marka yazilmiorsa bana ozelden yazabilirmisin?
Canım lc diye başlayan sonu iki v li marka varya ordan aldım :)) başka satan biyer bilmiyorum çünkü yengem ordan alıyodu ordan biliyorum tavsiye ederim ama gerçekten çok rahat

Bnmde 200tl cnm bir randevu bir kontrol.. Ama zaman kavrami yok.. Yani 200 e iki kere gidiyorum bende.. Ama dogum ucreti fln hic sormadim daha.. Onumuzde ilk testler var onlari bi atlatalim ozmn rahatlicam bnde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…