2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canım lc diye başlayan sonu iki v li marka varya ordan aldım :)) başka satan biyer bilmiyorum çünkü yengem ordan alıyodu ordan biliyorum tavsiye ederim ama gerçekten çok rahat
Hahaah anladim cnm:)) bende nette arastirirken gormustum bi onda hamile kiyafetleri falan var.. Bende biara bi cikip bakiim.. Sonucta aya gore falan alinmio dimi.. Gobis sistikce o belindeki uyum sagliodur:)

Bnmde 200tl cnm bir randevu bir kontrol.. Ama zaman kavrami yok.. Yani 200 e iki kere gidiyorum bende.. Ama dogum ucreti fln hic sormadim daha.. Onumuzde ilk testler var onlari bi atlatalim ozmn rahatlicam bnde

Seninki birazcık pahalıymış :) benim tüp bebek merkezimin olduğu hastane inanılmaz kazık bir yerdir buna rağmen 160 alıyorlar yahuuu.. Ama olsun, dr.unu sevdiysen için rahatsa her bedele değer.

Hahaah anladim cnm:)) bende nette arastirirken gormustum bi onda hamile kiyafetleri falan var.. Bende biara bi cikip bakiim.. Sonucta aya gore falan alinmio dimi.. Gobis sistikce o belindeki uyum sagliodur:)
Yok beden beden ben s beden aldım zaten giydikçe de biraz bollaştı. Karın bölgesini çok güzel yapmışlar ama dediğim gibi sadece akşamları tam doldurabiliyorum :KK48:

bende ordan birsürü hamile kiyafeti almistim oglumda cok rahat ve uygun fiyatli hamile kiyafeti satan butiklerden alis veris yapmayin tavsiyem acayip abartiyolar fiyatlari

Ben boyamiyorum canım ama çevreden genel duyduğum 3 aydan sonra organik boyayla boyatilabildigi. Tabi ki sen doktoruna sor. Bu sabah yazmistim Pinar sabanci blogunda hamileliğini anlatmis onun da saci sari boya bir organik marka adi vermişti yani boyatmis
hmm tesekkür ederim cevabin icin bi sorayim dr a. cok gicik bi durum hic sevmem dip gözüksün :KK43:

Seninki birazcık pahalıymış :) benim tüp bebek merkezimin olduğu hastane inanılmaz kazık bir yerdir buna rağmen 160 alıyorlar yahuuu.. Ama olsun, dr.unu sevdiysen için rahatsa her bedele değer.
Aynen dr'umu cok sevdim cnm.. Prof zaten ondan oyle heralde ucreti.. Ama onemli olan dr bag kurabilmen..

Herkes ne güzel haberler almış şükürler olsun.
Bizim de yarın kontrol var. Darısı başımıza. İnşallah güzel haber alalım. Kanama tehlikesi geçmiş olsun inşallah.
Ben de senin kontrolu sabirsizlikla bekliorum valla kendim gitmis kdr olcam:)) boyu kac oldu acaba? Birde baya sekillenmistir simdi bebis:) cinsiyeti de ogrenirsin belki cnm:)

Gözün aydın canım öncelikle iyi haberlerle doktordan cikmak gibisi yok:) senin doktor fiyati da doğum fiyatı da çok uygunmuş bence avcilara yakin olsam kesin giderdim

kızlar hamile kıyafetlerine falan ne çabuk geçtiniz ya bende daha birşey belli değil. kıyafetlerim de sıkmıyo henüz. mide bulantısından birşey yiyebildiğim de yok zaten.yarın benimde 13 saat otobüs yolculuğum var bakalım sorucam doktora yarın çıkmadan. bir de yol için bulantıya ilaç sorucam inşallah verir yoksa dayanamıyorum ben sürekli bulantı.

Ben de senin kontrolu sabirsizlikla bekliorum valla kendim gitmis kdr olcam:)) boyu kac oldu acaba? Birde baya sekillenmistir simdi bebis:) cinsiyeti de ogrenirsin belki cnm:)

Salı günü gittiğimizde 3.5 cm civarıydı yaklaşık. Minik bir bebiş işte eli kolu şekillenmişti şükür. Cinsiyete erken daha. Zaten şu an en son düşündüğüm şey cinsiyeti. Sağlıklı olduğunu duyayım yarın inşallah da, öyle yeter bana.

Kayinvalidenler uzak heralde sana cnm.. Ben kendi aileme ve onalara soyledim cunku iki ailede yakin bize:)
Tam tersi hiçte uzak değil kendi annemden bile daha sık görüyorum fakat bisey saklama huyları olmadigindan geç söylemek istedik eşimle.

Gözün aydın canım öncelikle iyi haberlerle doktordan cikmak gibisi yok:) senin doktor fiyati da doğum fiyatı da çok uygunmuş bence avcilara yakin olsam kesin giderdim

Kesinlikle öyle , haberler güzel geldikçe yüzümüze renk geliyor resmen, hepimiz daha bir iyi hissediyoruz. Fiyatlar uygun evet, baya araştırdım ama ben. Ya doktor iyiydi ama hastane hakkında birsürü şey söyleniyordu yada tam tersi. En iyi çözümü böyle buldum kendimce. Sen nerde kime gideceksin?

:KK73::KK73:
Yaaa canım ay nasıl mutlu oldum anlatamam sana ayyy inan seni merak ediyodum bugün ama o kadar inanmıştın ki bebeğin bırakmamış seni işte, çok sevindim çok..gözünaydın canım benim :halay:
Saol canım benim ya bende cok sevindim resmen yeniden hamile kalmısım gibi sevindik eşim umut edip kendini üzüyorsun diyordu oda bir daha sevindi resmen :halay: Allahıma şükürler olsun:KK73:

Bak sen biliyordun inandin ve oldu:)
Ama bu doktorlari gercekten anlamiyorum hep korkutuyorlar bana da ayni seyi demislerdi o 3 gunu nasil gecirdim bilmiyorum. Hadi gozun aydin cnm :KK66:
Cok saol canım ya :KK5: valla doktorlar her ihtimali söyleyip korkutuyorlar.bebeğin duruyor olması Yüzde 2 lil bir ihtimal mucize olur demişti en son gittiğim doktor :KK12:

Ya kızlar aklıma geldi, şimdi doktorum benim yaşımı, bel fıtığımı vs göz önünde bulundurarak büyük ihtimal sezeryan dedi. Benim için farketmiyor gerçide aklıma takıldı 36-38 haftalarda yapılıyormuş bu iş. E ozaman ben Şubat annesimi olucam ki? Ben Kova burcuyum zaten, balık olsun çok istemiştim oysa ki :) Neyse kısmet artık, sağlıkla gelsinde.

X