2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar benimle haftalari ayni yada yakin olanlar belirtileriniz neler kalp atimini gordum ama icim hic rahat degil acaba bi sy oldumu diye belirtilere cok takiyorum mesela bulantim hic yok gibi sadece yemeklerden sonra hafif oluyo ama benim midem gebelikten oncede hassas oldugu icin hamilelige yoramiyom bide gogus uclarim acıyor oyle cok dolgun degiller o kadar yok halsizlikmis uyku haliymis hic yok bende ha arada bi kasigim belim agriyo oda olmsa ben hamile hissetmiyorum kendimi
Ben sağlık ocağındaki dra hiç bulantim olmadığını soyledigim kendiside hiç yaşamamış normal olduğunu söyledi.dun kendi drums ciktim onada söyledim. Neguzel işte dedi..bendede bi belirti yok canim cok fazla takılmamak gerekiyo

Kizlar benimle haftalari ayni yada yakin olanlar belirtileriniz neler kalp atimini gordum ama icim hic rahat degil acaba bi sy oldumu diye belirtilere cok takiyorum mesela bulantim hic yok gibi sadece yemeklerden sonra hafif oluyo ama benim midem gebelikten oncede hassas oldugu icin hamilelige yoramiyom bide gogus uclarim acıyor oyle cok dolgun degiller o kadar yok halsizlikmis uyku haliymis hic yok bende ha arada bi kasigim belim agriyo oda olmsa ben hamile hissetmiyorum kendimi
Bende de ayni seyler canim. Benim dr umda bana dedi masallah sen iyi duruyorsun diye:dua: benim tup bebek ikiz ben de durup durup korkuyorum ama stres yapmamak lazim. Normalmis. Eskiler hep annenin nasilsa kizinda oyle olur diyorlarmis. Ben anneme sordum o da diyor ilk ikide hic anllamadim ama sana hamileyken hic yemek yiyemedim sirf meyve yedim diyor. Ben gayet normal yiyorum. Bir tek belim agriyor ve yumurtalik sancilarim var. o da tup bebek tedavisinden kaynakli. Stres yapmayalim yani ne guzel insallah boyle devam eder. Herkesin bir an once bulanti ve kusmalari gecer insallah.:bicak:

aycevabınost: 47614195 .!.:
Bende de ayni seyler canim. Benim dr umda bana dedi masallah sen iyi duruyorsun diye:dua: benim tup bebek ikiz ben de durup durup korkuyorum ama stres yapmamak lazim. Normalmis. Eskiler hep annenin nasilsa kizinda oyle olur diyorlarmis. Ben anneme sordum o da diyor ilk ikide hic anllamadim ama sana hamileyken hic yemek yiyemedim sirf meyve yedim diyor. Ben gayet normal yiyorum. Bir tek belim agriyor ve yumurtalik sancilarim var. o da tup bebek tedavisinden kaynakli. Stres yapmayalim yani ne guzel insallah boyle devam eder. Herkesin bir an once bulanti ve kusmalari gecer insallah.:bicak:
Cok sagol cevabin icin iste kayiplar cok olunca boyle pimpirikli oluyosun aslinda buyuk kizima hamileyken hergun yumurta kirar yaninda sut icerdim demekki bulantim yokmus ki yiyebiliyomusum baska bi sey hatirlamiyorum

Canim bende vardi kanama alani 1 ay kahve lekeler geldi. Leke bitince de kanama alani gecmisti. Yani icin temizleniyor gibi dysun. Bir de arada fazla gelebilir korkma.

Senin böyle yazılarını okuyunca rahatlıyorum ya. Korka korka tuvalete gider oldum. Kanama anı gözümün önünden gitmiyor. Çok şükür kahverengiye döndü. İnşallah bitecek. İçimi rahatlatıyor seni okumak.

Merhaba Mart anneleri ben 2016 Mart anneleri goy goy grubundandım bu platformda çok güzel arkadaşlık edindik hamileligimi zin başından bugüne kadar hala birlikteyiz burda çok güzel şeyler paylaştık. Darisi başınıza inşallah. Allah im bebisinizi sagsalim kucaginiza almayi nasip etsin insallah. Bu arada ben Şubat annesi oldum bebisim 3 hafta erken gelmeye karar werdi epidural spinal kombine sezeryan oldum. Allah im size kolay doğum nasip etsin insallah.

X