2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bir kerelik dinle canım bence hepimiz dinledik sayılır o duygu çok güzel zaten kısa oluyor , tabi önceki gebeliklerde dinledim gerek yok diyosan sen bilirsin de :)
Dr kalp atimi var diyince ben kendimden gectim aglamaktan kadin ultrasonda bkamadi benimle beraber oda agladi inanin gormek bile yetiyo o cizgileri hic bir seye degismem o anlari

kocamın arkadaşı tavsiye etmiş karısının doğum doktoruymuş kocam bana ınanmıo bak bugun anlatmaya calıstım bakmadı bıle dıe herkez 6 haftalıkken duyuyo dedım herkez duyuyo dıye sendemı duycan vardır bı bıldıgı dıyo:KK43:
Bence sen yarın başka bir doktora git onu bunu dinleme için rahat etsin senin psikolojin önemli

Kizlarimda inanirmisiniz hic sorun yasamadim ILK gebeligimde dr 12 haftalikken gitim ikincisnde nerdeyse dr yuzu gormedim sorunum yok diye ikiside turp gibi ama o zamanlar 30 yas altiydim yumurtalrim kaliteliydi herhalde 30dan sonraki gebeliklerde sorun yasadim hep
Şimdi yasin kac canim bende iki kizimdahiç sorun yaşamadım hatta senin gibi doğru düzgün doktorada gitmedim ama bilmiyorum neden iki de
tsk ederım canım sagol
Önemli değil canım hayırlı olsun

O nerede Can'ım ? Muayenehane mi?
Ben aslında 2doktora gidiyorum.biri muayenehane diğeri de medikalparkta.
Muayenehanedeki doktorumdan vazgeçemem.medikalparktakine 1defa gittim daha.çok ısınamadım.benim smacım tahlilleri falan kolay yaptırmak :)
Evet cnm ozel muayenehane bornovada.. Ben cok memnunum kendisinden

Şimdi yasin kac canim bende iki kizimdahiç sorun yaşamadım hatta senin gibi doğru düzgün doktorada gitmedim ama bilmiyorum neden iki de

Önemli değil canım hayırlı olsun
35 yasindayim canim ilkini21 yasinda ikincisini 25 yasinda dogurdum işte bi 3. Olsun istedik 30 dan sonra nasip olmadi olmadik aklimiza gelmeyen seyler basimiza geldi

Kizlar benimle haftalari ayni yada yakin olanlar belirtileriniz neler kalp atimini gordum ama icim hic rahat degil acaba bi sy oldumu diye belirtilere cok takiyorum mesela bulantim hic yok gibi sadece yemeklerden sonra hafif oluyo ama benim midem gebelikten oncede hassas oldugu icin hamilelige yoramiyom bide gogus uclarim acıyor oyle cok dolgun degiller o kadar yok halsizlikmis uyku haliymis hic yok bende ha arada bi kasigim belim agriyo oda olmsa ben hamile hissetmiyorum kendimi

X