2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Geçmiş olsun Can'ım sen gönlümü ferah tut.doktorun bir yol gösterir nasılsa. İnternet'ten araştırmalar insanın psikolojisini bozuyor.

Ben cok acikiyorum yaa yemekten yoruldum artık daha çok küçük eşime sorsan ye der ona göre dünyayı yesek çocuğa faydası var vücudum çocuğa hazırlanıyor olabilir dedi ama ekmeğin ucuyla doyan biriyim şimdi ekmeğin ceyregini yesem doymuyorum yarım saat önce eşimle iyi bi kahvaltı yaptın şimdi çok feci acıktım son 2,3gündür böyleyim geceleri 12 gibi birden mi den kazınıyor birde sabah çık erkenleri normal mi sizce çok kilo almak istemiyorum oglumda bu kadar acikmamistim akşama kadar acikmazdim

Bana doktorpembe kırmızı kanamaolursan gel hemen yapalım dedi ama benden kahve geldi bıkac kere okadar doktorda bıse demedi bende endiselendım simdi
Canım endişelenme ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum pazartesi kontrolüm vardı doktorum kanama alanların bile kapanmış her şey çok güzel dedi. Lekelenme için tek söylediği cinsel ilişki kesinlikle olmasın. Biz zaten nasıl bir şeydi unuttuk artık Onun dışında kendini mümkün olduğunca yorma ben ne zaman yorulsam artıyor.

Ilk zamanlar oluypr canim iki hamileligimde de oldu merak etme bu asiri istah normale donuyor. Ben aciktigimda yedim asiri kilo problemin yoksa takilma cok yemene bak:)

Günaydın hepinize :)
Hormonlardan hayatim bende resmen kilsizimdir ama buaralar feciyim.. Sizin de gobeginizde serit seklinde tuyler ciktimi?
Ya evet bende de var o şerit, bir de koyu renk bir çizgi çıktı
Kızlar ne tuhaf belirtiler çıkıyor ya bende de bi gözümde lekelenme oldu biraz sarı gibi o da bu haftalarda olurmuş normalmiş valla vücudumuz şekilden şekle giriyo :))
Daha ne hallere gireriz kim bilir. O gözdeki sarılık çok ilginç geldi. Ben daha kimseye söylememiştim ilk zamanları sadece annemler biliyordu, bi akrabamız anlamış, ben de anladığını farketmiştim açıkçası. Söyleyince sordum nasıl anladın diye, gözünde bi sarılık vardı ordan anladım dedi, ilginç
Bozma moralini lütfen :/ Doktorlar gerekli önlemi alacaktır inşallah bu sorunları da atlatacaksın. Zor olacak ikiz gebelik hep bizden daha fazlasını çekeceksin daha çok stres yaşayacaksın ama kavuştuğunda hepsi geride kalacak inşallah :)

BiZde unuttuk valla :) zaten kapanıyomus benımde cok az kalmısta e bu kan uyuşmazlıgı bıse yapmasa ondan korktum simdi hani doktor atlar mı boyle bıseyı dosyamda yazıyo yoksa bende hep yavas hareket edıyorum canım

Anladım canım hatırlatmakta fayda var asında çok fazla hastaları oluyor atlayabiliyorlar. Sen her seferinde bir şey sorarken vs. böyle de bir durumumuz var diye hatırlat bence.

Arkadaşlar öğürmek Bebişlere zarar verir mi? Doktorunuza soran var mı? Ben heyecandan unutuyorum soracaklarımı. Bazen öyle oluyor ki midem Boğazım kasılıyor, çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…