2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaşlar banada doktor düşük yapıyorsun dedi ama hiç bir beilirtim yok bunu değerlerimin 5 binlerden sonra yavaşlamasına bağlıyorlar. Ama ben inanmıyorum bunu söyleyeli 4 gün oldu okumadıgım forum site dogum hikayesi kalmadı. Kanamam yok agrım yok ayrıca hamilelik belirtilerim devam ediyor o hafta trafik kazası geçirdim ve iyi beslenemedim onunla alakası olabilir mi ? Madem düşük yapıyorum sizin bahsettiğiniz ilaçlardan bana verilmedi ? Gitmediğimiz doktor kalmadı. Fikri olan var mı :KK43:

Arkadaşlar banada doktor düşük yapıyorsun dedi ama hiç bir beilirtim yok bunu değerlerimin 5 binlerden sonra yavaşlamasına bağlıyorlar. Ama ben inanmıyorum bunu söyleyeli 4 gün oldu okumadıgım forum site dogum hikayesi kalmadı. Kanamam yok agrım yok ayrıca hamilelik belirtilerim devam ediyor o hafta trafik kazası geçirdim ve iyi beslenemedim onunla alakası olabilir mi ? Madem düşük yapıyorum sizin bahsettiğiniz ilaçlardan bana verilmedi ? Gitmediğimiz doktor kalmadı. Fikri olan var mı :KK43:

Nasıl yani ya nezaman dedi bunu doktor sana . Ve kaç haftalıksn şuan sen

Canımm çok üzüldüm inşallah yanılıyordur doktorlar.. peki gittiğin doktorların hepsi mi aynı tanıyı koydu? Düşük başladığı zaman kanama olması lazım diye biliyorum 4 gün geçmiş doktorun dediğinden nasıl böyle olabiliyor anlamadım

mavikara mavikara 1MaviMavi 1MaviMavi Doktor cumartesi günü bunu söyledi ve hala hiç bir şikayetim yok. Pazartesi acile gittim doktor bebek görüntüsü görüyorum ama emin değilm dedi 6+4 günlük. Acaba geç döllenmeden dolayı değerlerim geçen hafta 6 binlerdeydi. Regliö geçtikten sonra 4. Günde idrar da cıkmamıştı zaten 6. Günde doktor kanda görmüştü hamilemolduhumu. Belkide kendimi avutuyorum :KK43:

mavikara mavikara 1MaviMavi 1MaviMavi Doktor cumartesi günü bunu söyledi ve hala hiç bir şikayetim yok. Pazartesi acile gittim doktor bebek görüntüsü görüyorum ama emin değilm dedi 6+4 günlük. Acaba geç döllenmeden dolayı değerlerim geçen hafta 6 binlerdeydi. Regliö geçtikten sonra 4. Günde idrar da cıkmamıştı zaten 6. Günde doktor kanda görmüştü hamilemolduhumu. Belkide kendimi avutuyorum :KK43:
Eeee kalp atışını duymadın mı

mavikara mavikara acildeki doktor hafta içi poliklniğe gel değerlere çok takılma dedi. Özel de gittiğim doktora göre olması mucizeymiş öyle dedi. Bebek görülmedi daha. Ama özeldeki doktor düşük yapıyorsun derken bile kesem onun içinde yolk sac herşey baya iyi gözüküyordu kendi de söyledi.

Anlamına baktım baya güzeldi :)
Ya biliyo musun ben bakamadım çok şükür güzelmiş anlamı :) ben zaten 3 hafta olcak kontrole gitmiyorum bu cuma kontrolüm ve tedirginim yani ya kalbi durduysa ya yolunda gitmeyen şeyler varsa diye beynim bunlarla dolu.. Son kontrolüm çok iyiydi ama içimde bi korku var yine de :KK43:

Bnde oje sürmüyorum hiç hatta makyaj bile yapmıyorum sonuçta o da kimyasal diye zaten sevmem makyajı pek.. Sadece güneş kremi sürüyorum işe yürüyorum çünkü.. Sir ağdaya ok demesine sevindim ya :KK45:
Sen yine kendi dr una da sor istersen hayatim.. Ben evde kendim halletmeye calisiorum :21: nolur nolmaz diye agda bile yaptirmadim ama zaten dehset hizla buyuyorlar:KK43: hormonlar heralde

X