2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlarrr iyiymis kuzucum çok şükür lekeler yerleşme kanaması olabili dedi.Kanama alanı yok dedi .Kalp atışını duyduk çok şükür Protestan ı çıkıyorum azaldı lekelenme dedim artarsa gece bir tane fitil olarak al dedi.Diger kızlardan da iyi haberler aliriz insallah

Ya biliyo musun ben bakamadım çok şükür güzelmiş anlamı :) ben zaten 3 hafta olcak kontrole gitmiyorum bu cuma kontrolüm ve tedirginim yani ya kalbi durduysa ya yolunda gitmeyen şeyler varsa diye beynim bunlarla dolu.. Son kontrolüm çok iyiydi ama içimde bi korku var yine de :KK43:
Sen içini ferah tuut inşallah çok iyi bebeğin :) Bir terslik olsa hissedersin bence anneler hissediyor ya. Koskocaman bir bebekle karşılaşacaksın gittiğinde :)
Selamlar
Biraz önce geldim eve
Bebeğim iyi şükür. Büyümüş. Gelişimi normal. Kalbi gümbür gümbür maşallah 170 atıyor dedi doktor. El salladı bize. Allahıma şükürler olsun. Bebek olmuş eli ayağı her şeyi meydanda. Kanama alanı da göremedi. Bebek büyümeye çalışıp kendine yer açarken rahimdeki ince damarları çatlatabiliyor dedi. Pedimi kontrol etti. Serum, progesteron içeren iğne ve kan uyuşmazlığı iğnesi yaptı. Progestan verdi. Cuma inşallah kontrole gideceğim. Yat dinlen dedi. Bekleyeceğiz dedi. Bebekten kaynaklı bir sorun yok dedi.

Açıkçası o zaman neden oldu ben de anlamadım. Uyanınca ıslaklık fark ettim tuvalete gittim hemen su gibi boşaldı biraz. Kırmızıydı. O yüzden korktum. Baktım hemen pıhtı vs yoktu şükür.

Ne diyeyim. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Büyük haftalarda da olabiliyor bu tip yerleşmeler dedi.
Oh ya çok şükür çok çok sevindim :))

Selamlar
Biraz önce geldim eve
Bebeğim iyi şükür. Büyümüş. Gelişimi normal. Kalbi gümbür gümbür maşallah 170 atıyor dedi doktor. El salladı bize. Allahıma şükürler olsun. Bebek olmuş eli ayağı her şeyi meydanda. Kanama alanı da göremedi. Bebek büyümeye çalışıp kendine yer açarken rahimdeki ince damarları çatlatabiliyor dedi. Pedimi kontrol etti. Serum, progesteron içeren iğne ve kan uyuşmazlığı iğnesi yaptı. Progestan verdi. Cuma inşallah kontrole gideceğim. Yat dinlen dedi. Bekleyeceğiz dedi. Bebekten kaynaklı bir sorun yok dedi.

Açıkçası o zaman neden oldu ben de anlamadım. Uyanınca ıslaklık fark ettim tuvalete gittim hemen su gibi boşaldı biraz. Kırmızıydı. O yüzden korktum. Baktım hemen pıhtı vs yoktu şükür.

Ne diyeyim. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Büyük haftalarda da olabiliyor bu tip yerleşmeler dedi.
Canm cok sevindim gözün aydın.şükür birseyi yokmus bebeginin

Evet :) zaten en geç 16 haftalikken öğreniriz cinsiyeti .
Rabbim o gunleri göstersin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım.
İns cnm:nazar:
Bnm 19unda kontrolum ozmna 12 haftalik olcak.. Testler fln yapilcak belki ogreniriz cinsiyetini:anneadayı: cok merak ediyorum desem yalan olur aslinda.. Tek endisem sagligi.. Allahim hepimizin bebeklerini korusun:nazar:

İns cnm:nazar:
Bnm 19unda kontrolum ozmna 12 haftalik olcak.. Testler fln yapilcak belki ogreniriz cinsiyetini:anneadayı: cok merak ediyorum desem yalan olur aslinda.. Tek endisem sagligi.. Allahim hepimizin bebeklerini korusun:nazar:
Bence söyleyebilir senin bebisin cınsıyetını :) sağlığı herseyden önemli bebişlerimizin ama insan gene de merak ediyor. Ben ediyorum yani :) çünkü alışverişine başlamak istiyorum artık. Geçende bebis için çıkayım bi alışveriş yapayım dedim unisex kıyafet okadar az ki . Çoraplar bile ya erkek için ya kız. O yüzden öğrenmek istiyorum alışveriş için :)

Canm moralini bozmak istemem ama betahcgde onemli bu donemde bnmde bir dusugum oldu ve dusuk oldugunu ogrendikten 5-6 gun snra kanamam basladi betahcg degerim dusuyordu ama kanamam daha snra basladi insallah hayirli haberler alirsin ama yinede cok umit baglayipta daha fazla uzulme Allahim bebegini korusun insallah
Canım işte sorun şu ki değerim düşmüyor sadece yavaşladı. Eger deger düşemeye başlasaydı zaten düşük ama dr. Lar yavaşladıgı için düşcek diyor. Senin ki direk düşmüşmüydü

Bence söyleyebilir senin bebisin cınsıyetını :) sağlığı herseyden önemli bebişlerimizin ama insan gene de merak ediyor. Ben ediyorum yani :) çünkü alışverişine başlamak istiyorum artık. Geçende bebis için çıkayım bi alışveriş yapayım dedim unisex kıyafet okadar az ki . Çoraplar bile ya erkek için ya kız. O yüzden öğrenmek istiyorum alışveriş için :)
Alisveris icin bende ogrenmek istiyorum:) oncesinde bir dusuk tasadigim icin bunda cok temkinli gidiyorum.. Daha ailelerimiz disinda kimse bilmiyor mesela.. :) 3. Ayimiz dolsun oyle soylucez:) zaten bu bulantili donemde havada sicak pek disari cikamiyorumda:KK43:

Bu seker yuklemesi nezaman yapiliyor?
20. haftadan sonra diye biliyorum, ama mesela ben hem kiloluyum hem insülin direncim vardı zaten hamilelikten önce. o yüzden daha erken yapacakmış. Şimdi 12. hafta ortası gideceğim, 14. hafta da da şeker yüklemesi yapacak sanırım.

Canım işte sorun şu ki değerim düşmüyor sadece yavaşladı. Eger deger düşemeye başlasaydı zaten düşük ama dr. Lar yavaşladıgı için düşcek diyor. Senin ki direk düşmüşmüydü
Cnm bnm degerim guzel ilerliodu snra 1 hafta snra gittim deger dusmeye baslamis doktor direk kurtaj demisti ama bn senin kan degerinde dusuyor die anladim bebegini saglikla alirsin insaallah kucagina :dua:

Kızlarrr iyiymis kuzucum çok şükür lekeler yerleşme kanaması olabili dedi.Kanama alanı yok dedi .Kalp atışını duyduk çok şükür Protestan ı çıkıyorum azaldı lekelenme dedim artarsa gece bir tane fitil olarak al dedi.Diger kızlardan da iyi haberler aliriz insallah
Çok sevindim canım süper :)
boza boza çok şükür iyi haberlerle geldin.
Maşallah hepsine :) bebişlerin

X