2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın güzel anneler :KK200: bugün gece boyu rüyamda dogum yapmaya ugrastim durdum :KK70:en son bebisim oldu ama bu kezde niye hic agrim sizim yokki diye evham yapiyordum :KK70: bu bebek benim degil mi ki felan diyordum :)
Günaydıın :) Gerçekte de olmasın ağrın sızın ne güzel :KK70: Ben kabus gördüm hep aksine çok moralimi bozdu, etkisinden çıkmaya çalışıyorum

Aslında normal insanda enfeksiyon göstergesidir ama gebelerde bu değer fizyolojik olarak yani gebelikten kaynaklı artış gösterebiliyor , genelde 13-14 bine kadar normal sayılıyor tabi kişide ateş olur, idrarda yanma ağrı vs olur o zaman ayrı değerlendirilir.Sen doktoruna göster canım o seni daha iyi aydınlatır arama imkanın varsa arasan da olur.
Teşekkür ederim internette PDF formatinda makale gibi bir şey bulmuştum gebelikte kan sayimi diye ben de biraz yuksek olabileceği sonucunu cikarmistim ama sonra biri enfeksiyon deyince kafam karisti doktora da göstericem inşallah

Günaydın güzel anneler :KK200: bugün gece boyu rüyamda dogum yapmaya ugrastim durdum :KK70:en son bebisim oldu ama bu kezde niye hic agrim sizim yokki diye evham yapiyordum :KK70: bu bebek benim degil mi ki felan diyordum :)
Ya benim de rüyamda kanamam oluyodu hemen doktora gidiyoduk bişey yok çok sağlıklı bebeğin aferin sana diyodu doktor :KK48: kontrol günü yaklaştıkça korkuyorum sanki inşallah her şey yolundadır...

Ya benim de rüyamda kanamam oluyodu hemen doktora gidiyoduk bişey yok çok sağlıklı bebeğin aferin sana diyodu doktor :KK48: kontrol günü yaklaştıkça korkuyorum sanki inşallah her şey yolundadır...
Ya ben de kanama gördüm rüyamda acile gidiyoduk koşa koşa çok fenaydı ama doktoru göremeden alarm çaldı :)

X